ویدئو وال Video Wall چیست؟

برای اینکه تصاویر دریافتی از کیفیت بالایی برخوردار باشد باید نوری که در آن تعبیه شده مناسب باشد به همین خاطر یکی از عواملی که میتواند در شدت نور و همچنین تصویر با کیفیت کمک کند استفاده از ال ای دیهای با کیفیت و مرغوب است. جنس بدنه این مدل از المان نوری تماما از آلومینویم ساخته شده است. لذا ممکن است بردی هم به یک تولید کننده ماژول معتبر و هم به یک تولید کننده ماژول غیر معتبر فروخته شود و هر کدام قطعات متفاوتی را روی آن مونتاژ کنند . در ادامه هر یک از این اجزا را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد. چیده شدن چند مانیتور کنار هم به شکل کاشی یک صفحه نمایش بسیار بزرگ multi-HD را ایجاد میکند. از این مدل برای تلویزیونهای شهری بزرگ استفاده میکنند. لازم است به این نکته نیز اشاره کنیم که کودکان در برابر صفحه نورانی تلویزیونهای شهری بسیار حساس هستند و به مانند یک اسباب بازی زیبا به آن توجه میکنند در مکانهایی مانند رستورانها که تابلوهای شهری در قسمت پایین نصب شده است باید دقت زیادی داشت تا کودکان موجب آسیب دیدگی آن نشوند.

در این بحث عواملی که ممکن است به تلویزیون های شهری آسیب وارد کنند را بیان کرده و راه های مقابله با آن را بیان می کنیم. در این نوع از تلویزیونهای شهری با توجه به نوع نصب آن، تنها در هنگام راه اندازی آن باید از سیستم کامپیوتر استفاده کرد. همانگونه که می دانید تلویزیون شهری یکی از روشهای تبلیغاتی برای بالا بردن فروش محصولات میباشد این روش که هم اکنون در بسیاری از کسب و کارها مورد توجه قرار گرفته است مزیتهایی را دارد که در این قسمت به آنها میپردازیم. صلحجو در پایان یادآوری کرد: همانگونه که مطلع هستید مردم عادت سینما رفتن را به دلیل وقفهای که به دلیل شیوع بیماری کرونا ایجاد شد از دست دادهاند. با استفاده از تلویزیون شهری به راحتی می توانید برای مدت زمان مشخصی به صورت مفید و موثر تبلیغات داشته باشید به شرط آنکه نسبت به مشتریانتان شناخت کافی داشته باشید و محل نصب تلویزیون شهری در جایی باشد که مطمئن هستید مشتریانتان از آن محلها گذر کرده و به تبلیغات شما اهمیت می دهند .

تفاوت ویدئو وال با تلویزیون شهری چیست؟ در تلویزیونهای شهری برای اینکه کیفیت تصویر و ویدئو مورد نمایش بالا باشد نیاز است که به مواردی دقت نمود. این نوع نمایشگر ها دارای مدلهای مختلفی از جمله چند رنگ و تک رنگ قابل تهیه بوده و همچنین ابعاد و اندازه های مربوط به نمایشگر روز شمار با توجه به خواسته کاربر قابل تغییر می باشد.برای آنکه ساعت و روز که قرار است توسط تابلو شمرده شود برنامه ریزی گردد از یک نرم افزار تحت ویندوز برای برنامه ریزی آن استفاده می شود. لازم است بدانید که خرید تلویزیون های شهری قیمت بالایی دارد و در کمترین حالت نیز باید قیمت گرافی برای این تابلو ها و تلویزیون ها پرداخت کنید. میباشد ماژول ها نیز طبق کیفیت ساخت،انواع LED یا SMD ویا 3in1 ، دات پیچ قیمت گذاری میشود به فاصله بین پیکسل ها در ماژول ، دات پیچ Dot Pitch گفته می شود . به عنوان مقیاسی مناسب ویدیو پروژکتور های نسل قدیم که قابلیت خلق تصاویر نسبتا بزرگ را دارا می باشند فقط 6.000 ساعت عمر مفید داشته که نسل جدید ویدیووال ها بیش از 15 برابر آنها عمر مفید دارند.

