گوشی هوشمند Poco M5 ممکن است به زودی وارد بازار شود. مشاهده شده در چندین سایت صدور گواهینامه| به زودی راه اندازی می شود

Xiaomi 12S Ultra Hands On Review: Buy at lowest price here


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/07/23/poco-m5-smartphone/

همچنین بخوانید:

Best Gaming SMartphones of 2022: Check which one is best
گمانه زنی ها حاکی از آن است که دستگاه آینده یک نسخه تغییر نام تجاری از Redmi Note 10S خواهد بود. از این رو، Poco M5s احتمالاً یک صفحه نمایش 6.43 اینچی Full HD + AMOLED و همچنین MediaTek Helio G95 SoC را یکپارچه خواهد کرد. علاوه بر این، دستگاه دارای یک تنظیم 4 دوربین (64MP+8MP+2MP+2MP) در پشت است و یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی (شارژ سریع 33 واتی) در داخل شکم دارد. همچنین، این دو قرار است برچسب قیمتی زیر 160 دلار آمریکا را در بخش میان رده منعکس کنند.

افشای گوشی جدید در بسیاری از سایت های صدور گواهینامه برخی از مشخصات دستگاه را فاش می کند. را کمی M5 ابتدا توسط xiaomiui شناسایی شد و بعداً در چندین کانال صدور گواهینامه مشاهده شد. این گوشی هوشمند ناشناخته با نام رمز Rock and Stone و شماره مدل 22071219CG کشف شد. بعداً تأیید شد که تلفن ذکر شده چیزی جز Poco M5 نیست، زیرا در IMEI با همان شماره مدل پیدا شد.

گوشی هوشمند Poco M5
گوشی هوشمند Poco M5

گوشی هوشمند Poco M5

تلفن هوشمند Poco M5 ممکن است سیستم عامل Android 12 و WIFI دو بانده را نصب کند

پس از موفقیت بزرگ Poco F4 5G در هند، شرکت چینی گوشی های هوشمند اکنون در حال کار بر روی تلفن هوشمند Poco M5 است. این گوشی قبلاً در چندین سایت صدور گواهینامه مانند IMDA، IMEI، FCC و BIS شناسایی شده است. در ابتدا، رابط کاربری شیائومی وجود گوشی آینده پوکو را کشف کرد. ثبت این دستگاه در تمامی این کانال ها تایید می کند که این گوشی به زودی در هند و بازارهای جهانی نیز عرضه خواهد شد.

خواندنی:

پس از آن، این گوشی در سایر شرکت های صدور گواهینامه، از جمله IMDA، BIS و FCC با همان شماره مدل، فهرست می شود. اگر لیست را در نظر بگیریم، گوشی آینده پوکو سیستم عامل اندروید 12 را در بخش نرم افزار اجرا خواهد کرد. همچنین تأیید می کند که تلفن جدید پوکو یک دستگاه 4G است و از WIFI دو باند 2.4 گیگاهرتز / 5 گیگاهرتز پشتیبانی می کند. خوب، گواهینامه IMDA همچنین گوشی دیگری را به عنوان Poco M5s پیشنهاد می کند که Poco M5 را در این سری همراهی می کند.

گوشی هوشمند Poco M5
گوشی هوشمند پوکو سری m