چگونه از حالت Fastboot در دستگاه های شیائومی، ردمی، POCO خارج شویم؟

برای خروج از حالت Fastboot با استفاده از رایانه/رایانه در دستگاه‌های Xiaomi، Redmi و POCO، دستورالعمل‌های گام به گام زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: یک فایل boot.img سازگار را در رایانه خود دانلود کنید.

Fastboot Reboot

دستگاه های Fastboot

اگر روش های قبلی جواب نداد، می توانید از رایانه شخصی برای خروج سریع از حالت Fastboot استفاده کنید. با این حال، شما باید آن را نصب کنید درایور ADB & Fastboot قبل از انجام این کار این ابزار یک راه حل ساده و در عین حال قدرتمند است که به شما امکان می دهد با گوشی خود تعامل داشته باشید و خطاها را برطرف کنید.

برای خروج از حالت Fastboot توسط فایل Flash Boot.img در دستگاه های شیائومی، ردمی و POCO، دستورالعمل های گام به گام زیر را دنبال کنید:

دانلود رام MIUI Fastboot Xiaomi

مرحله 1: قبل از نصب مجدد رام، از دستگاه شیائومی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اطلاعات از دست نرود.

گام 2: در پنجره خط فرمان وارد کنید fastboot devices و Enter را فشار دهید. گوشی شما در خط فرمان ظاهر می شود.

مرحله 1: را فشار داده و نگه دارید دکمه پاور در دستگاه تلفن همراه خود تا زمانی که لوگوی شیائومی روی صفحه نمایش ظاهر شود.

Fastboot Mode یک ویژگی مفید در گوشی های هوشمند شیائومی، ردمی و POCO است که به شما امکان می دهد تغییرات پیشرفته ای را در اجزای خاص ایجاد کنید. به عنوان مثال، به شما امکان می دهد ریکاوری سفارشی را نصب کنید، رام دستگاه خود را سفارشی کنید، تنظیمات مخفی را انجام دهید، بوت لودر دستگاه خود را باز کنید، سیستم را به صورت دستی به روز کنید، بوت لودر را دوباره قفل کنید و فایل های مختلف را برای سیستم اصلی اندروید نصب کنید.

چگونه از حالت Fastboot در دستگاه های شیائومی، ردمی و POCO خارج شویم؟

مرحله 3: حالا تایپ کن fastboot reboot و Enter را فشار دهید. اگر همه چیز به خوبی پیش برود، یک پیام خروجی را روی صفحه رایانه خود مشاهده خواهید کرد.

یک راه حل ساده برای خروج از حالت Fastboot در دستگاه شیائومی، تخلیه باتری است. اما ابتدا باید به طور مداوم از دستگاه استفاده کنید تا باتری خالی شود. تنها راه برای رسیدن به این هدف استفاده از گوشی بدون شارژ تا زمانی که باتری آن به طور کامل خالی شود، است.

نصب مجدد رام

مرحله 9: ابزار Mi Flash را ببندید و پس از نصب دستگاه شیائومی خود را از رایانه جدا کنید.

فایل فلش Boot.img در Redmi

مرحله 4: پس از انجام مراحل فوق، دستگاه شیائومی شما از حالت Fastboot خارج می شود. آن را از رایانه شخصی خود جدا کرده و از آن برای فعالیت های مورد نظر خود استفاده کنید.

انرژی باتری را تخلیه کنید

مرحله 4: فایل boot.img را در پوشه ای در Android SDK Platform Tools کپی کنید. استفاده کنید fastboot flash boot boot.img دستور فلش کردن فایل boot.img روی دستگاه شما.

گاهی اوقات، اگر رامی را روی دستگاه شیائومی خود ارتقا دهید یا نصب کنید که سازگار نیست، می تواند حالت Fastboot را فعال کند. برای رفع این مشکل، می توانید یک رام اصلی را دوباره روی گوشی خود نصب کنید. نصب مجدد رام روی دستگاه شیائومی یک راه رایگان برای خاموش کردن حالت Fastboot است. کارشناسان فنی شیائومی اغلب این را به عنوان یک راه حل مفید برای اینکه دستگاه شیائومی شما دوباره به درستی کار کند، پیشنهاد می کنند.

گام 2: کمی صبر کنید تا گوشی تمام شود. پس از آماده شدن، خود را وارد کنید اعتبارنامه های امنیتی در فضای ارائه شده اطمینان حاصل کنید که جزئیات صحیح را وارد کنید تا دوباره به دستگاه خود دسترسی پیدا کنید.

با استفاده از کامپیوتر

مرحله 5: بسته سیستم عامل را از رام MIUI Fastboot نصب شده استخراج کنید تا فایل های لازم برای تعمیر گوشی خود را به دست آورید.

مرحله 4: در رایانه ای با سیستم عامل ویندوز، نصب کنید رام MIUI Fastboot مخصوص دستگاه شیائومی شما.

مرحله 3: گوشی خود را با استفاده از کابل USB صحیح به منبع تغذیه وصل کنید تا در طول نصب رام شارژ بماند.

مرحله 7: در ابزار Mi Flash، روی ” کلیک کنیدانتخاب کنیدو پوشه ای را که رام MIUI Fastboot را در آن استخراج کرده اید انتخاب کنید. کلیک “خوب” برای ادامه.

Mi Flash Tool را راه اندازی کنید

مرحله 8: انتخاب کنید “همه را تمیز کنید و قفل کنید” را انتخاب کنید و روی نماد فلش در گوشه سمت راست بالای ابزار کلیک کنید. صبر کنید تا نصب رام کامل شود.

MIUI Fastboot ROM Mi Flash Tool را بارگیری کنید

مرحله 1: به وب سایت مربوطه بروید و درایور ADB & Fastboot را نصب کنید. سپس، را فشار دهید کلیدهای ویندوز و R با هم برای باز کردن جعبه گفتگو را اجرا کنید. بعد تایپ کنید “cmdدر فیلد کنار دکمه «Open» و OK کلیک کنید.

برای خروج از حالت فست بوت در گوشی های شیائومی، ردمی و POCO می توانید از هر روش زیر پیروی کنید.

راه اندازی مجدد اجباری

گام 2: با نصب ابزار رسمی Mi Unlock Tool و پیروی از دستورالعمل ها، بوت لودر دستگاه شیائومی خود را باز کنید.

فایل img فلش بوت در Redmi

اگر مقاله ما را دوست داشتید، لطفاً در بخش نظرات به ما بگویید که در مورد آن چه احساسی دارید.

به مشاوره شیائومی در تلگرام بپیوندید


منبع: https://xiaomiadvices.com/how-to-exit-fastboot-mode-on-xiaomi-redmi-poco-devices/

گام 2: دستگاه شیائومی خود را با استفاده از دکمه های پاور خاموش کنید.

راه اندازی مجدد اجباری

cmd

مرحله 6: گوشی خود را با استفاده از کابل USB مناسب به کامپیوتر وصل کنید. سپس نسخه به روز شده ابزار Mi Flash را دانلود و استخراج کرده و آن را باز کنید.

برای خروج از حالت Fastboot با نصب مجدد رام در دستگاه های شیائومی، ردمی و POCO، دستورالعمل های گام به گام زیر را دنبال کنید: