DeepCool کیس کامپیوتر دیجیتالی CH510 MESH DIGITAL Mid-Tower را معرفی کرد


هنوز به دنبال کیفی هستید که الهام بخش شما باشد، خیلی بزرگ یا خیلی گران نیست، اما خیلی بد هم ساخته نشده است؟ کیف جدید Mid-Tower PC CH510 MESH DIGITAL نام دارد. از DeepCool به ما می رسد. DeepCool CH510 MESH DIGITAL یک شاسی جدید با طراحی زیبا است که برای نصب انواع تجهیزات مدرن با کارایی بالا طراحی شده است. این قاب PC Mid-Tower، که گردش هوا را بهبود می‌بخشد، برای یکپارچه‌سازی یک صفحه نمایش آموزنده در جلو برجسته است. نام آن در حال حاضر برخی از مشخصات را تداعی می کند، زیرا دارای جلوی مش فلزی برای بهینه سازی ورود هوای تازه و صفحه نمایش است. متأسفانه، این بیشتر یک نمایشگر است تا یک صفحه، زیرا فقط اعداد را نشان می دهد. بنابراین ما قادر خواهیم بود دمای CPU یا GPU سیستم خود را نمایش دهیم! در حالی که لوگوی برند در بالا روشن می شود. بنابراین ما گیف یا ویدیو را فراموش می کنیم.

با ابعاد 455 x 230 x 470 میلی متر، با یک برج فولادی SPCC با چند لمس پلاستیک ABS و یک پنجره شیشه ای سکوریت مواجه شدیم. در داخل فضایی برای نصب مادربرد با فرمت های Mini-ITX، Micro-ATX، ATX یا E-ATX وجود دارد. این مورد با حداکثر 2 3.5 اینچ و 2 + 1 2.5 اینچ همراه است؟ هنوز جا برای نصب یک کارت گرافیک تا 380 میلی متر طول، یک خنک کننده CPU هوای پیشرفته با ارتفاع 175 میلی متر و یک منبع تغذیه ATX تا عمق 170 میلی متر وجود دارد. به عبارت دیگر می توانید بهترین سخت افزار موجود در بازار را نصب کنید.

همچنین بخوانید: بررسی کیس جریان هوای برج میانی Deepcool CK560 WH

از نظر خنک کننده، بسیار خوب است زیرا می توانید حداکثر فن های 3x/2x 120/140 میلی متر را در جلو نصب کنید! همان در بالا، 1x 120/140mm در پشت، و 2x120mm در سمت راست در پوشش منبع تغذیه است. اگر در مورد رادیاتورهای سیستم خنک کننده آب صحبت کنیم، به 2×360 میلی متر و 1×140 میلی متر می رسد. DeepCool CH510 MESH DIGITAL دارای پنل ورودی/خروجی بالایی با دسترسی به درگاه USB-C + 1x USB 3.0 + کانکتورهای صوتی است و فیلترهای گرد و غبار در جلو، بالا و زیر غذا داریم.

پنجره کنار شیشه سکوریت دارای سیستم بست مغناطیسی است! که اجازه می دهد بدون نیاز به ابزار باز و بسته شود. این سیستم می تواند به یک پیچ کوچک به عنوان قفل ایمنی مجهز شود. این تنها شامل یک فن 120 میلی متری عقب برای تخلیه هوای گرم از سیستم است.

ما در حال حاضر می توانیم شاسی لیست شده را با قیمت پیشنهادی MSRP 79.99 پوند / 99.99 یورو پیدا کنیم. با این وجود، به نظر می رسد تضمین شده است که همچنان بسیار بهتر از CH510 اصلی نفس می کشد. CH510 MESH DIGITAL در حال حاضر یا به زودی در دسترس خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید وب سایت رسمی.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/14/deepcool-launched-ch510-mesh-digital-mid-tower-pc-case/

توسط Lei Jun

Lei Jun