Baseus H1 در مقابل Edifier w820nb در مقابل Ikf King در مقابل Sony Wh-CH510

کیفیت صدا هنوز کاملا خوب است. این همچنین یک بلندگوی واحد اصلی کویل متحرک HiFi درجه 40 میلی متری و یک دیافراگم کامپوزیت پلیمری منحصر به فرد است. اجرای باس از پادشاه IKF قوی تر خواهد بود، و آواز نسبتا ظریف خواهد بود. درجه اول در بین این چهار هدفون بخشی از عملکرد است.

تاخیر بازی:

اگرچه وزن آن تنها 132 گرم استکه در بین این مدل ها نسبتاً سبک است، استفاده از بالشتک های گوش چندان راحت نیست و کمی به گوش فشار می آورد. در عین حال، کل بدنه با حس بسیار پلاستیکی طراحی شده است که به اندازه کافی شیک به نظر نمی رسد و مانند یک محصول “بالا” قرن است.

قیمت: 51 دلار
عمق کاهش نویز: 38dB
کیفیت صدا: واحد بزرگ دیافراگم کامپوزیت با روکش تیتانیوم 40 میلی متری
نسخه بلوتوث: 5.2
تاخیر: باتری 80 میلی‌ثانیه
عمر: 49 ساعت

هدست بلوتوث

دلیل پیشنهادی:

کاهش سر و صدا:

این قسمت نیز یکی از مزیت های بسیار خیره کننده این هدست است. عمر باتری طولانی 70H وجود هدست های بلوتوثی در سطح سقف است که تاکنون دیده ام. در صورت شارژ کامل و یک هفته استفاده مشکلی ندارد. حتی اگر حالت حذف نویز که انرژی بیشتری مصرف می کند روشن باشد، باز هم می تواند عمر باتری 40 ساعت داشته باشد. مهمترین چیز این است که شارژ کامل فقط 1 ساعت طول می کشد. با فناوری مشکی شارژ فلاش «10 دقیقه عمر باتری به مدت 10 ساعت»، مادرم دیگر نگران تمام شدن شارژ هدست بلوتوث من نیست.

راحتی:

قیمت: 59 دلار
عمق کاهش نویز: 38dB
کیفیت صدا: بلندگوی دینامیک 40 میلی متری
نسخه بلوتوث: 5.2
تاخیر: باتری 45 میلی‌ثانیه
عمر: 50 ساعت

هدست بلوتوث

دلیل پیشنهادی:

کاهش سر و صدا:

تنها هدست بلوتوث امروزی بدون حذف فعال نویز، Sony WH-CH510، مانند iKF King است و نسبت قیمت به عملکرد متوسط ​​است.

کیفیت صدا:

بخش کاهش نویز چیزی است که من در مورد این هدست بیشتر دوست دارم. از فناوری کاهش نویز فعال تغذیه دوگانه استفاده می کند. از طریق ترکیب میکروفون‌های دوتایی فید‌بوک و فیدبک، عمق کاهش کل نویز Baseus H1 می‌تواند به 40 دسی‌بل برسد که در بیشتر موارد، صدای اطراف را تا حدود 40 دسی‌بل کاهش می‌دهد.

هیچ حالت بازی ارائه نشده است، بنابراین طبیعتاً نمی توان در مورد عملکرد کم تاخیر صحبت کرد. اگر نیاز به سرگرمی دارید خرید آن توصیه نمی شود.

عمر باتری:

دبیرستان کنار خانه من هر روز ساعت ده صبح ورزش می کند. موسیقی تمرین اساساً معادل احساس عمه ای است که موسیقی رقص مربعی را پشت در می نوازد، اما این هدفون را برای روشن کردن کاهش نویز قرار دهید و سپس آن را برای بیش از 10٪ بگذارید. با بلندی صدای موسیقی، اصلا نمی توانید صدای بیرون را بشنوید.

کیفیت صدا:

فضای استفاده کیفیت صدای این هدست بلوتوث مانند یک صحنه کنسرت، عمر باتری کامل را نیز تضمین می کند. طراحی کلی ساده حس مد را از دست نمی دهد و خلق و خوی یکباره درک می شود! هدفون قیمت 200 انتخاب اول! [Coupon minus 30] Baseus H1 از هدست بلوتوثی با قابلیت حذف نویز با عمق 40 دسی‌بل با قابلیت حذف نویز 70 ساعت با قابلیت شارژ سریع پشتیبانی می‌کند.

IKF King

کیفیت خوب Edifier W820NB همچنان قابل اعتماد است. واحد دیافراگم کامپوزیتی با روکش تیتانیوم بزرگ 40 میلی متری عملکرد موسیقی را در سناریوهای مختلف تضمین می کند. به طور کلی، من احساس می کنم که کیفیت صدای هدفون های برند بزرگ با این قیمت قابل اعتماد است.

