Degrii در نمایشگاه CES 2023 از فناوری های نوآورانه خانه های هوشمند رونمایی کرد

طیف محصولات چشمگیر و متنوع Degrii فناوری های نوآورانه و هوشمند این شرکت را به نمایش می گذارد! و همچنین تطبیق پذیری آخرین محصولات مبتنی بر داده های آن. بیایید از Degrii در غرفه شماره 50523 در CES 2023 دیدن کنید تا این محصولات نوآورانه را در عمل ببینید!

سیستم ترموستات چند اتاقه بی سیم Degrii شامل یک ترموستات هوشمند و ترموستات از راه دور است! این سیستم به رفع مشکل گرمایش و سرمایش ناهموار در اتاق‌های مختلف کمک می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد به طور مستقل دمای هر اتاق را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنند. سیستم ترموستات به سیستم تهویه مطبوع متصل می‌شود و می‌تواند به‌گونه‌ای تنظیم شود که یک برنامه زمان‌بندی را دنبال کند یا به صورت دستی کنترل کند. همچنین دارای ویژگی ذخیره انرژی است که دما را بر اساس ترجیحات راحتی کاربر تنظیم می کند تا به کاهش قبض برق کمک کند. استفاده از این سیستم آسان است و به کاربران این امکان را می دهد تا برنامه های سفارشی ایجاد کنند! تنها با چند ضربه بر روی گوشی های هوشمند خود، ژئوفنسینگ و ردیابی انرژی و موارد دیگر را فعال کنید. کاربران همچنین می توانند به راحتی کنترل های ناحیه را تنها با یک عمل اختصاص دهند.

درباره Degrii

پاک کننده رباتیک رباتیک شارژی Degrii Zima Pro یک دستگاه انقلابی است که از فناوری رادار اولتراسونیک برای پیمایش و تمیز کردن استخرها در هر نوع و سطحی استفاده می کند. با پوشش راداری 5000 فوت مربع، می تواند به راحتی به گوشه ها و سطوحی مانند کف، دیوارها و خطوط آب دست یابد تا به طور موثر زباله ها را از بین ببرد. موتورهای 250 واتی و فیلترهای خوب به آن اجازه می دهد تا به طور موثر خاک، سنگ ها، جلبک ها و رسوبات معدنی را حذف کند.

سیستم تصفیه داخلی استخر را نیز هنگام تمیز کردن ضد عفونی می کند. علاوه بر این، کاربران می توانند پیشرفت تمیز کردن را در زمان واقعی از طریق برنامه Degrii ردیابی و کنترل کنند! و حتی در صورت نیاز زیما پرو را به صورت دستی بلند کنید. باتری شناور می تواند تا 3.5 ساعت تمیز کردن دوام بیاورد! قبل از پارک کردن خود در کنار دیوار استخر وقتی باتری کم است. به طور کلی، Degrii Zima Pro اولین پاک کننده هوشمند استخر بی سیم با ویژگی های پیشرفته متعدد است که تمیز کردن استخر شما را راحت می کند.

در Degrii، تیم دانشمندان و مهندسان ما متعهد به ایجاد محصولات مبتنی بر داده است که از تلاش‌های پایداری در سطح جهانی پشتیبانی می‌کند. با فرآیندهای تولید پیشرفته و تیم طراحی با استعداد، محصولات ما از بیش از 300000 مشتری راضی در سراسر جهان تحسین شده اند. ما به ایجاد نوآوری و ترویج استفاده از فناوری های هوشمند اختصاص داده شده ایم! که به آینده ای کم کربن برای همه کمک می کند.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/01/08/degrii-unveils-innovative-smart-home-technologies-at-ces-2023/