کولر گازی با طراحی غیرمعمول توسط Viomi

سیستم تهویه مطبوع نه تنها می تواند به یک وسیله کاربردی تبدیل شود، بلکه علاوه بر آن به فضای داخلی خانه نیز کمک می کند. ما در مورد مدل جدید شریک اکوسیستم شیائومی، Viomi صحبت می کنیم که در پلتفرم تامین مالی جمعی راه اندازی شده است.

تمرکز اصلی این کولر گازی راحتی است. همچنین، Viomi تشخیص صدا را ارتقا داد. فاصله تشخیص 5 متر و میزان تشخیص 97٪ است.
دوم جریان هوای دایره ای در همه طرف است. تهویه هوا را در چهار بعد بالا و پایین، چپ و راست می رساند. کاربر باد را احساس نمی کند، اما هوای سرد به طور مداوم ارائه می شود.

نوع سوم جریان هوای عمودی است. سیستم های تهویه مطبوع سنتی با هوای مستقیم گرم می توانند عوارض ناخوشایندی مانند خشکی پوست و چشم ایجاد کنند. کولرگازی Viomi از جریان هوای عمودی برای تامین گرمایش مداوم و راحت استفاده می کند.
منبع: http://xiaomi-mi.com/news-and-actions/air-conditioner-with-unusual-design-by-viomi/کولرگازی Viomi AI Space E با همکاری متخصصان Dyson طراحی شده است تا بهترین جریان هوای راحت را برای سرمایش و گرمایش ایجاد کند.

ناراحتی ناشی از جریان هوای افقی را فراموش کنید. کولرگازی Viomi هوای سرد را به صورت افقی به بیرون می فرستد. خنک کننده قوی است اما مستقیماً به کاربر نمی رسد.

نوع چهارم جریان هوای مخلوط پویا است. Viomi جریان هوا را در زاویه 60 درجه فراهم می کند. این تصمیم به افزایش سرعت خنک کننده کمک کرد.

این مدل دارای چهار حالت جریان هوا است.

تهویه مطبوع Viomi AI Space E کلیشه یک دستگاه خانگی خسته کننده را خراب می کند و آن را به یک اثر هنری تبدیل می کند. شکل نیز بسیار منحصر به فرد است، با پانل هایی که شبیه کناره های برش الماس هستند.