چیزهایی که باید در مورد توسعه برنامه های موبایل بدانید

منبع: پاشیدن

اگر هدف شما کشف کردن است چگونه اپلیکیشنی مانند Duolingo بسازیم، از این دو بخش اصلی فرآیند توسعه برنامه آگاه باشید. آنها در هر صورت، صرف نظر از نوع برنامه آموزشی که واقعاً قصد ایجاد آن را دارید، وجود خواهند داشت.

Front-End

صرف نظر از پلتفرمی که یک اپلیکیشن موبایل برای آن توسعه داده شده است، این ابزار باید کد واضح و منطقی داشته باشد.

لازم است یک ایده و طراحی برای یک برنامه تلفن همراه آینده ایجاد شود. ایجاد یک کد واضح نیز برای اینکه به خوبی کار کند، بدون اشکال مهم است. پیاده سازی خدمات باطن نیز مهم است. آزمایش یک برنامه تلفن همراه یک شرط ضروری برای معرفی آن به بازبینان آینده است. تفاوت های ظریف ساخت یک برنامه خاص به اهدافی که تعیین کرده اید، زبان برنامه نویسی انتخابی شما و پلتفرمی که برای تولید این برنامه انجام می دهید بستگی دارد.

D:Downloadsshahadat-rahman-BfrQnKBulYQ-unsplash.jpg

Front-End اطلاعات را از Back-End دریافت می کند تا در فرم مناسب در اختیار کاربران قرار دهد. این اطلاعات از طریق API های مختلف به دست می آید. این APIها ممکن است متعلق به همان شرکتی باشد که یک برنامه تلفن همراه را توسعه می دهد یا ممکن است متعلق به اشخاص ثالث باشد.

خدمات و ویژگی های اصلی برنامه موبایل


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/17/mt-things-to-know-about-mobile-apps-development/

D:Downloads
ubelson-fernandes-UcYBL5V0xWQ-unsplash.jpg

منبع: پاشیدن

در یک نگاه: توسعه اپلیکیشن موبایل چیست؟

اگر به اطلاعات بیشتری در مورد نیاز دارید چگونه یک برنامه یادگیری زبان ایجاد کنیم، متخصصان JatApp آماده هستند تا این رویکردهای اساسی را برای شما در نظر بگیرند.

برنامه های موبایل بومی

توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل بیشتر روی جنبه فنی این موضوع کار می کنند. ظاهر بصری یک اپلیکیشن نیز توسط طراحان اپلیکیشن ایجاد می شود. آن‌ها طرح‌های هر دکمه، تم، نماد را توسعه می‌دهند و مناسب‌ترین ترکیب‌های رنگی را انتخاب می‌کنند تا تجربه کاربر را راحت کنند. وظیفه یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایل این است که همه این موارد را بر اساس رویکردهای فنی مرتبط انجام دهد.

Back-End

نکات کلیدی H3 در مورد توسعه اپلیکیشن موبایل

این برنامه ها با استفاده از زبان های برنامه نویسی و فریم ورک های مختلف نوشته شده اند. چنین برنامه هایی برای پلتفرم های مختلف قابل اجرا هستند زیرا با تنظیمات آنها سازگار هستند. اکثر برنامه های مدرن چند پلتفرمی هستند، مانند اپلیکیشنی مانند Duolingo، برای مثال.

اپلیکیشن موبایل هیبریدی

برنامه های تلفن همراه ترکیبی با استفاده از فناوری های وب استاندارد مانند HTML5، جاوا اسکریپت و CSS ایجاد می شوند. در مقایسه با برنامه های بومی، برنامه های ترکیبی روی یک محفظه وب کار می کنند که مسئول زمان اجرا مرورگر و پلی برای API های دستگاه های بومی است.

برنامه های کاربردی وب پیشرفته

تصمیمات معماری خاصی که باید به عنوان یک توسعه دهنده بگیرید بسته به نوع برنامه ای که می خواهید توسعه دهید متفاوت است. اگر شما می خواهید برنامه زبان خود را ایجاد کنید، هنوز باید موقعیت شبکه پایگاه داده مورد استفاده برای توسعه نرم افزار، اعتبار مورد نیاز برای مجوز، دستورات خاص اعمال شده در مورد این پایگاه داده، و بسیاری موارد دیگر مخصوص یک کیت ابزار بتن و وظایفی که برای خود تعیین کرده اید داشته باشید. ابزار زبان

Front-End و Back-End چگونه با هم تعامل دارند؟

توسعه اپلیکیشن موبایل گسترده است و محبوبیت آن را 100% ثابت نگه می دارد. چیزهای زیادی در این دوره وجود دارد که باید بدانید زیرا روند توسعه اپلیکیشن موبایل بسیار پیچیده است.

به طور خلاصه، این فرآیند توسعه یک برنامه تلفن همراه از لحظه تنظیم یک ایده برای ایجاد آن و تا لحظه معرفی آن به کاربران است. با این حال، بین این دو لحظه، یک فرآیند بسیار زمان‌بر وجود دارد. همچنین تفاوت های زیادی بین انواع مختلف برنامه ها وجود دارد – نحوه کدنویسی برنامه یادگیری زبان یا برنامه رونویسی، به عنوان مثال.

همه خدمات پشتیبان معمولاً از طریق رابط های برنامه نویسی برنامه های مختلف ارزیابی می شوند. بسیاری از خدمات نرم افزاری باید از طریق کیت های ابزار نرم افزار مربوطه یکپارچه شوند. اینها پایگاه داده های خاصی از ویژگی ها هستند که محیطی را برای توسعه نرم افزار ایجاد می کنند.

