(70% تخفیف) حکاکی لیزری xTool D1 Pro: همین حالا خرید کنید

ATOMSTACK A20 Laser Engraving Machine Review


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/04/xtool-d1-pro-laser-engraver/

یک برند چینی xTool به تازگی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه حکاکی خود با نام D1 Pro رونمایی کرده است. این به وضوح یک نسخه حرفه ای از xTool D1 است که چند ماه پیش راه اندازی شد. حکاکی لیزری جدید اولین دستگاه این شرکت با توان لیزر 20 وات است. پیش از این، با اولین حکاکی لیزری دیود ۲۰ واتی توسط Atomstack مواجه شدیم. این اولین حکاکی لیزری 20 واتی توسط xTool پس از موفقیت مدل 10 واتی آن است. D1 Pro برای سفارشات با قیمت 1199.99 دلار آمریکا در وب سایت رسمی آماده است.

در نهایت، xTool D1 Pro 20W از نظر بهره وری، عملکرد و سرعت کارآمد به نظر می رسد. این واقعاً یک پیشرفت فوق العاده نسبت به نسخه قبلی با چندین مشخصات درجه یک است. از هم‌اکنون، می‌توانید حکاکی را با قیمت 1199 دلار آمریکا در کانال رسمی ثبت کنید.

حکاکی لیزری xTool D1 Pro 10W/20W اکنون تنها با قیمت 661 دلار در دسترس است Two Trees TS2 laser engraver now available to purchase here

حکاکی لیزری xTool D1 Pro
حکاکی لیزری xTool D1 Pro

مشخصات XTool D1 Pro

وقتی به بررسی ویژگی‌ها و مشخصات آن می‌رسیم، آخرین دستگاه xTool D1 Pro مجموعه‌ای از کیفیت‌های پیشرفته را ارائه می‌کند. یکی از پیکربندی های اصلی، قابلیت حکاکی لیزری 20 واتی آن است. برخلاف حکاکی 10 واتی قبلی این شرکت، دستگاه جدید برای همه انواع مواد کارآمد است. شما می توانید چوب باسوس 10 میلی متری و اکریلیک سیاه 8 میلی متری را بدون هیچ انگی یکباره برش دهید. همچنین با سرعت حکاکی 400 میلی متر بر ثانیه، بهره وری شما را با الگوریتم های ارتقا یافته افزایش می دهد.

حکاکی لیزری xTool D1 Pro

769.98 یورو در حال حاضر!

علاوه بر این، جدیدترین حکاکی لیزری D1 Pro بدنه تمام فلزی و طراحی بدیع با پرداخت زیبا را به ارمغان می آورد. چهار پرتو لیزر پیشرفته هر کدام 5 وات را ادغام می کند تا یک فناوری ترکیبی لیزر 20 واتی را به شما ارائه دهد. اندازه ناحیه کار 430×390 میلی متر است در حالی که نقطه لیزر 0.08×0.10 میلی متر است. از نظر اتصال، جدید xTool دستگاه D1 Pro از کارت USB، WIFI و TF پشتیبانی می کند. به طور مشابه، دستگاه با ویندوز، اندروید، iOS و macOS سازگار است.

حکاکی لیزری xTool D1 Pro
حکاکی لیزری xTool D1 Pro

تا بعدی:

همچنین بخوانید: