Double Eleven 2022 Sale AliExpress; اقساط بدون بهره


اکنون که فروش Singles Day Double Eleven 2022 بالاخره فرا رسیده است، AliExpress قطعاً غرق در طرح‌ها، تبلیغات، معاملات و تخفیف‌ها شده است. می‌توانید تمام جزئیات مربوط به این کمپین، از جمله تاریخ شروع، پیشنهادات ویژه، و دستورالعمل‌هایی برای یافتن و استفاده از بهترین کوپن‌ها را در اینجا کشف کنید. آیا برای فروش بزرگ AliExpress 2022 آماده هستید؟

شما می توانید جزئیات بیشتر فروش AliExpress را در اینجا بررسی کنید این لینک.

تبلیغات 11.11 چه زمانی آغاز می شود؟

Double Eleven 2022 AliExpress

زمان شروع رویداد 11 نوامبر ساعت 9 صبح است و تا 13 نوامبر ساعت 8:59 صبح ادامه دارد. اگرچه 48 ساعت فرصت دارید تا خریدهای خود را تکمیل کنید. از شما می خواهیم سریعا اقدام کنید و اقلام مورد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه کنید. به این ترتیب، دیگر نگران از دست دادن معامله نخواهید بود. قبل از اینکه آنها بلند شوند فرار کنید! از آنجایی که امسال صدها هزار مورد با صرفه جویی تا 70٪ وجود خواهد داشت، طبیعی است که ممکن است ندانید از کجا شروع کنید. با این حال، ما به شما سه پیشنهاد می دهیم:

  • انواع اقلام محبوب اکنون در فروش هستند (به شدت توصیه می شود).
  • لیست برندی که ارائه شده است.
  • جدید انواع مختلفی از ورودی های جدید بسیار کاهش یافته را پیدا می کند.

همچنین بخوانید:

Atomstack M4 Laser Engraver now available at lowest Price on Double Eleven

کدهای تخفیف:

در اینجا چند کد تبلیغاتی وجود دارد که ممکن است در هنگام تسویه حساب از آنها استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که آنها محدود هستند و در 11 نوامبر در ساعت 9:00 صبح (به وقت شبه جزیره) شروع به کار می کنند. استفاده از این کدهای تخفیف در اوایل روز ترجیح داده می شود زیرا معمولاً به سرعت منقضی می شوند، به خصوص آنهایی که مبالغ کمتری دارند و کاهش بسیار زیادی در تراکنش ایجاد می کنند.

ممکن است گاهی اوقات کوپن های تخفیف تمام شود، بنابراین اینجا را کلیک کنید و مستقیماً بررسی کنید

ESD114 برای سفارشات حداقل 3466 دلار، 4,62 دلار تخفیف ارائه می دهد.

ESD1115 تخفیف 17,33 دلاری برای خرید حداقل 115,54 دلار ارائه می دهد.

ESD1129 تخفیف 33,51 دلاری را برای خرید حداقل 219,53 دلار ارائه می دهد.

کوپن های فروشنده:

خبر خوب این است که این پس انداز با کوپن های AliExpress یا کدهای تخفیف کار می کند و فقط به فروشنده بستگی دارد. شما فقط باید شرایط اولیه ارائه شده توسط هر تامین کننده را تکمیل کنید تا از آنها استفاده کنید. متوجه خواهید شد که بسیاری از شرکت‌ها «کوپن‌های فروشنده» را نیز ارائه می‌کنند.

کوپن تخفیف ویژه Double Eleven 2022

به خاطر داشته باشید که AliExpress دو نوع تخفیف ارائه می دهد: کدهای تبلیغاتی دستی که باید در فرآیند پرداخت وارد شوند و درخواست تخفیف هایی که در حساب شما ذخیره می شوند و به طور خودکار اعمال می شوند. شما باید بهترین را برای خود انتخاب کنید زیرا کوپن ها و تخفیف های AliExpress ناسازگار هستند. از شروع تبلیغات تا پایان آن، می توان از کوپن AliExpress استفاده کرد. در حالی که شما موظف به استفاده فوری از این کوپن‌ها نیستید، برخلاف کوپن‌های تخفیف، همچنین نباید اجازه دهید که آگاهی از انقضای آن‌ها باعث منحرف شدن شما شود.

بازی ها و قرعه کشی ها

برای AliExpress به یک عادت تبدیل شده است که چندین فعالیت تعاملی را در تبلیغ 11.11 خود گنجانده است. این روشی برای دریافت تخفیف یا کوپن بیشتر است. امسال دو گزینه خواهید داشت: با بازی Gogo Match، ممکن است امتیازهایی کسب کنید که می‌توانید برای کوپن استفاده کنید. این یک بازی اساسی در رگه “Candy Crush” است. می توانید از 29 اکتبر تا 31 اکتبر امتیاز کسب کنید و از 1 نوامبر تا 12 نوامبر آنها را برای کوپن استفاده کنید. همچنین یک قرعه کشی به نام Lucky Win Game برگزار خواهد شد. نه تنها این، بلکه شانس برنده شدن کوپن هایی تا سقف 100 یورو را خواهید داشت. قرعه کشی در زمان های مختلف بین 1 نوامبر تا 12 نوامبر انجام می شود و پول اعتبار خواهد شد.

پرداخت اقساطی بدون بهره

این پلتفرم می‌داند که این معامله زمان بسیار خوبی برای خرید است، اما بسیاری از مشتریان نمی‌توانند اولین پرداخت قابل توجهی را انجام دهند. در نتیجه، آنها به شما پیشنهاد می دهند با استفاده از PayPal، Oney یا Klarna در سه پرداخت بدون بهره پرداخت کنید (دو مورد آخر فقط در برخی از کشورهای اروپایی موجود است). سفارش. فقط خریدهای بیش از 30 یورو به صورت اقساطی قابل پرداخت هستند.

تبلیغ “خرید و پس انداز”

هیچ حداکثر مقدار خرید برای کالاهایی که با تبلیغات “خرید و پس انداز” برچسب گذاری شده اند، وجود ندارد، که شامل تخفیف مستقیم 2 یورویی برای هر 25 یورویی است که خرج می کنید. قانون ساده این است که هرچه بیشتر خرج کنید، ممکن است پول بیشتری پس انداز کنید. مهم‌ترین بخش این است که این معامله ممکن است خرید شما را به یک معامله شگفت‌انگیز تبدیل کند زیرا می‌توان از آن به همراه کوپن یا کدهای تخفیف استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که مالیات بر ارزش افزوده کالا در حداقل هزینه مورد نیاز (25 یورو) محاسبه می شود، نه هزینه حمل و نقل.

محصولات ستاره Double Eleven 2022

ما برخی از کالاهای برتر موجود در 11.11 را برای شما انتخاب کرده ایم. اکنون آنها را به سبد خود اضافه کنید تا قبل از فروش به دست آورید.

تلفن های با تخفیف بسیار زیادی وجود دارد. شیائومی Mi 11 Ultra از 659 یورو به 594 یورو تخفیف داده می شود (قیمت اصلی؛ 65 یورو تخفیف با کوپن SDXES30). علاوه بر این، شیائومی 12 فقط 445 یورو (قیمت معمولی 499 یورو؛ پس انداز اضافی – 54 یورو با کوپن SDXES28) به شما باز می گردد.

Xiaomi MI 11 Ultra با کمترین هزینه در اینجا موجود است

با شیائومی می باکس اس، می توانید تلویزیون خود را با قیمت 44 یورو ارتقا دهید (قیمت اصلی: 51 یورو؛ تخفیف اضافی: 5 یورو با کوپن SDXES26). از طرف دیگر، می‌توانید 24.90 یورو برای آن بپردازید استیک تلویزیون شیائومی Mi (قیمت معمولی: 29.90 یورو؛ تخفیف اضافی: 5 یورو با کوپن SDXES26).

سایر کالاهای جذاب موجود هستند، مانند شیائومی می بند 7 برای 31.95 یورو (قیمت معمولی 36.95 یورو؛ تخفیف اضافی – 6 یورو با کوپن SDXES26). را Redmi Buds 4 قیمت هدفون 35.30 یورو است (قیمت معمولی: 39.30 یورو؛ تخفیف اضافی: 4 یورو با کوپن SDXES21).