که در مواقعی مانند فروش ویژه و شرایط خاص فروش و حتی در بسیاری از مواقع در زمان تغییر شغل براحتی میتوانید متن آنها را در لحظه ای عوض و تنوع جدیدی را بوجود اس اس آی لایت بیاورید.. این دستگاهها با توجه به قطعاتی که در آنها برای ساخت استفاده شده است باید مراقبت ویژه داشته باشند. با توجه به این مفهوم ساده مشخص است که چرا ویدئو والها در تاثیرگذاری بصری بسیار کارآمد هستند. به طور معمول هر دستگاهی بعد از مدتی و در اثر بعضی از عوامل بیرونی ممکن است که دچار آسیب شود این یک امر بدیهی است ولی می توان با نگهداری اصولی این خرابی ها را به تاخیر انداخت.

نسبت به آن ها خیلی راحت تر با کمک لامپ های ال ای دی ساخته می شوند و برای تهیه آن ها فضای بزرگی لازم نیست در واقع سازندگان این تابلو در مکانی بسیار کوچک هم قادر به ساخت این تابلو ها می باشند . صفحه نمایشگر (ماژول): صفحه نمایشگر و یا همان کابینتهای تلویزیون شهری هستند که برای ساخت آنها از پانلهایی (ماژول ) استفاده شده است این پانلها به صورت مجموعه در کنار یکدیگر قرار می گیرند و از کنار هم قرار گرفتن آن ها صفحه نمایشگر ایجاد می شود. ۳ – نداشتن بدهی به شهرداری. گفته شد که می توان در صورت نداشتن توانایی خرید تلویزیون شهری آن را به صورت اجاره ای استفاده کرد. توجه داشته باشید در تست برای ال ای دی های سفید حتما باید به صورت سری به هم وصل شده و دسته های سری با هم موازی بشوند و از مقاومت مناسب استفاده گردد. مردم توجه زیادی به تبلیغات انیمیشنی و متحرک دارند و استفاده از تلویزیون شهری باعث میشود که آمار بازدید و خرید و فروش افزایش یابد. 16. برای نصب و راه اندازی نسبت به تبلیغاتی نظیر چاپ از قیمت کمتری برخوردار است. برای مثال اگر با اهداف تجاری اقدام به نصب ویدئو دیواری میکنید، باید صفحهنمایش LED و LCD را خریداری کرده که از دوام بالایی برخوردار بوده و هزینههای جانبی کمتری نسبت به سایر ویدئو والها دارد.

از ویژگیهای این نوع تلویزیون شهری میتوان به ضد آب بودن آن اشاره کرد و همچنین این نوع از تلویزیون ها در برابر ضربه مقاومت دارند. اگر تراکم پیکسل ها کمتر و تعداد دات پیچها بالا باشد کیفیت نامطلوبی را به شما ارائه میدهد در نتیجه هر چقدر تعداد دات پیچ کمتر باشد و پیکسل ها تراکم بیشتری داشته باشند کیفیت تصویر نیز افزایش پیدا میکند. به صورت مجزا هر بخش را به صورت نوشتاری توضیح داده است و همچنین عملکرد کلیدها نیز مشخص است. در نهایت با بسته شدن ماژول ها بر روی قاب، کنترلر به ماژول ها متصل گردیده و برق مورد نیاز ماژول ها و کنترلر نیز از طریق پاورهایی که درون قاب تعبیه شده است تأمین می شود و تلویزیون شهری شما پس از اتصال به برق 220 ولت تک فاز (برق شهری) آماده به کار می باشد. نزدیک بودن پیکسل ها به یکدیگر باعث به کار بردن بیشتر آنها و در نتیجه بهبود کیفیت تصویر می گردد. البته می توان به جای استفاده از این قطعه، در شکافی که مابین تابلو و قطعات به کار رفته در آن وجود دارد از چسب مخصوصی استفاده می کنند که می تواند مانع نفوذ آب به داخل تابلو گردد.

