گوشی شیائومی با لوگوی Mi برخورد کرد – حل شد!

مشکل برخورد لوگوی Mi در هنگام بوت شدن یکی از مشکلات رایجی است که اکثر کاربران گوشی های هوشمند شیائومی با آن مواجه هستند. به طور خلاصه، کاربران نمی‌توانند از دستگاه خود استفاده کنند زیرا نشان‌واره Mi به طور مداوم در زمان بوت شدن روی صفحه نمایش داده می‌شود. یا ممکن است کاربران هر بار از Mi Logo بارها و بارها با راه اندازی مجدد دستگاه مواجه شوند. بنابراین، اگر از این موضوع خسته شده اید و می خواهید مشکل را برطرف کنید، در جای مناسبی هستید. در اینجا ما یک راهنمای سریع برای رفع مشکل شیائومی در لوگو و بوت لوپ Mi به اشتراک گذاشته‌ایم.

برای باز کردن قفل بوت لودر اقدام کنید: برای درخواست مجوز باز کردن قفل بوت لودر گوشی شیائومی، می‌توانید به لینک اینجا مراجعه کنید. کاربران همچنین می توانند به راهنمای ساده ما در مورد نحوه باز کردن قفل بوت لودر گوشی های Mi/Redmi مراجعه کنند.

اکنون شما با موفقیت حل کرده اید MIUI در مشکل Mi Logo یا Bootloop گیر کرده است در گوشی هوشمند شما از آنجایی که سیستم عامل موجودی فلش می شود، کاربران باید مواردی را که هنگام خرید دستگاه انجام می دادند، تنظیم کنند.

توجه داشته باشید: فلش کردن رام Fastboot تمام اطلاعات دستگاه شما را پاک می کند. ما نباید مسئولیت پذیر باشیم، همیشه به نفع خودتان پیش بروید.

نحوه رفع مشکلات گوشی Mi/Redmi که در لوگوی Mi و Bootloop آسیب دیده است:

برای حل مشکل گوشی شیائومی که در Mi Logo گیر کرده است، کاربران باید لیستی از فرآیندها را انجام دهند. ابتدا، کاربران MIUI مربوطه باید برای باز کردن بوت لودر اقدام کنند، سپس رام Fastboot را دانلود کرده و با استفاده از ابزار Mi Flash آن را روی دستگاه خود فلش کنند. کاربران می توانند با مراحل زیر به وضوح درک کنند:

معمولاً هر زمان که در حال انجام ارتقاء سیستم یا نرم افزار در تلفن هوشمند شیائومی خود هستید، با مشکل برخورد لوگوی Mi مواجه می شوید. اگر در طول فرآیند نصب مشکلی پیش بیاید، کاربر با بوت لوپ یا لوگوی Mi دچار مشکل می شود. بنابراین، توصیه می شود قبل از انجام فرآیند به روز رسانی، از اتصال به اینترنت پرسرعت استفاده کنید و دستگاه خود را به اندازه کافی شارژ کنید.

اگر در مورد روش فوق سؤالی دارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. همچنین، پست را با دوستان خود در فیس بوک/توئیتر به اشتراک بگذارید و به آنها اجازه دهید در رفع مشکلات گوشی شیائومی خود که در لوگوی Mi Logo دچار مشکل شده است، کمک کنند.


منبع: https://xiaomiadvices.com/xiaomi-phone-struck-mi-logo-issue-fix/

دانلود رام Fastboot: به انجمن رسمی MIUI بروید و آخرین رام fastboot را بر اساس شماره مدل دستگاه خود دانلود کنید.

سلام MIUIers! امروز ما با یک آموزش دیگر بازگشته ایم که به شما کمک می کند نحوه حل مشکلات گوشی Mi/Redmi که در Mi Logo و Mi Bootloop گیر کرده است.

گوشی شیائومی لوگوی Mi را حل کرد

فرآیند فلش کردن: در نهایت، کاربران باید گوشی هوشمند خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر متصل کرده و فرآیند فلش را شروع کنند. برای کسانی که به تازگی با ابزار Mi Flash آشنا شده اند، می توانند راهنمای دقیق ما را در مورد نحوه فلش کردن رام MIUI Fastboot در گوشی های شیائومی دنبال کنند.

Mi Flash Tool را دانلود کنید: ابزار Mi Flash یک نرم افزار رسمی دسکتاپ شیائومی برای فلش کردن سیستم عامل در هر دستگاه شیائومی است. Mi Flash Tool را می توانید از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

توسط Lei Jun

Lei Jun