بسیاری از توسعه دهندگان به دلایل زیادی خدمات مبتنی بر ابر را به جای back-end ترجیح می دهند. مبتنی بر ابر یک گزینه موثرتر و پرهزینه تر است. اگر تجربه ای با زیرساخت های back-end ندارید اما می خواهید هم اکنون کدنویسی کنید، این استراتژی مناسب تر است. پلتفرم های مبتنی بر ابر همچنین از قابلیت اطمینان، مقیاس پذیری و امنیت توسعه برنامه مراقبت می کنند. در صورت تمایل ترجیح دهید با این گزینه شروع کنید برنامه زبان خود را بسازید، برای مثال.

چرخه عمر توسعه اپلیکیشن موبایل

صدها خدمات ارائه شده توسط اشخاص ثالث وجود دارد. اما، اینها گسترده ترین هستند:

 • ثبت نام/ورود به سیستم
 • ورود به شبکه های اجتماعی
 • تجزیه و تحلیل
 • اعلان های فشاری
 • آزمایش کردن
 • فضای ذخیره ابری
 • داده های زمان واقعی و آفلاین
 • چت ربات ها
 • ضبط گفتار
 • تشخیص فیلم و تصویر

نتیجه

برنامه‌های تلفن همراه بومی در شبکه‌های برنامه‌نویسی و زبان‌هایی که توسط مالک پلتفرم در دسترس است ساخته می‌شوند. این برنامه ها مستقیماً روی یک سیستم عامل خاص مانند iOS و Android اجرا می شوند.

اپلیکیشن موبایل بومی کراس پلتفرم

ایجاد یک اپلیکیشن موبایل کاری دشوار اما همیشه ممکن است. و همیشه مثمر ثمر است – بازار به طور پیوسته و بسیاری در حال رشد است کسب و کار همیشه به برنامه های خوب نیاز دارد. در حین کار با هر یک از ویژگی ها و ویژگی های بسیار متنوعی وجود دارد زبان برنامه نویسی. همچنین نیاز است که نه تنها از منظر فنی قابل اجرا باشد، بلکه با ترجیحاتی که کاربران ممکن است داشته باشند نیز مناسب باشد. نکات کاربردی و رابط کاربری را در این دوره در نظر بگیرید. و همکاری نزدیک با طراحان. اگر قصد دارید ترکیبی عالی از جلو و عقب بسازید یک برنامه زبان ایجاد کنیدمانند Duolingo. تایید شده توسط متخصصان

اگر درک فرآیند ساخت یک برنامه تلفن همراه دشوار است، در اینجا نکات مهم این فرآیند وجود دارد:

 • توسعه اپلیکیشن موبایل بر روی ایجاد اپلیکیشن ها به طور خاص برای دستگاه های تلفن همراه با در نظر گرفتن تفاوت های ظریف عملکرد آنها متمرکز است.
 • برنامه‌های موبایل معمولاً برای مدیریت عملکردها، اجرای تجارت الکترونیک یا در دسترس قرار دادن هر گونه خدماتی مانند برنامه های یادگیری مانند Duolingo.
 • همه مشاغل به یک برنامه نیاز ندارند، اما هر مشتری که یک گوشی هوشمند دارد به آن نیاز دارد.
 • هدف اصلی هر توسعه اپلیکیشن موبایل، اطمینان از تعادل بین عملکرد، تجربه سریع و ویژگی های راحت است.

عمده رویکردهای توسعه برنامه موبایل

این بخش بصری یک برنامه برای کاربران آن است. هنگامی که نماد یک برنامه قابل توجه است در جای خود قرار می گیرد. این بخش از یک برنامه همیشه در یک دستگاه قرار دارد. بسیار مهم است که این بخش از یک برنامه جذاب و زیبا باشد، به خصوص اگر قصد دارید برنامه زبان خود یا ابزار دیگری را ایجاد کنید که نیاز به تماس مکرر با کاربران دارد.

اینها برنامه‌هایی هستند که بر اساس استراتژی جایگزین برای توسعه برنامه‌های سنتی به لطف پرش از تحویل و نصب فروشگاه برنامه توسعه یافته‌اند. این برنامه‌ها از ویژگی‌های مرورگرهای اینترنت مانند کار آفلاین، اجرای فرآیندهای پس‌زمینه خاص، افزودن پیوندها و بسیاری موارد دیگر استفاده می‌کنند. صفحه نمایش یک دستگاه خانگی به ارائه دهنده ناوبری کاربر «مانند برنامه» تبدیل می شود. این یک راه است چگونه یک اپلیکیشن آموزش زبان بسازیم بدون خود برنامه

مبتنی بر ابر: چرا؟

با این حال، اگر بسیاری از برنامه های خوب وجود داشته باشد، روزی توسط شخصی ساخته شده است. شما همچنین ممکن است این کار را انجام دهید و به عنوان مثال، تابلوهای امتیازات Duolingo را پایین بیاورید. تو می توانی بازدید از سایت از متخصصان، و آنها آماده هستند تا چیزهای مفیدی را با شما به اشتراک بگذارند چگونه یک برنامه آموزشی بسازیم و چگونه می توان یک ابزار را به خوبی کار کرد. بیایید در این دوره از چیزهای ساده به چیزهای پیچیده تر حرکت کنیم.