چگونه تصاویر تار را برطرف کنیم | راه حلی گام به گام برای تعمیر تصاویر تار

مرحله 2: تعمیر را شروع کنید:

دانلود و نصب Wondershare Repairit; پس از دانلود و باز کردن آن، باید با کلیک بر روی دکمه “افزودن فایل” فایل مورد نیاز را برای افزودن انتخاب کنید.

Wondershare Repairit چندین ویژگی قابل توجه دارد، مانند:

 • رفع عکس های تار و فایل های ویدئویی را تنها در 3 اقدام ساده و چند دقیقه با Seamless خراب کرد.
 • تضمین کیفیت: تصاویر و فیلم ها را بدون به خطر انداختن یکپارچگی، کیفیت یا ساختار اصلی آنها تصحیح می کند. علاوه بر این مشکلات کیفیت مانند صفحه تاریک، یخ زدگی، سوسو زدن، لکنت، تاری، صدای خارج از همگام سازی، بدون صدا و غیره را برطرف می کند.
 • برای تمام مشکلات پخش ویدیو و آسیب های اجزا، از جمله ابرداده، فهرست، هدر، کلیپ، فریم، اسلاید و پارامترها موجود است.
 • حریم خصوصی کاربر: تعمیر با استفاده از به روزترین روش های امنیتی ایجاد شده است و فقط کاربران به فایل های ذخیره شده یا آپلود شده محلی خود دسترسی دارند.
 • انواع گسترده ای از مشکلات ویدئویی با رفع کدهای خطا برطرف می شوند.

چگونه از تاری عکس جلوگیری کنیم؟

آنقدرها هم که تصور می کنید سخت نیست رفع تصاویر تار. با تعداد زیادی برنامه ویرایش عکس موجود، راه های ساده متعددی برای افزایش کیفیت تصویر وجود دارد. برای یادگیری به خواندن ادامه دهید چگونه تصاویر تار را برطرف کنیم با استفاده از چند استراتژی ساده و ابزار مفیدی که می توان از آن برای تعمیر سریع و آسان عکس های تار استفاده کرد.

چرا عکس ها تار هستند و روش های رایج برای رفع تار شدن تصاویر:

این یک برنامه جامع با بسیاری از ویژگی های مدرن است که آن را تبدیل به استثنایی و فوق العاده ترین ابزار بازیابی ویدیو برای مصرف کنندگان می کند. رابط کاربری ساده است و ارائه واضحی از تمام ابزارهای ضروری علاوه بر یک تصویر کوچک ویدیویی خاص ارائه می دهد. صرف نظر از اینکه چه چیزی باعث آسیب شده است، Wondershare Repairit یک برنامه ارزشمند است که می تواند تمام تصاویر آسیب دیده یا فایل های ویدیویی خراب شما را تنها در سه مرحله آسان ترمیم کند.

شما به لطف سه پایه ثبات دارید. بنابراین، اگر سرعت شاتر خود را کاهش می دهید تا عکس خوبی بگیرید، سعی کنید از سه پایه استفاده کنید.

تمیز کردن لنز:

آخرین چیزی که می خواهید در دوربین ثبت کنید یک تصویر تار است. نه تنها نتیجه بسیار پایین خواهد بود، بلکه لحظه ای که سعی می کنید عکس بگیرید، ممکن است دیگر تکرار نشود. با این حال، می توانید عکس های تار را با فناوری، به ویژه نرم افزار ویرایش عکس، بازیابی کنید. شما باید بتوانید عکس های تار را با استفاده از a ویرایش کنید تعمیر عکس ابزاری برای رسیدن به آن

دیدن تصاویر تار وحشتناک است. با این حال، Wondershare Repairit حل این مسائل را آسان می کند زیرا راهی سریع، ساده و کارآمد را برای شما ارائه می دهد. رفع عکس های تار در ویندوز و مک

مرحله 1: تصویر تار را اضافه کنید:

اکنون که دلایل تار شدن تصاویر را می دانید، باید بتوانید از نرم افزارهای ویرایش تصویر برای اصلاح آنها استفاده کنید. استفاده از تعمیر تصویر نرم افزار برای عکاسی ضروری است. با گزینه هایی که در اختیار دارید می توانید به سرعت کیفیت تصویر خود را افزایش دهید.