اگر شما در تلویزیون شهری تاریکی را دیدید به راحتی و بدون نگرانی می توانید تشخیص دهید که یکی از LED های آن سوخته است و باید از یک LED جدید استفاده کنید. 15. به راحتی میتوان انواع تبلیغات را با تلویزیون شهری انجام داد. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد محل نصب می باشد که باید به درجه حرارت آن توجه کرد زیرا در دماهای بالا مثلا 50 درجه سانتیگراد منبع تغذیه یا پاور دچار آسیب می شود به همین دلیل در مکان های گرمسیر در تابستان برای استفاده از تلویزیون های شهری نیاز به استفاده از تهویه مناسب می باشد.

اگر فرمان روشن به LED داده شده باشد ، بعد از Driving ال ای دی روشن می شود اما اگر فرمان خاموش به LED داده شده باشد ، حتی بعد از Driving هم ال ای دی روشن نمی شود . علائم و نشانههای وجود دارد که در صورت خرابی ماژول تلویزیونهای شهری به شما اطلاع دهد به طور مثال: روشن بودن به صورت مداوم یک ماژول، انتقال ندادن اطلاعات از ماژول اول به ماژول دوم، قسمت کمی از ماژور به صورت مداوم روشن است، خاموش بودن یکی از ماژولها و یا اینکه ناقص نشان دادن تصویر موارد ذکر شده از جمله ایراداتی است که مربوط به قطعه ماژول است و باید در هنگام بروز و آگاهی از آن با تعمیرات تلویزیون شهری تماس گرفته تا برای تعمیر دستگاه مراجعه نمایند. نکته اصلی که در اینجا باید مطرح کرد این است که وضوح تصویر در حالت کلی به ماژول ها بستگی دارد. در تلویزیون های شهری برای تولید سایر رنگ ها از ترکیب رنگ سه یا چهار LED با رنگ های اصلی قرمز ، سبز و آبی استفاده می شود . براى مشاهده انواع تلویزیون شهرى ، تابلو فولکالر ، تابلو روان تمام رنگ ، تابلو تبلیغاتى ، تلویزیون شهرى SMD ، مادربرد تلویزیون شهرى ، تلویزیون هاى شهرى تهران ، اجاره تلویزیون شهرى ، تلویزیون شهرى smd P6 و یا اینکه بدانید تلویزیون شهرى چیست ، قیمت تلویزیون شهرى داخل سالن ، قیمت ماژول تلویزیون شهرى و…

مدیریت همزمان پورتهای اتصال مختلف تصویری و ویدئویی نظیر VGA ،HDMI ،DVI ،Composite و RGB را به شما میدهد. به این صورت که با جابجایی پیکسل تصاویر ثابت، اجازه جا ماندگی تصاویر را نمیدهد. برای اینکه اطلاعات به راحتی بر روی تلویزیون شهری نمایش داده شود نیاز است که از یک منبع جداگانه استفاده کنند. عمر مفید ویدئو وال حدود ۱۰۰ هزارساعت است. کارکرد و مخاطبان هدف: اگر عابران پیادهرو یا سرنشینان خودروها در خیابان مخاطب باشند لازم است از تکنولوژی و نمایشگرهای متفاوتی با ویدئو وال های داخلی استفاده شود. تعمیر تلویزیون شهری یا مراقبت جهت خراب نشدن؟ طراحی در تلویزیون های شهری به صورتی است که به راحتی با تغییرات آب و هوا دچار مشکل نمیشوند و همچنین در صورت بارندگی آب به سختی درون آنها نفوذ میکند با این حال نیاز است که توجه زیادی داشته باشید چرا که امکان ایجاد هر مشکلی وجود دارد پس بهتر است که از ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری نمایید. اندازه نقاط را با دات (Dot) اعلام میکنند و اعداد مرسوم در بازه ۱ الی ۱۵ میباشد، هر چقدر این عدد پایینتر باشد کیفیت تصویر و نیز قیمت محصول افزایش پیدا میکند.

