چگونه مشکل شارژ نشدن LG Stylo 6 را برطرف کنیم؟

ممکن است با مشکل شارژ نشدن LG Stylo 6 مواجه شده باشید. ترتیب معمولی این است که پیوند آسیب دیده را با پیوند دیگری جایگزین کنیم. شما به سرعت این گزینه را خواهید داشت که تصمیم بگیرید آیا این حرکت موثر بوده است یا خیر. در صورتی که نه، حرکت همراه را به سمت سیستم تحقیق تکمیل کنید، با این فرض که لینک اول در درخواست کاری فوق العاده است.

پورت USB را بررسی کنید

از آنجایی که به دنبال پاسخی برای مشکل شارژ نشدن ال‌جی Stylo 6 هستید، یک اشکال محصول نیز باید برطرف شود. در LG Stylo 6 خود، همه برنامه‌های خود را به‌روزرسانی کنید تا مشکلات محصول برطرف شود.

یکی از بخش‌های قابل بوت ال‌جی Stylo 6، حالت آزمایشی، از ورود هر برنامه به یک خارجی جلوگیری می‌کند و عیب‌یابی ابزار را آغاز می‌کند. در واقع، حالت آزمایشی به طور خلاصه مانع از همه برنامه های خارجی می شود و یک آب و هوای جعبه شنی ایجاد می کند. بنابراین می توانید مسائل را تشخیص دهید.

بررسی عملی بودن کانکتور شارژ، حیاتی ترین مرحله در تشخیص مسائل تجهیزات است. تکان دادن کانکتور واقعاً مهمترین مرحله در تصمیم گیری در مورد رایگان بودن چیزی است. کانکتور ممکن است ناقص باشد یا برای تامین جریان اصلی آماده نباشد.

اولین قدمی که باید در صورت شارژ نشدن تلفن همراه خود بردارید، راه اندازی مجدد آن است. شما این گزینه را نخواهید داشت که تمام مشکلاتی را که می توان با LG Stylo 6 اندروید خود حل کرد، تصور کنید. تلفن دوباره راه اندازی می شود. بنابراین آن را امتحان کنید و بررسی کنید که آیا تفاوتی ایجاد می کند یا خیر.

از حالت محافظت شده (ایمن) استفاده کنید.

باتری تلفن شما دارای طول عمر محدودی است و پس از تعداد مشخصی از شارژ و دشارژ کردن، عملکرد آن شروع به کاهش می کند. وقتی گوشی جدیدی می گیرید، عمر باتری 6 ساعته Drunkard را نخواهد داشت.

سپس، آیا ممکن است مشکلی در پورت شارژ LG Stylo 6 شما وجود داشته باشد؟ با فرض اینکه پورت شارژ با آب تعامل داشته باشد، ممکن است زنگ زده یا مصرف شود. موقعیت دیگری که کار نمی کند این است که خاک، تجمع جیب یا گرد و غبار در درگاه مانع از ارتباط پین شارژ (سمت نر پیوند) با پورت شارژ شود.

در واقع در نگاهی به تعمیرات اساسی بالقوه، به تنظیمات >> درباره تلفن>> به‌روزرسانی‌های برنامه‌نویسی >> به‌روزرسانی‌ها را بررسی کنید.

در صورت داشتن یک اتصال دهنده جایگزین در حالی که یک ابزار معمولی مشابه دارید. سپس، در آن نقطه، ببینید که آیا تلفن شروع به شارژ می کند یا خیر. در صورتی که کانکتور تغییر یافته باعث مشکل شود، باید اکنون شارژ شود. با این وجود، با فرض اینکه قطعه دیگری خراب شده باشد، شارژ نمی شود.

کابل شارژ را بررسی کنید

در صورتی که در هر صورت کمک خارجی باعث ایجاد مشکل شود، نباید آماده شارژ تلفن باشید. با استفاده از دکمه پاور LG Stylo 6 در این شرایط فعلی می توانید تلفن را در حالت عادی راه اندازی مجدد کنید. سپس، در حالت محافظت شده، ببینید که آیا حذف برنامه‌های معرفی شده اخیر این مشکل را برطرف می‌کند یا خیر. در واقع، حتی در حالت محافظت شده، در صورتی که تلفن شارژ نشود و همچنان بیکار بماند، سعی کنید کارخانه را بازنشانی کنید.

تضمین شما از اولین شارژر و لینک استفاده می کنید.

اگر همه چیز برابر باشد، اگر آب عمیقاً در چارچوب های فوری تلفن همراه نفوذ کند، ممکن است این ابزار بیهوده باشد. مانند یک سقوط سنگین، شیطنت واقعی ممکن است به دلیل رسیدن به بتن اتفاق بیفتد. این می تواند یکی از دلایل بسیاری برای مشکلات شارژ و اجرای LG Stylo 6 شما باشد. شما نمی توانید از آن استفاده کنید زیرا شارژ نمی شود. از این رو باید سریع حرکت کنید.

