کدام بروکر برای شما مناسب است؟ مجموعه آموزش بورس-بروکر آمارکتس

کدام بروکر برای شما مناسب است؟ مجموعه آموزش بورس-بروکر آمارکتس

زیرا خیلی مهم است که بروکرها بتوانند از طریق یک نرم افزار مناسب، باعث افزایش فعالیت سرمایه گذاران بشوند. این نرم افزارها یک وظیفه مهم بر عهده دارند و باید محدودیت های موجود برای معاملات تریدرها را کم تر کنند. زمانی که بروکر فارکس را انتخاب می کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که چه نوع حسابی به شما ارائه می شود و با توجه به آن میزان سرمایه ورودی این بازار و نوع استراتژی شما مشخص می گردد.

همان‌طور که گفته شد بروکر پل ارتباطی شما و بازار فارکس است و این بروکر است که شما را به بازار متصل می‌کند. پس کیفیت ارائه خدمات توسط بروکر، اسپرد و کمیسیون معقول و همچنین معتبر بودن آن بسیار حائز اهمیت است. برای ما ایرانیان اینکه بتوانیم در بروکری که ثبت نام می‌کنیم به یک پشتیبان فارسی زبان دسترسی داشته باشیم بسیار نکته مهمی است. اگر قصد تجارت در فارکس را دارید حتما می دانید که برای این کار به یک بروکر یا کارگزار نیاز دارید.

اجرای دستورات معامله گر

شما به سادگی با مطالعه شرایط و توضیحات هر بروکر فارکس در این سایت قادر خواهید بود تا مناسب ترین بروکر فارکس را برای خودتان انتخاب کنید. همچنین ما با مقایسه بروکر های فارکس با یکدیگر این امکان را ایجاد کرده ایم تا هر بروکر را با بروکر دیگر بسنجید سپس اقدام به انتخاب بروکر فارکس کنید. این ساده ترین تعریفی است که می‌توان برای بروکر فارکس ارائه داد.

آموزش رایگان

یکی دیگر از محبوب‌ترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان لایت فارکس است. بروکر لایت فارکس در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده و از نظر سابقه و قدمت در میان بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانی ها در شرایط خوبی قرار دارد. بروکر لایت فارکس در میان بسیاری از تریدرهای ایرانی شناخته شده بوده و خیلی‌ها در حال حاضر در حال استفاده از خدمات این بروکر می‌باشند. لایت فارکس نیز مزیت ها و خدمات خود برای کاربران ایرانی فراهم کرده است که در ادامه به تشریح آنها می‌پردازیم. بروکر A.Markets یکی از معدود بروکرهایی است که با سابقه فعالیت زیاد همچنان خدمات خود را در اختیار کاربران ایرانی سایت umarketeچیست قرار می دهد. در میان بروکرهای همکار برای کاربران ایرانی، A.Markets یکی از قدیمی ترین ها است.

اموزش استراتژی معاملات فارکس

درست است که در کشورمان محدودیت هایی در فعالیت برخی از بروکرها وجود دارد، ولی این دلیل نمی شود که از فعالیت در فارکس صرف نظر کنید. زیرا برخی از بروکرها با کاربران ایرانی همکاری بیشتری می کنند و در عین حالی که رگولاتوری تقریبا قابل قبولی دارند، می توان بوسیله آنها سود کسب کرد و به موفقیت رسید. در ادامه مبحث بروکر فارکس چیست، می رسیم به اینکه بروکرها خود جزو نهادهای غیر بانکی قرار می گیرند.

  • ویندزور دارای شرکت‌های مختلفی است که به نوعی به مشتریان خود در کشورهای مختلف سرویس می‌دهد.
  • بلوکه شدن پول عمدتا زمانی اتفاق می افتد که بروکر به کاربران ایرانی خدمات نمی دهد و شما خودتان را غیر ایرانی نشان دهید و وقتی مشخص شود شما از ایران هستید حساب بلوکه می شود.
  • در صورتی که چنین مشکلاتی برایتان پیش بیاید هیچ نهاد و ارگانی پاسخ گوی شما نخواهد بود و شکایت شما به هیچ جایی نخواهد رسید پس حتما در انتخاب بروکر تمام دقت خود را به کار بگیرید.
  • برای مثال سابقه یک بروکر می‌تواند اطلاعات بسیار مفیدی را به ما ارائه دهد.