در دنیای تبلیغات، تابلو های دیجیتالی با داشتن قابلیت تحرک متن و تصاویر و توانایی ارائه ویدئو کمک به تبلیغات وسیع تر و کامل تر می نماید. به همین جهت بهترین جا برای استفاده از این نوع مکانهای بسته است. به طور کلی اگر یک جشنواره فیلم بدون دغدغه و مساله برگزار شود و پذیرای دوستداران سینما باشد میتوان گفت در سطح خوبی برگزار شده است. از ویژگیهای انواع این نوع تلویزیونها میتوان به پشتیبانی تمام رنگها، مقاومت بالا در برابر تابش نور خورشید، بارش باران و برف، دارای زاویه دید وسیع، کیفیت بالا و موارد دیگر اشاره نمود. همه این ویژگی های سودمند در کنار هزینه پایین خرید این تابلو ها باعث شده که مورد توجه اکثر کسب و کارها به منظور استفاده قرار گیرد. در حالی که در نمایشگر های ویدئو والی اپراتور تا زاویه 178 درجه نسبت به تمامی جهت ها میدان دید دارد.

باید توجه داشت که تیزر تبلیغاتی ساخته شده باید به قدر کافی مهیج باشد و با یک موسیقی مناسب افراد را به تماشای خود ترغیب کند. شرکت های تعمیر تلویزیون شهری یا تابلو روان همواره دارای متخصص بالا در تعمیرات هستند و خوبی این گونه شرکت ها داشتن نیرو متخصص متعدد است که در صورت خراب کاری یک شخص شرکت نیروی متخصص دیگری را ارسال خواهد کرد و به طور کلی شرکت ها بابت تعمیرات خوب یا بد خود پاسخگوی شما خواهند بود. این نمایشگر های ال ای دی بنابر مکان و زمان استفاده در ابعاد و اندازه های مختلف وبا مزیت های متفاوت تولید می شوند، که مجموعه پارسه با سابقه طولانی جز اولین ها در ارائه این محصولات در کشور می باشد که درجهت ارتقاء محصولات خود اهتمام خاصی دارد. به زبان سادهتر میتوان این نکته را اشاره کرد که ماژولها وظیفه دارند برنامههای تبلیغاتی را دریافت کرده و سپس آنها را برای نمایش بر روی تلویزیون شهری و یا تابلوها نشان دهند و همچنین تصاویری که شما بر روی تابلوها و تلویزیونهای شهری ملاحظه میکنید توسط ماژولهایی است که در دستگاه وجود دارد.

این نکته را باید در مکانهایی که رفت و آمد وسایل نقلیه و افراد بسیار بالا است توجه نمود. کنترلر تابلو روان در واقع کار برنامه نویسی یک ماژول ال ای دی را برعهده دارد، در واقع هر کنترلر تابلو روان یک نرم افزار مخصوص دارد که کاربر از طریق آن هر برنامه، نوشته ، تصویر و یا حتی تیزر و فیلم که مد نظرش باشد را میتواند در تابلو LED و یا تلویزیون شهری به نمایش در بیاورد . هر مادربوردی جهت کارکرد نیاز به قسمتهای مختلفی از ورودی برق و دیتا و … همچنین کارشناسان ما نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان ارجمند می باشند. این دیدن باعث میشود که در آینده فروش این مراکز و مکانها بیشتر شده و در افرادی که به آن جا مراجعه میکنند دوباره نیز قصد خرید از آن جا را داشته باشند چرا که این دیدن باعث می شود که متن آگهی در ذهن افراد حک شود و درصورت نیاز به دنبال یافتن آن باشند. این نوع تلویزیونها برای ساخت تصاویر رنگی از ترکیب ال ای دیهای رنگی با چند رنگ اصلی آبی، قرمز و سبز استفاده میکنند.