چرا وقتی باتری من زیر 40 درصد است اینقدر سریع خالی می شود؟ باتری وقتی زیر 40 درصد است خیلی سریع پایین می‌آید و وقتی XIAOMI 11T Pro خود را شارژ می‌کنم، فوراً با شارژر سریع به 1 درصد می‌رسد، من فقط از تلفن در هنگام شارژ استفاده می‌کردم اما این قبلاً قبل از استفاده از آن اتفاق افتاده بود. تلفن می: شیائومی


من یک شیائومی ردمی اس 2 دارم (می‌دانم که به ارتقا نیاز دارم) و خدمات Google Play مدام پاپ‌پ‌پپ را متوقف می‌کند، گاهی اوقات برنامه‌های دیگر نیز مانند امنیت و صندوق برنامه و غیره.

پنجره‌های بازشو آنقدر سریع می‌آیند و تعداد زیادی از آنها به معنای واقعی کلمه نمی‌توانم کاری انجام دهم، زیرا صفحه نمایش من دائماً پاپ‌آپ نشان می‌دهد.

من قبلاً این مشکل را داشتم اما نه چندان شدید (حتی چندی پیش پستی در مورد آن گذاشتم)، راه اندازی مجدد به من اجازه داد تا یک یا دو دقیقه قبل از شروع دوباره وقت بگذارم. خودش رفت و حالا پشتش و حتی شرورتر.

برای سابقه، من نمی توانم سرویس های Google Play را حذف نصب کنم، همچنین نمی توانم به روز رسانی های آن را حذف کنم و نه، نمی توانم آن را به روز کنم. من حتی نمی‌توانم آن را غیرفعال کنم زیرا دکمه غیرفعال خاکستری است و نمی‌توان آن را فشار داد، اما حتی اگر بتوانم نمی‌توانم آن را غیرفعال کنم زیرا همانطور که گفتم به معنای واقعی کلمه نمی‌توانم کاری انجام دهم.

این مشکل پس از تنظیم مجدد کارخانه شروع شد. چه می توانم بکنم؟

ویرایش: من سعی کردم به حالت امن بوت شوم، اما به معنای واقعی کلمه هیچ چیز تغییر نکرد


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/xfy9bd/why_does_my_battery_drain_so_fast_when_its_below/

توسط Lei Jun

Lei Jun