تاخیر بازی:

در مقایسه با هدست بلوتوث Baseus H1، اگرچه این هدست دارای مزایای خاصی از نظر قیمت است، اما از نظر کاهش نویز، عمر باتری و تاخیر نسبتا ضعیف است. با این حال، این هدست از تا شدن پشتیبانی می کند که برای نگهداری و حمل راحت تر خواهد بود. دوستان نیازمند می توانند در نظر بگیرند.

گوش‌بندهای فومی کند هدست بلوتوث فشار کمی به گوش‌ها وارد می‌کنند و گوش‌ها با تنظیم داخلی و خارجی طراحی شده‌اند که می‌توانند به طور فعال با شکل سر سازگار شوند و برای مدت طولانی گوش‌ها را فشار نمی‌دهند. بسیار راحت!

هدست بلوتوث

آن را با یک پارتیشن دکمه چند منظوره، که من ترجیح می دهم ارائه می شود. اگر مهارت دارید، می توانید مستقیماً تمام عملیات را انجام دهید.

Edifier پیشگام در کاهش نویز است و فناوری کاهش نویز فعال هیبریدی نسبتاً زود مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، عملکرد کاهش نویز این هدست را فقط می توان رضایت بخش در نظر گرفت. همچنین ممکن است به این دلیل باشد که نسبتاً زود راه اندازی شده است و کنترل کیفیت به خصوص خوب نیست. اگرچه ادعا می کند که عمق کاهش نویز 38 دسی بل در هنگام استفاده از آن دارد، اما هنگام استفاده از آن کف صدای خاصی دارد که در صورت پخش نشدن موسیقی مشخص می شود.

کیفیت صدا:

تنها 35 ساعت عمر باتری در حالت کاهش نویز ارائه می شود، اما از فناوری شارژ سریع برای 10 دقیقه و 90 دقیقه پخش پشتیبانی می کند. با این حال، در مقایسه با Baseus H1 چیزی نیست.

راحتی:

If King S Active Noise Cancelling Headset هدست بلوتوث بی سیم هدست کامپیوتر با میکروفون

Edifier W820NB

تاخیر 80 میلی‌ثانیه در این هدست‌ها چندان خوب نیست. حتی اگر در حال انجام بازی‌های معمولی موبایل مانند بازی‌های FPS مرغ‌خوار با نیازهای نسبتاً بالا هستید، باز هم روی بازی تأثیر می‌گذارد. معمولا برای بازی استفاده می شود. سایر بازی های موبایلی با اندازه کوچک و متوسط ​​هنوز کافی هستند.

عمر باتری:

ویژگی برجسته iKF طراحی تاشو است، اما عمر باتری، کاهش نویز و تاخیر کمی بدتر است و کاستی های دو مورد دیگر حتی بیشتر آشکار می شود. اگر طرفدار واقعی این برند نیستید، خرید آن توصیه نمی شود. در نهایت، مهمانی های دانشجویی و مبتدیان هدست بلوتوث می توانند مستقیماً به Baseus H1 هجوم ببرند!


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/30/best-bluetooth-headset/

به طور کلی قابلیت کاهش نویز این هدست بلوتوث برای مهمانی های دانشجویی با الزامات کیفیت محیطی بالا فوق العاده مناسب است. خواه غوطه ور شدن در درام در خوابگاه باشد یا تمرکز بر کاغذهای نوشتن در کتابخانه، می تواند آرامش نسبی را به همراه داشته باشد.

قیمت: 38 دلار
عمق کاهش نویز: بدون کاهش نویز فعال
کیفیت صدا: واحد درایو 30 میلی متر
نسخه بلوتوث: 5.0
تأخیر: حالت بازی وجود ندارد
عمر باتری: 35 ساعت

هدست بلوتوث

دلیل پیشنهادی:

کاهش سر و صدا:

به طور کلی، هدفون Edifier به عنوان یکی از پیشگامان هدفون حذف نویز فعال، همچنان می تواند عملکرد خوبی در کاهش نویز و کیفیت صدا داشته باشد، اما تاخیر و عمر باتری با این قیمت به عملکردی که باید داشته باشد، نرسیده است. اگر از طرفداران سرسخت Edifier نیستید، خرید آن توصیه نمی شود.

عملکرد باتری این هدست بلوتوث را می توان در 4 امتیاز ارزیابی کرد. می تواند عمر باتری 50 ساعت در حالت عادی و 45 ساعت در حالت کاهش نویز ANC داشته باشد. شکاف به خصوص زیاد نیست. مقایسه افقی چهار هدفون امروزی نیز در رده اول قرار دارد.

راحتی:

من چهار هدفون آنلاین و با تجربه را انتخاب کردم تا مقرون به صرفه ترین حجم هدفون را تعیین کنم.

در زیر ارزیابی دقیق مربوطه آمده است:

Baseus H1

طرفداران واقعی سونی یک هدست بلوتوث بدون نویز را توصیه می کنند، اما با این پول می توانید هدستی با عملکرد همه جانبه بهتر بخرید. داده ها به اندازه کافی برجسته نیستند و هیچ نویز کنسلینگ یا حالت بازی وجود ندارد. هدفون کمی دردناک است. هدست استریو بی سیم سونی (SONY) WH-CH510 کلاس آنلاین دانشجویی سفید

جدول جمع بندی:

حالت عادی عمر باتری 49 ساعت را فراهم می کند و با روشن شدن کاهش نویز تنها 29 ساعت باقی می ماند. در بین چهار هدست بلوتوث امروزی، هدستی با بدترین عملکرد پس از کاهش نویز روشن است و حالت شارژ سریع وجود ندارد، ممکن است پس از دو یا سه روز استفاده زیاد، شارژش تمام شود.

