C3STROM Astro Pro دارای امتیازات نسل بعدی با قیمت دوچرخه برقی عالی است


دوچرخه الکترونیکی تخصصی پیشرفته قیمت بالاتری دارد اما بررسی C3STROM Astro Pro برای قیمت دوچرخه برقی و ویژگی های دوچرخه کوهستان الکتریکی خلاف این را نشان می دهد. دوچرخه برقی Astro Pro که اخیراً برای بزرگسالان راه اندازی شده است، قطعات دوچرخه برقی و راحتی نسل بعدی را ارائه می دهد. این دوچرخه با طراحی قدیمی E، تقریباً به شکل موتور سیکلت عرضه می شود. اما تمام این فناوری پیشرفته و کاملاً ارتقا یافته است. جای تعجب نیست که محبوبیت پیدا می کند. دوچرخه های برقی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل بدون ویژگی های پیشرفته مانند دوچرخه الکترونیکی Astro وجود دارد. این دوچرخه کوهستان برقی تخصصی بهترین تعادل قدرت، راحتی، قابلیت استفاده و قیمت را دارد. و چرا اینطور است؟ بیایید نگاهی عمیق به ویژگی ها و مشخصات آن بیندازیم.

بررسی C3STROM Astro Pro

چرخه الکتریکی Astro Pro دارای فناوری مدرن و طراحی دوچرخه برقی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است. شبیه موتور برقی است. در زیر کاپوت، این دوچرخه تخصصی E یک موتور بدون برس 750 واتی بافانگ با حداکثر توان 1800 وات و گشتاور 80 نیوتن متری دارد. یک صندلی راحت وجود دارد که برای تجربه بهتر سواری بلند شده است. یکی دیگر از مزایای دوچرخه برقی آفرود C3STROM Astro Pro این است که در بسیاری از کشورها به گواهینامه نیاز ندارید. با این حال، می توانید حداکثر سرعت را تا 32 مایل در ساعت نیز تنظیم کنید. یک باتری قابل جابجایی 52 ولت 20AH (1040WH) برای مسافت پیموده شده 32-78 مایل وجود دارد. برد سی و دو مایل با استفاده از حالت الکتریکی و 78 مایل با کمک پدال با سرعت کلاس 1 قابل دستیابی است.

C3STROM Astro Pro، بررسی C3STROM Astro Pro، قیمت C3STROM Astro Pro، C3STROM ASTRO، C3STROM، دوچرخه الکترونیکی تخصصی، دوچرخه های تخصصی E، دوچرخه کوهستان الکتریکی تخصصی، دوچرخه تخصصی، دوچرخه یکپارچهسازی با سیستمعامل E، دوچرخه های قدیمی E، دوچرخه برقی بزرگسالان، سبک رترو دوچرخه E, قیمت دوچرخه برقی, قیمت دوچرخه برقی

بررسی C3STROM Astro Pro برای سایر مشخصات، کنترلر یکپارچه قاب 35A را برای محافظت از باتری و بهترین مصرف انرژی برجسته می کند. دسته دوچرخه تخصصی E دارای یک متر ال سی دی 3.5 اینچی، دریچه گاز، بوق برقی و کنترل چراغ جلو LED است. خواندن سنج LCD آسان است زیرا در مرکز فرمان ارگونومیک قرار دارد. ترمزهای دیسکی هیدرولیک 4 پیستونی برای جلو و عقب تایرهای پهن 20 اینچ در 4.25 اینچ وجود دارد. هر دو لاستیک در برابر پنچر شدن مقاوم هستند. گلگیرهای جلو و عقب این دوچرخه برقی را برای بزرگسالان پوشش کامل می دهند. علاوه بر این، Astro Pro دارای قاب دوچرخه کوهستان برقی تخصصی آلیاژ آلومینیوم 6061 است.