این کاربرد آمپر ممکن است برای تست تلفن اندروید ال‌جی استایلو 6 و نمایش عملکرد باتری و همچنین سرعت شارژ و رهاسازی آن استفاده شود. خیلی خوب ممکن است یک مسئله جزئی باشد.

برای از بین بردن مقداری خاک از درگاه شارژ تلفن همراه ال‌جی می‌توان از یک وسیله تیز مانند سوزن استفاده کرد. با این حال، سعی کنید زیاد سوراخ نکنید، زیرا به پورت آسیب می رساند. با این فرض که تضعیف شده است یا پین های داخلی شکسته یا مخدوش شده اند، باید آن را جایگزین کنید. در فرصتی که داده‌ها را دارید، می‌توانید آزادانه این کار را انجام دهید. همانطور که ممکن است، ما در واقع از شما درخواست می کنیم که تلفن همراه Lg Stylo 6 خود را در یک محل راهنمایی مرتب کنید زیرا این یک مشکل معمولی است.

آیا مشکل محصول می تواند مشکل باشد؟

واقعاً به کانکتور شارژ نگاهی بیندازید

همچنین سیستم عامل اندروید باید به روز شود. اگر LG Stylo 6 شما به طور معمول پشتیبانی نمی شود، دیگر به روز رسانی دریافت نخواهید کرد. با این حال، می توانید مطمئن باشید که همه پروژه ها به طور منظم به روز می شوند.

از آنجایی که اکثر تلفن‌های فعلی در حال حاضر تخته‌های پشتی غیرقابل جابجایی را برجسته می‌کنند، در چنین شرایطی، ما توصیه می‌کنیم به جای تلاش برای باز کردن ابزار، از یک مکان کمک بازدید کنید. در صورت نداشتن ابزار مناسب، در نهایت آسیب بیشتری به آن وارد خواهید کرد. متعاقبا، آوردن الف متخصص یا یک سلاح اصلی تشویق می شود. می‌توانید از یک مرکز تأیید شده یا مرکز مدیریت محله درخواست کمک کنید، که باید موارد را بیشتر توسعه دهد.

نتیجه

در فروشگاه google play، برای «نظارت بر برنامه‌ها و ابزارک‌ها» کاوش کنید و «به‌روزرسانی همه» را برای برنامه‌ها انتخاب کنید.

بررسی کنید که آیا مشکل باتری است یا خیر

سپس، باید تصمیم بگیرید که آیا لینک شارژ مشکلی دارد یا خیر. بسیار مهم است که بدانید پیوند شارژ به طور معمول به صورت دستی انجام می شود، خواه با فشرده شدن، خم شدن، گسترش یا به طور کلی کنترل در حین شارژ شدن تلفن اندرویدی LG Stylo 6 باشد. سیم‌های داخلی پیوند ممکن است به دلیل این تعداد زیاد کشش‌های گیج‌کننده شکسته شوند و آن را برای انتقال جریان غیرمجاز تحویل دهند.

با توجه به اینکه عملکرد باتری در تمام طول مدت باتری کاهش می‌یابد، شارژ نشدن LG Stylo 6 می‌تواند پیامد این مشکل عادی باشد. در صورتی که LG Stylo 6 شما دارای باتری غیر قابل جابجایی باشد، باید با آن کنار بیایید و به طور مداوم به دنبال کمک اصلی باشید، به جای تلاش برای از بین بردن آن به تنهایی، زیرا انجام این کار اغلب باعث ایجاد شرارت می شود. به باتری

آسیب آب، شرارت واقعی یا مسائل مختلف را بررسی کنید.

این امتحان ما را می بندد. ما می پذیریم که مشاور جامع در مورد ترتیبات احتمالی که در مورد آنها صحبت شد کمکی باورنکردنی برای رفع مشکل شارژ LG Stylo 6 شما خواهد بود.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/22/the-lg-stylo-6-wont-charge-issue/

آیا اتصال تلفن شما با شارژر سخت است؟ در آن شرایط، شما می خواهید به سرعت عمل کنید، به این دلیل که، بدون هزینه، گزینه ای برای انجام هیچ کاری نخواهید داشت، حتی به تصمیمی رضایت نخواهید داد یا واقعاً به زمان نگاه کنید. ال جی استایلو 6 با توجه به اینکه شارژ نمی شود باید رفع شود. این راهی برای تعیین موفقیت آمیز این موضوع است.

چگونه می توانم مشکل شارژ نشدن LG Stylo 6 را برطرف کنم؟

راه اندازی مجدد

باید بدانید که LG Stylo 6 شما ممکن است فقط با استفاده از شارژر تایید شده و پیوند USB شارژ شود. استفاده از شارژر یا پیوند نزدیک یا خارجی توسط OEM ها یا متخصصان صنعت توصیه نمی شود. در تلفن همراه، این ممکن است باعث ایجاد مشکلات انجماد شود. علاوه بر این، در نتیجه، باید دائماً یک شارژر واقعی انتخاب کنید که با شارژ باتری سازگار باشد.