چگونه از نیروی خورشید استفاده کنیم

از بهره بردن از قدرت خورشید نترسید. شما چیزی برای از دست دادن ندارید و چیزهای زیادی برای به دست آوردن دارید.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/02/06/how-to-harness-the-power-of-the-sun/

قبوض برق ممکن است پرهزینه باشد و وابستگی ما به شبکه برق ممکن است برای محیط زیست چندان خوب نباشد. شبکه برق است “پیری و ناپایدار” و همیشه نمی توان در مواقع اضطراری به آن اعتماد کرد.

یک نیروگاه قابل حمل بیشترین هزینه ای است که می توانید از نظر انرژی خورشیدی به دست آورید. را برترین نیروگاه های قابل حملمی تواند در عرض چند ساعت شارژ کامل را دریافت کند. با صرف انرژی به تنهایی، یک ایستگاه می تواند وسایلی به بزرگی یخچال، ماشین لباسشویی و خشک کن، سیستم های روشنایی، سیستم های گرمایشی و غیره را تامین کند.

هر روز، قدرتمندترین منبع انرژی تجدیدپذیر منظومه شمسی ما تن ها انرژی رایگان منتشر می کند. چند نفر از ما از آن استفاده می کنیم؟ خورشید می تواند بهترین دوست ما باشد، اما خیلی ها با آن بی تفاوت رفتار می کنند.

اگر در یک منطقه بارانی یا برفی مانند شمال غربی اقیانوس آرام زندگی می کنید، ممکن است این گزینه به همان اندازه کار نکند. با این حال، اگر در جنوب یا جنوب غربی آمریکا زندگی می کنید، باید از آفتاب برای خشک کردن لباس های خود استفاده کنید. امتیاز: آنها بوی شگفت انگیزی دارند!

وقت آن است که از نیروی خورشید استفاده کنید و از انرژی خورشیدی به نفع خود استفاده کنید. این پنج نکته را برای زندگی تمیزتر و شادتر امتحان کنید.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که آب لوله کشی ایمن نیست، یا منبع آب شما از یک چاه گران قیمت تامین می شود که شما را مجبور به خرید آب بطری می کند، به جای آن آب خود را در زیر نور خورشید تصفیه کنید. آبی را که می‌خواهید در بطری‌های شیشه‌ای پر کنید و به مدت شش ساعت در آفتاب بگذارید.

ترفند چیست؟ نامیده می شود گرمایش غیرفعال، و وزارت انرژی ایالات متحده آن را تایید می کند. امروزه می‌توانید خانه‌ای بخرید که فقط با استفاده از نور خورشید طراحی شده است تا گرم شود – حتی در زمستان.

تنها چیزی که نیاز دارید یک روز نور خورشید است و آب تمیزی برای نوشیدن، حمام کردن و آشپزی خواهید داشت.

باغ خود را آبیاری کنید

خرید یک نیروگاه قابل حمل

برای راه اندازی بند رخت نیازی به درخت ندارید. خرید بند رخت قابل حمل ارزان و با قابلیت جمع‌آوری آسان می‌تواند فضای خشک‌کردن شما را به حداکثر برساند – و همچنین به‌طور محتاطانه و بدون دردسر جا می‌شوند.

آب خود را درمان کنید

اما حتی اگر در یکی از این خانه‌ها زندگی نمی‌کنید، توصیه می‌کنیم از پنجره‌ها و درهای خود برای به حداکثر رساندن تأثیر گرمای خورشید بر فضای داخلی خانه خود استفاده کنید. در قبض گرمایش خود صرفه جویی زیادی کنید!

خورشید دوست شماست

اما شما می توانید به خودتان اعتماد کنید! و با خرید یک نیروگاه قابل حمل، استقلال تصمیم گیری در مورد برق را به خود باز می گردانید.

لباس ها و ملحفه های خود را خشک کنید

شما فقط به یک ماله و زمان برای آبیاری باغ خود نیاز دارید – و البته آب – اما نور خورشید بدون شک مفید است. با استفاده از نور خورشید می توانید تمام میوه ها و سبزیجات از گوجه فرنگی و ذرت گرفته تا توت فرنگی و تربچه را پرورش دهید. بسته به آب و هوا، می توانید دو وعده غذایی در روز را در فصل اوج رشد با غذای باغ خود جایگزین کنید.

خانه خود را گرم کنید