کاهش قیمت 34% هدفون Anker Soundcore Sport X10 باورنکردنی است

این هدفون های ورزشی جدید و بهترین ها هدفون Soundcore یک تناسب عالی برای پوشیدن در باشگاه ارائه دهید. یک ANC 6 میکروفون، کاهش صدای باد و حالت شفافیت وجود دارد. بنابراین، می توانید تماس های تلفنی و ویدیویی فوق العاده واضح را بشنوید. هدفون بلوتوث Anker Soundcore Sport X10 گران قیمت و درجه یک است. اما در فروش برندهای AliExpress، اینها با 34 درصد تخفیف در دسترس هستند. بنابراین، قیمت Soundcore Sport X10 تا 9 دسامبر PST 66.82 دلار است.

نیروگاه خورشیدی ALLPOWERS با پنل 200 واتی 635 دلاری به زودی به پایان می رسد


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/07/anker-soundcore-sport-x10-earbuds/

ویژگی برجسته این هدفون های ورزشی، قلاب گوش چرخان است که می تواند تا 210 درجه تنظیم شود تا مناسب ترین حالت را پیدا کند. هدفون حذف نویز Anker Soundcore Sport X10 دارای شش میکروفون با ویژگی‌های کاهش صدای باد و حالت شفافیت است. همچنین، فناوری BassUp وجود دارد که می تواند باس را 2 برابر افزایش دهد. وسط و سه گانه واضح باقی می مانند و عملکرد صوتی عالی ارائه می دهند. سایر ویژگی ها شامل تنظیمات کنترلی قابل تنظیم از طریق برنامه تلفن است. این هدفون‌های Beat Anker دارای یک دکمه قابل کلیک برای کنترل است. شما می توانید 22 تنظیمات EQ را برای دستیابی به صدای شخصی شخصی سازی کنید. همچنین قابلیت شارژ سریع 10 دقیقه ای برای پخش تا 2 ساعت وجود دارد. کیس شارژ قابلیت شارژ سه بار شارژ را دارد. در مقابل، تک هدفون می تواند تا 8 ساعت دوام بیاورد.

معاملات پرطرفدار تعطیلات: ساعت هوشمند Amazfit GTR 4 قیمت 159 دلاری برای مدت زمان محدود است

Anker Soundcore Sport X10، Anker Soundcore، Earbuds Soundcore، Earbuds Anker، هدفون Anker، بهترین Earbuds Anker، Earbuds بلوتوث، Earbuds Apple، Noise Canceling Earbuds، Earphones، بهترین هدفون

را Anchor Soundcore Sport X10 هدفون ها بهترین هدفون های ورزشی با طراحی قلاب گوش با قابلیت چرخش 210 درجه هستند. اینها در اصل 100 دلار آمریکا قیمت دارند زیرا بهترین ویژگی‌های هدفون Anker مانند آن هستند 2x BassUp، 22 تنظیمات EQ قابل تنظیم و باتری طولانی 32 ساعت. با این حال، اینها هستند اکنون فقط با 66.82 دلار آمریکا در دسترس است تا 9 دسامبر PST در فروش برندهای AliExpress رویداد با تا 90 درصد تخفیف فروش تعداد کمی هدفون حذف نویز ورزشی درجه یک وجود دارد. و این هدفون های Soundcore این شکاف را پر می کنند. به همین دلیل است که بیش از 4000 عدد از این هدفون بلوتوثی فروخته شده است. ویژگی های اضافی اضافه شده عبارتند از حالت شفافیت، طراحی ضد آب IPX7، فناوری SweatGuard و بلوتوث 5.2.

Anker Soundcore Sport X10، Anker Soundcore، Earbuds Soundcore، Earbuds Anker، هدفون Anker، بهترین Earbuds Anker، Earbuds بلوتوث، Earbuds Apple، Noise Canceling Earbuds، Earphones، بهترین هدفون

نقد و بررسی Anker Soundcore Sport X10

قیمت اصلی: 100 دلار آمریکا قیمت فروش برند: 66.82 دلار آمریکا (تا 9 دسامبر PST)

بهترین ساعت های هوشمند 2022 با پول می توان خرید

بهترین جاروبرقی IMOU 349 دلار قیمت برای مدت محدود است