CORSAIR همکاری با Signify (Philips) را برای همگام‌سازی دستگاه‌ها و وسایل RGB برای محیط‌های فراگیر اعلام کرد.

CORSAIR اشاره می کند که مانند همه دستگاه های RGB سازگار با iCUE. مجموعه نور Philips Hue را می توان روی صحنه های نور مانند امواج رنگین کمان و پالس های رنگی تنظیم کرد. یا با سایر دستگاه های RGB همگام شده تا به صورت پویا به دمای صفحه کلید یا سیستم پاسخ دهد. علاوه بر این، مجموعه نور Philips Hue نیز می تواند به دمای CPU پخش کننده واکنش نشان دهد. درخواست برای دریافت اعلان‌ها یا درخواست‌های درون بازی برای تغییر در کنسول‌های بازی که پشتیبانی مربوطه را ارائه می‌کنند.

Corsair گفته است که نرم افزار iCUE می تواند مستقیماً مجموعه نور Philips Hue را از رایانه شخصی کنترل کند. و بازیکنان فقط باید ادغام Philips Hue را روی “روشن” در تنظیمات iCUE تنظیم کنند. و iCUE به طور خودکار چراغ های Philips Hue را تشخیص می دهد. پس از موفقیت آمیز بودن تشخیص، بازیکن می‌تواند لامپ‌ها، نوارها و سایر نورپردازی‌های Philips Hue RGB را برای محیطی فراگیرتر و رنگارنگ‌تر سفارشی کند.

همچنین بخوانید: GameSir X2 Pro-Xbox راه اندازی شد – یک کنترلر جدید بازی موبایل برای بازی های ابری ایکس باکس

CORSAIR همکاری خود را با شرکت نورپردازی چند ملیتی هلندی Signify (که قبلاً Philips Lighting نام داشت، در سال 2018 تغییر نام داد) اعلام کرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا لامپ‌های هوشمند Philips Hue و نوارهای نور را از طریق فناوری سفارشی‌سازی و هماهنگ‌سازی RGB نرم‌افزار CORSAIR iCUE کنترل کنند، که جلوه‌های نوری تجهیزات را ادغام می‌کند. اتاق.

منبع


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/11/corsair-announces-collaboration-with-signify-philips-to-synchronize-rgb-devices-and-fixtures-for-immersive-environments/

CORSAIR عملکردهای مربوطه را برای لوله نور گرادیان Philips Hue Play نشان داد. گروه نوری Philips Hue Gradient Signe نیز در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد.

کوین واسیلوسکی، مدیر ارشد مشارکت‌های اتحاد در CORSAIR گفت: «Philips Hue یک پیشرو در صنعت نوآورانه در ایجاد تجارب هوشمند روشنایی کل اتاق است، و ما هیجان‌زده هستیم که CORSAIR iCUE و Philips Hue را با هم ترکیب کنیم. با سهولت استفاده از iCUE، تغییر نور کل اتاق ساده می شود. تقریباً تمام خط تولید روشنایی هوشمند Philips Hue اکنون می تواند مستقیماً از دسکتاپ پخش کننده کنترل شود و بازیکنان می توانند از نرم افزار iCUE با Philips Hue برای ایجاد محیط نورپردازی RGB مورد علاقه خود استفاده کنند.

توسط Lei Jun

Lei Jun