راحتی:

من احساس می کنم سطح عالی بدون توجه به فرکانس بالا یا فرکانس پایین غیر قابل انکار است. چه موسیقی R&B یا پاپ گوش کنم، من از کیفیت کامل صدا راضی هستم. واحد صدای فوق العاده بزرگ 40 میلی متری چهار برابر بزرگتر از هدست بلوتوث معمولی TWS است، بنابراین برای افرادی که به دنبال کیفیت صدا هستند، هدفون بهتر است و جزئیات واضح تر است.

هدست بلوتوث

تاخیر بازی:

اثر کاهش صدا ضعیف است، هم اتاقی ها بازی می کنند و صدای کتابخانه به وضوح صحبت می کند. را
کیفیت صدا نیازهای اولیه گوش دادن به آهنگ، تماشای درام و شرکت در کلاس های آنلاین برآورده نمی شود. ناکافی
عمر باتری، گوش دادن به آهنگ به مدت 5 دقیقه، شارژ به مدت 1 ساعت، و همراه داشتن پاوربانک هنگام رفتن
بیرون

با قیمت 50 دلار می توان گفت که هدست های بلوتوث قابل استفاده بسیار زیاد است! اما اگر مراقب نباشید به چاله های زیر می افتید:

اگر شما هم مثل من هستید، مهمانی دانشجویی بودجه محدودی دارد و هدستی با کاهش نویز خوب، کیفیت صدای عالی، پوشیدن راحت بدون بریدن گوش و مقرون به صرفه می خواهد، فقط این مقاله را بخوانید!

هدفون بلوتوثی Baseus H1 در بین این چهار ایرفون بیشترین توصیه را دارد. خواه کاهش نویز باشد یا تجربه کیفیت صدا، عمر باتری آن است برای من شگفت انگیز است و پس از مدت طولانی پوشیدن آن به گوش من آسیب نمی رساند. می توان گفت در 300 بازیکن All-around بدون هیچ کاستی و عملکردی پرهزینه است!

در صورت لزوم، می توانید حالت دو کاناله داخلی را با تاخیر کم روشن کنید. حتی اگر بازی های FPS را بازی کنید، احساس می کنم عدم قطعیت 38 میلی ثانیه کاملاً کافی است. می توانید به همگام سازی صدا و تصویر برسید که در هدست های بلوتوث داخل گوش نسبتاً رایج است. این را باید ستود.

عمر باتری:

گوشواره های اسفنجی کاملاً رضایت بخش هستند، هیچ طرح تاشو یا طراحی دکمه ای وجود ندارد و در کل هیچ نقطه روشنی وجود ندارد.

قیمت: 55 دلار
عمق کاهش نویز: 40dB
کیفیت صدا: بلندگوی دینامیک 40 میلی متری
نسخه بلوتوث: 5.2
تاخیر: باتری 38 میلی‌ثانیه
عمر: 70 ساعت

دلیل پیشنهادی:

کاهش سر و صدا:

این قابلیت کاهش نویز کمی ضعیف تر از هدست بلوتوث Baseus H1 است، اما عمق کلی کاهش نویز می تواند به 38dB برسد اما از حالت شفافیت پشتیبانی نمی کند. تجربه استفاده روزانه ممکن است متفاوت باشد، اما شکاف هنوز در برخی از باندهای فرکانس بالا نسبتاً آشکار است. اگر کاهش نویز به طور استثنایی زیاد نیست، می توانید این مدل را در نظر بگیرید.

کیفیت صدا:

حلقه لاستیکی اسفنجی نیز برای پوشیدن بسیار خوب است و قابلیت تنفس مناسب است. عملکرد کلی کاملاً رضایت بخش است.

Edifier (EDIFIER) W820NB هدفون حذف نویز فعال هدفون هدفون هدفون بلوتوث هدفون موبایل

سونی WH-CH510

واحد درایو 30 میلی متری برای استفاده منظم کافی است. سونی دافا را درک می کند و عملکرد گوش دادن روزانه به موسیقی هنوز قابل قبول است. دستیابی به کیفیت صدای نهایی به خوبی هدفون های 40 میلی متری نیست.

تاخیر بازی:

پس از روشن کردن حالت بازی خاص، عدم قطعیت 45 میلی‌ثانیه کاملاً رضایت‌بخش است و برخی از بازی‌های موبایل در مقیاس بزرگ کاملاً کافی هستند. با این حال، اگر تجربه بازی شدیدتری را دنبال کنید، هر چه تاخیر کمتر باشد، بهتر است

عمر باتری:

توسط Lei Jun

Lei Jun