طراحی دوچرخه رترو E

برای افزایش تجربه سواری، Astro Pro دوچرخه برقی برای بزرگسالان سبک دوچرخه های قدیمی E و لاستیک های خیابانی FAT را ارائه می دهد. قاب آلیاژ آلومینیوم از اشکال مثلثی برای اتصال مانند الماس استفاده می کند. بنابراین، بررسی C3STROM Astro Pro لوازم جانبی اضافی را نشان می دهد که می توانید استفاده کنید. مانند یک جا لیوان سفارشی، قفسه عقب اختیاری، Camelbak، فنجان آب، یا حتی یک باتری یدکی. همچنین یک پورت USB برای شارژ گوشی های هوشمند در حال حرکت وجود دارد. برای چراغ جلو 130 لوکس می توانید بین نور بالا و پایین سوئیچ کنید. چراغ های راهنما یکپارچه هستند. با این حال، چراغ عقب 18 LED چراغ های چشم نواز و مدرن ارائه می دهد. این یک دوچرخه کاملا یکپارچهسازی با سیستمعامل E با برخی از طرح های موتور سیکلت قدیمی برای اضافه کردن ادویه بیشتر دارد.

C3STROM Astro Pro، بررسی C3STROM Astro Pro، قیمت C3STROM Astro Pro، C3STROM ASTRO، C3STROM، دوچرخه الکترونیکی تخصصی، دوچرخه های تخصصی E، دوچرخه کوهستان الکتریکی تخصصی، دوچرخه تخصصی، دوچرخه یکپارچهسازی با سیستمعامل E، دوچرخه های قدیمی E، دوچرخه برقی بزرگسالان، سبک رترو دوچرخه E, قیمت دوچرخه برقی, قیمت دوچرخه برقی

ویژگی های تخصصی دوچرخه برقی

گیربکس، موتور، طراحی قاب و ترمزها نقشی حیاتی در سطح راحتی راکب دارند. بنابراین، دوچرخه C3STROM Astro Pro Retro E از قطعات پیشرفته مانند دنده 8 سرعته و زنجیر KMC Z7 با لنگ 170 میلی متری 56T استفاده می کند. این موتور از موتور 750 واتی بافنگ با گشتاور 80 نیوتن متر برای حداکثر سرعت 32 مایل در ساعت پشتیبانی می کند. دوچرخه برقی Astro Pro برای بزرگسالان نیز دارای حالت های سواری قابل تنظیم است. بنابراین، می توانید از آن به عنوان یک دوچرخه برقی آفرود، دوچرخه شهری E، دوچرخه کوهستان، دوچرخه trek E یا دوچرخه تخصصی استفاده کنید. زین یا صندلی بسیار بلند از سیلیکون برای راحتی بیشتر استفاده می کند. در حالت آفرود، می توانید با دریچه گاز و 12.5 ثانیه رکاب زدن به حداکثر سرعت 32 مایل در ساعت در 11.3 ثانیه برسید. علاوه بر این، ترمزهای دیسکی هیدرولیک 4 پیستونی ایمنی ترمز بیشتری را ارائه می دهند.

باتری دوربرد فوق العاده سامسونگ 52 ولت 20 آمپر با باتری دوچرخه کوهستانی برقی 48 ولت 20 آمپری استاندارد متفاوت است. سایر دوچرخه‌های قدیمی E از باتری معمولی 48 ولتی استفاده می‌کنند و حتی دوچرخه‌های برقی با قیمت بیش از 3000 دلار نیز از همین باتری استفاده می‌کنند. با این حال، بررسی C3STROM Astro Pro برای باتری، مسافت پیموده شده بیشتر، دوام بهتر و شارژدهی سریع 58.8 ولت 4 A را نشان می دهد. بنابراین می توانید ظرف 4-5 ساعت آن را شارژ کنید. اما طراحی قاب پله دوچرخه یکپارچهسازی با سیستمعامل E فضایی را برای باتری اضافی اضافه می کند. به همین دلیل است که قیمت C3STROM Astro Pro 2699 دلار آمریکا ارزش بهتری دارد. در مقایسه، سایر دوچرخه های تخصصی E و دوچرخه های برقی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل بسیار کمتر ارائه می دهند.