 • فتوشاپ یکی از برنامه هایی است که مردم معمولاً برای تعمیرات ساده از آن استفاده می کنند
 • س
 • Paintshop pro ابزار دیگری است که می توانید از آن استفاده کنید
 • GIMP گزینه دیگری است که مردم برای واضح کردن یک تصویر تار استفاده می کنند

اگر سرعت شاتر دوربین شما پایین باشد و سوژه یا دوربین شما سریعتر حرکت کند، بدون شک یک تصویر تار می گیرید. در این شرایط، سرعت شاتر شما باید با فاصله کانونی لنز هماهنگ باشد.

دیافراگم تقویت کننده:

برای یک عکاس، تصویر باید تار باشد. به عکس و زمان و لحظه بی‌ارزشی که برای آن صرف کرده‌اید آسیب می‌زند. بنابراین، همه باید روش های ضروری برای جلوگیری از تار شدن عکس ها را بدانند.

سرعت شاتر:

برای شروع رویه برنامه روی “تعمیر” کلیک کنید. انتخابی برای کاربر برای مشاهده تصاویر تعمیر شده از قبل وجود خواهد داشت.

تصاویر ممکن است به دلایل مختلف، از عکاس گرفته تا سوژه و تنظیمات دوربین، تار شوند. خوشبختانه، شما می توانید به سرعت رفع تاری تصویر. با استفاده از برنامه ای مانند Wondershare Repairit می توانید به راحتی یک تصویر تار را برطرف کنید.

 • ممکن است هنگام گرفتن عکس خیلی یا خیلی سریع حرکت کنید، که می تواند باعث تار شدن تصاویر شود.
 • جابجایی اشیا می تواند عکس ها را نیز تار کند، نه فقط از عکاسان.
 • وقتی یک عکس تار می گیرید، احتمالاً دوربین مقصر است. این از تنظیمات دوربین شما است که از فوکوس دوربین جلوگیری می کند.

ویژگی های هیجان انگیز Repairit:

اگر فکر می‌کنید چنین روشی بسیار دشوار است، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی ویرایش تصویر استفاده کنید Wondershare Repairit.

بهترین ابزار تعمیر عکس: Wondershare Repairit:

Wondershare Repairit یک راه حل یک مرحله ای برای رفع ویدیوها، عکس ها و داده های خراب است. شما می توانید فایل های ویدیویی آسیب دیده خود را با کمک Wondershare Repairit 2022، یک راه حل قابل اعتماد و کامل برای تعمیر عکس ها و فیلم ها، به طور کامل بازیابی کنید. این برنامه قادر است فیلم های آسیب دیده را که در حین ضبط، انتقال فایل، ویرایش، تبدیل یا پردازش آسیب دیده اند را تعمیر کند. همچنین دارای برخی ابزارهای هوشمندانه است.

دانستن نوع موضوع شما بسیار مهم است زیرا باید دیافراگم را به درستی تنظیم کنید.

سه پایه بگیرید:

قبل از استفاده از لنز، سعی کنید آن را تمیز کنید و حتماً کاور آن را تعویض کنید.

کلمات پایانی:

Wondershare Repairit یک جایگزین انعطاف پذیر برای تعمیر عکس ها و فیلم های موجود به صورت رایگان است. علاوه بر قابل اعتماد بودن سریع است. دانلود Wondershare Repairit اکنون برای درک بیشتر ویژگی های چشمگیر آن.

استفاده از Wondershare Repairit برای تعمیر تصاویر تار:

مرحله 3: تصویر را ذخیره کنید:

تصویر باید به عنوان آخرین مرحله در مکان مشخص شده در دستگاه شما ذخیره شود. با کلیک بر روی دکمه “Save Repaired File” می توانید این کار را انجام دهید.

فواید از Wondershare Repairit شامل توانایی رفع چندین فیلم، تصاویر و فایل های معیوب به طور همزمان. بدون محدودیت اندازه در اندازه فایل هایی که ممکن است برطرف شود. رابط کاربری بصری؛ و بیشتر. شما فقط باید سه مرحله ساده را دنبال کنید تا ویدیو، تصاویر و داده های آسیب دیده را تعمیر کنید. با توجه به نرخ بازیابی بالای آن، ممکن است برای بازیابی اطلاعات آسیب دیده خود بدون از دست دادن یا کاهش کیفیت داده ها یا تصاویر تار، کاملاً به خدمات آن اعتماد کنید. Wondershare Repairit به لطف ویژگی‌های ارزشمندش، می‌تواند هر صوتی، تصویری، سند یا عکسی را که آسیب کمی یا قابل توجهی دیده است، تعمیر کند.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/23/how-to-fix-blurry-pictures-a-step-by-step-solution-to-repair-blurry-pictures/