هنوز هم فلوسر آب ارزشمند هستید؟


Soocas یک برند برتر از زنجیره زیست محیطی شیائومی است. روی مسواک های برقی و آبیاری دندان تمرکز دارد. با تشکر از Soocas که به من فرصتی برای بررسی داد Soocas W3 Pro Flosser.

امروز در مورد نخ آب Soocas W3 Pro بعد از استفاده بیش از 2 هفته از آن صحبت می کنم. اگر به این فکر می کنید که آیا می خواهید نخ آب Soocas W3 Pro بخرید، این مقاله را بخوانید و انتخاب کنید.

جعبه گشایی

در داخل، محصولات و لوازم جانبی فلوسر آب به خوبی در جعبه چیده شده اند. همه ما 1 فلوسر آب Soocas W3 Pro، 4 نوک فلوسر، 1 کابل شارژ USB-C و یک دفترچه راهنما خواهیم داشت.

طرح

در مورد محصول اصلی، نخ آب Soocas W3 Pro دارای بدنه و مخزن آب قابل جابجایی خواهد بود. مخزن آب تا 240 میلی لیتر، با درب باز برای ریختن آب در کناره. در مجموع 240 میلی لیتر، برای 1 بار تمیز کردن دقیق دندان ها کافی است.

در مورد بدنه، 2 دکمه کنترل، چراغ های نشانگر (در قسمت عملکرد به طور مفصل صحبت خواهم کرد)، یک درگاه شارژ USB-C و یک دکمه فشاری برای برداشتن فلوسر در بالا وجود خواهد داشت. بدنه به گونه ای طراحی شده است که IPX7 ضد آب باشد تا بتوانید به راحتی آن را با آب بشویید.

Soocas W3 Pro مجهز به موتور آهنربای دائمی و کنترل ولتاژ هوشمند است که به تولید فشار جت آب تا 140 PSI کمک می کند و فرکانس ساعت Mijia Flosser به 1400 برابر می رسد. /min و Soocas W3 Pro 1300 بار در دقیقه است که به طور موثر باقیمانده مواد غذایی را تمیز می کند.

کنترل

Soocas W3 Pro دارای 3 حالت عملکرد با 7 شدت مختلف است که تمام نیازهای کاربر را برآورده می کند. شما به راحتی می توانید حالت و قدرت مناسب را برای هر حالت دهان انتخاب کنید و در نتیجه از لثه های خود بهتر محافظت کنید. به طور خاص، روش خفیف برای اولین بار یا لثه های حساس مناسب است. روش استاندارد برای اکثر کاربران با کامل ترین تمیز کردن مناسب است. حالت ماساژ با ماساژ موثر لثه، کاهش خونریزی لثه. سمپاش آن با کنترل ولتاژ کار می کند تا به تثبیت جریان نازل برای تمیز کردن مؤثرتر کمک کند.

4 نازل مجزا

در مقایسه با نسخه قبلی W3، Soocas W3 Pro این بار با داشتن حداکثر 4 نازل خاص تر است و از تمیز کردن موقعیت های مختلف در حفره دهان پشتیبانی می کند.

به طور خاص، نازل استاندارد به تمیز کردن دندان‌ها، بین دندان‌ها و لثه‌ها، شستشوی باقی‌مانده‌های غذا و حذف باکتری‌ها کمک می‌کند و به طور موثر تشکیل پلاک را کاهش می‌دهد.

برای نازل های پاکتی پریودنتال، هنگام استفاده از این نازل، نخ دندان باید روی پایین ترین سطح اسپری تنظیم شود و با زاویه 45 درجه نسبت به خط لثه تراز شود، سپس انتهای نرم نازل را در پاکت پریودنتال قرار دهید و سپس آن را روشن کنید. نخ دندان

در نهایت توصیه می‌شود که نازل تمیزکننده ارتودنسی روی کمترین فشار اسپری تنظیم شود و می‌توان آن را مستقیماً روی زبان اسپری کرد تا زبان را تمیز کند.

فشار آب

نخ آب Soocas W3 Pro مجهز به موتور آهنربای دائمی و کنترل هوشمند ولتاژ است که به تولید فشار جت آب تا 140 PSI کمک می کند. و همچنین قطر نازل استاندارد 0.6 میلی متر.

W3 Pro دارای مزیت فشار قوی آب است. بالاترین سطح می تواند به 140 PSI برسد، در حالی که بالاترین سطح مارک های دیگر فقط از 110 PSI متغیر است.

Soocas W3 Pro به یک سنسور تثبیت کننده ولتاژ مجهز شده است که فشار جت آب را ثابت نگه می دارد تا احساس خوشایندی در هنگام استفاده داشته باشید.

باتری

اگر عمر باتری Soocas W3 برای بهداشت دهان و دندان تنها 30 روز است، نسخه W3 Pro با زمان استفاده تا 80 روز ارتقا یافته است و به راحتی آن را بدون نگرانی با خود حمل می کند. باید مکرر شارژ شود.

همچنین مجهز به IPX7 ضد آب برای کمک به کار آسان فلوسر آب در محیط‌های مرطوب است و می‌توان آن را با شستشوی مستقیم با آب بدون تأثیر بر دستگاه‌های داخلی تمیز کرد.

طبق تجربه من 15 روز با یک بار شارژ استفاده کردم و باتری حدود 80 درصد ثابت بود. من همچنین با داوران دیگری که آن را تقریباً 2 ماه آزمایش کردند، تحقیق کردم و بله. به طور معمول 2 ماه عمر باتری می دهد.

تجربه ی من

وقتی به آن عادت کردید، تسلیم شدن سخت است زیرا به تمیز کردن کامل دهان کمک می کند. قبل از رفتن به رختخواب از فلوسر برای تمیز کردن آن استفاده می کنم و سپس از مسواک استفاده می کنم. صبح روز بعد که از خواب بیدار شدم، دهانم هنوز خیلی تمیز بود.

من آن را با مسواک زدن دندان هایم با یک مسواک معمولی تست کردم. پس از آن، من از این نخ دندان Xiaomi Soocas W3 Pro برای تمیز کردن آن استفاده کردم و متوجه شدم که نخ دندان هنوز هم تعداد زیادی از مواد غذایی گیر کرده در دندان ها را اسپری می کند. این ثابت می کند که اگر دندان های خود را مسواک بزنید، تمیز کردن کامل آنها ممکن نخواهد بود.

حکم نهایی

اگر این نخ‌کش آب Soocas W3 Pro را تجربه کرده‌اید، اجازه دهید من و همه بدانیم که چه احساسی داریم. و اگر شما آن را تجربه نکرده اید اما می خواهید یک فلوسر آبی بخرید، از این فلوسر آبی Soocas W3 Pro استفاده کنید.

اکنون می توانید آن را در Official Soocas خریداری کنید فقط 25.39 دلار ذخیره کنید با کمترین قیمت پس از استفاده از کد W3PSC50. روی دکمه زیر کلیک کنید و همین الان سفارش دهید.

در وب سایت رسمی Soocas خرید کنید

همچنین بخوانید: مسواک برقی Soocas V1 Sonic با قیمت 19.92 دلار عرضه می شود [Coupon Deal]


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/29/soocas-w3-pro-review-still-a-worthy-water-flosser/

توسط Lei Jun

Lei Jun