برنامه تلفن هوشمند C3STROM

یکی دیگر از عوامل افزایش نسبت قیمت به عملکرد برای این دوچرخه تخصصی، اتصال اپلیکیشن گوشی هوشمند است. بنابراین، می توانید از برنامه C3STROM برای جابجایی بین حالت دوچرخه برقی آفرود و حالت استاندارد استفاده کنید. این دوچرخه های قدیمی E دارای حالت طبقه بندی استاندارد کلاس 3 بدون مجوز با حداکثر سرعت 28 مایل در ساعت هستند. اما می توانید حداکثر سرعت را باز کنید و برای حداکثر سرعت 32 مایل در ساعت به حالت آفرود تغییر دهید. اتصال گوشی های هوشمند اندروید و iOS پشتیبانی می شود.

برگه مشخصات دوچرخه کوهستانی Astro Pro Electric

موتور: بافانگ 750 وات اسمی، حداکثر توان 1800 وات، هاب عقب، گشتاور 80 نیوتن متر
قاب: آلیاژ آلومینیوم 6061
سرعت / مسافت پیموده شده: حالت استاندارد 28 مایل در ساعت، حالت خارج از جاده 32 مایل در ساعت
لاستیک: لاستیک های پهن 20 اینچ در 4.25 اینچ، ضد پنچری
ترمز/گیربکس: ترمزهای دیسکی هیدرولیک دوگانه، دنده 8 سرعته
باتری: لیتیوم یون قابل جابجایی

سلول های 1040WH (52v20h) SAMSUNG 21700

زمان شارژ: 4-5 ساعت

وزن: 94.5 پوند (42.86 کیلوگرم)
نمایش دادن: ال سی دی متر 3 اینچی
کنترل کننده: قاب 35A یکپارچه
قابلیت اتصال: بلوتوث، پورت شارژ USB
حالت های سواری: برق خالص، دستیار برقی، پدال (دستیار پدال هوشمند با 5 سطح)
چرخ زنجیر: KMC Z7، 56T، میل لنگ 170 میلی متری
سیم کشی اتصالات و سیم کشی مقاوم در برابر آب IPX6

قیمت و در دسترس بودن

دوچرخه‌های برقی گران‌قیمت زیادی برای بزرگسالان با ویژگی‌های سطح بالا وجود دارد، اما در مورد دوچرخه‌های رده بالای سبک E چطور؟ آیا می توانید فناوری، دوام و عملکرد مناسب را پیدا کنید؟ این همان جایی است که دوچرخه‌های کلاسیک E C3STROM Astro Pro وارد می‌شوند. قیمت Astro Pro تنها 2699 دلار آمریکا است و اتصال بلوتوث، صندلی راحت اضافی، تجربه موتورسواری و استفاده عملی عالی را ارائه می‌دهد. دارای 1 سال گارانتی و مونتاژ کامل می باشد. شما فقط باید چرخ ها و فرمان را نصب کنید که آسان است. بنابراین، قیمت دوچرخه برقی و ویژگی‌های تخصصی E Bike با مقرون به صرفه‌تر بودن متعادل است.

Astro Pro EBike را در فروشگاه رسمی C3STROM خریداری کنید

بررسی های دوچرخه الکترونیکی توصیه شده: E Bikes 2022: بهترین دوچرخه های برقی امسال کدامند

بهترین قیمت دوچرخه برقی فروش تابستانی 2022

لیست بهترین دوچرخه های برقی برای سال 2022: محبوب ترین دوچرخه ها

بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده: بررسی تخصصی دوچرخه الکترونیکی


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/26/c3strom-astro-pro/

توسط Lei Jun

Lei Jun