کنسول بازی مبتنی بر ابر Logitech x Tencent به بیرون درز کرد – به نظر یک نینتندو سوییچ

منابع


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/31/logitech-x-tencents-cloud-console/

چند ماه پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه لاجیتک و تنسنت در حال آماده سازی یک کنسول دستی جدید مبتنی بر اندروید هستند. مفهومی شبیه به Steam Deck موفق است که در حال آماده سازی نسخه های جدید است که به عنوان رقیب نینتندو سوییچ فوق الذکر می آید. کنسولی که تا امروز، روزی که طراحی و ظاهر آن لو رفته، دیگر چیزی از آن نشنیده ایم. بنابراین، کنسول بازی مبتنی بر ابر Logitech x Tencent کنسولی خواهد بود که ظاهری بسیار شبیه به کنسول هیبریدی نینتندو دارد، با روکش سفید و چیدمان دکمه بسیار مشابه.

کنسول بازی مبتنی بر ابر Logitech x Tencent طراحی خود را فیلتر می کند

و بله، این شامل Xbox Game Pass، و همچنین Steam، GeForce Now، و Stadia است، حداقل در حال حاضر. به این ترتیب، این کنسول جدید مبتنی بر اندروید که Logitech x Tencent در حال آماده سازی است، همراه ایده آل برای xCloud خواهد بود و به ما امکان می دهد کل کاتالوگ آن را به روشی ساده و آسان پخش کنیم. علاوه بر این، اگرچه هنوز مشخص نیست که چه پردازنده ای را در خود جای دهد، اما شایعات نشان می دهد که G3x Gen 1 خواهد بود، پردازنده جدیدی که برای دستگاه های بازی موبایل طراحی شده است. یعنی عملکرد بیش از حد مطمئن خواهد بود.

کنسول بازی مبتنی بر ابر Logitech x Tencent

ایده پشت کنسول بازی مبتنی بر Cloud Logitech x Tencent این است که کاربر دست خود را روی یک دستگاه خنک و بی صدا قرار دهد که بازی های ابری را برای او به ارمغان می آورد. در حالی که لاجیتک از آنجایی که دستگاه مبتنی بر اندروید است، سرویس بازی ابری خود را ندارد، می‌توان آن را به GeForce NOW، PS Now، Stadia، Amazon Luna، Blacknut و غیره متصل کرد. یک صفحه نمایش لمسی 6.65 اینچی، یک چیدمان سنتی گیم پد، یک اسلات توسعه microSD و یک جک صدا. هیچ اطلاعاتی در مورد گزینه های ارتباطی وجود ندارد، اما به احتمال زیاد Wi-Fi و بلوتوث وجود خواهد داشت. لاجیتک وعده عرضه به بازار را در اواخر سال جاری می دهد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این کنسول قابل حمل جدید مبتنی بر اندروید نمی دانیم. اما، با توجه به آنچه دیده شده است، ممکن است بیش از این دستگاه جالب روبرو باشیم.

همانطور که در تصاویری که با شما به اشتراک می گذاریم مشاهده می کنید، این کنسول قابل حمل که برای بازی های ابری طراحی شده است دو جوی استیک نامتقارن، یک ضربدر، یک جعبه دکمه اکشن ABXY، چهار ماشه و یک سری دکمه اضافی که هنوز از عملکرد آن اطلاعی نداریم. علاوه بر این، این اولین تصاویر همچنین به ما کمک می‌کنند تا ببینیم کنسول بازی مبتنی بر ابر Logitech x Tencent دارای لانچر مخصوص به خود و همچنین دسترسی به Google Play و دسترسی به تمام سرویس‌های بازی استریم خواهد بود.