را سرخ کن هوا MIUI 4.5 لیتری اگر قبلاً آن را ندارید به 59.22 یورو تخفیف داده می شود (قیمت اصلی: 84.46 یورو؛ 8 یورو تخفیف با کوپن SDXES31). قیمت از ربات جاروبرقی Roborock Q7 Max به 277.95 یورو کاهش می یابد (318.95 یورو بود؛ 32 یورو با کد SDXES19 تخفیف داشت).

ربات جاروبرقی ROBOROCK Q7 MAX+ اکنون با قیمت 489 دلار در دسترس است

Teclast F7 Plus 2 ارتقاء رایانه فقط با 181 یورو (قیمت اصلی 209 یورو؛ تخفیف اضافی – 25 یورو با کوپن SDXES15). را تبلت Redmi Pad فقط 219 یورو هزینه دارد (249 یورو بود، کاهش اضافی 30 یورو.

سایر پیشنهادات صرفه جویی در هزینه

به منظور استفاده از کدهای تخفیف و کوپن ها و صرفه جویی در هزینه تا جایی که می توانید در 11.11، بسیار مهم است که برای خرید خود برنامه ریزی کنید و به خوبی از آنچه می خواهید بخرید آگاه باشید. خرید خود را ارزیابی و به گروه‌هایی تقسیم کنید تا از بیشترین کوپن‌ها و کدهای تخفیف AliExpress استفاده کنید. کوپن های AliExpress و کدهای تخفیف با یکدیگر سازگار نیستند. بسیار مهم است که برای هر کالا از خرده فروشان بازدید کنید و از هر کوپن فروشنده ای که ارائه می شود استفاده کنید. این تخفیف‌ها و کدهای تبلیغاتی AliExpress را می‌پذیرند، بنابراین پس‌انداز شما افزایش می‌یابد.

از کمپین “خرج و پس انداز” بهره مند شوید:

هنگام خرید مواردی که با پیشنهاد “خرج و پس انداز” برچسب گذاری شده اند، مقدار خرید محدودیتی وجود ندارد. این شامل تخفیف مستقیم 3 دلاری برای هر 30 دلاری است که خرج می کنید. قانون ساده این است که هرچه بیشتر خرج کنید، ممکن است پول بیشتری پس انداز کنید. مهمترین بخش این است که این تبلیغات ممکن است با کوپن ها یا سایر تخفیف ها ترکیب شود تا خرید شما به یک معامله شگفت انگیز تبدیل شود. به خاطر داشته باشید که مالیات بر ارزش افزوده کالا در حداقل میزان هزینه به حساب می آید. اگر حداقل شرایط را برآورده کنید، این تخفیف به طور خودکار در پایان معامله به سفارش شما اضافه می شود. هیچ چیز دیگری از شما لازم نیست

به یاد داشته باشید که اپلیکیشن AliExpress تنها جایی است که می توانید از این تخفیف برخوردار شوید.

10% برگشت نقدی

برای همه کالاهای واجد شرایط تبلیغات 11.11، 10٪ بازگشت نقدی وجود خواهد داشت. این به این معنی است که بابت خریدهای خود، بازگشت نقدی دریافت خواهید کرد. خرید باید بین 1 نوامبر ساعت 12 صبح و 4 نوامبر ساعت 11:59 صبح انجام شود.

حداکثر ارزش کوپن 10 یورو است و برای دریافت حداکثر باید 100 یورو هزینه کنید. قبل از اینکه بتوانید آن را دریافت کنید، باید ثبت نام کرده و حساب پاداش خود را فعال کنید. می‌توانید حساب > پرداخت‌ها > کوپن‌ها را وارد کنید تا ببینید چه مقدار از پاداش دریافت کرده‌اید.

ظرف 30 روز آینده، این مشوق می تواند به عنوان تخفیف در مقابل سایر خریدهای AliExpress اعمال شود. در صورت برگرداندن محصولی که برای آن کوپن دریافت کرده اید.

آیا خرید در Double Eleven 2022 واقعا ارزشش را دارد؟

با توجه به عرف برخی خرده فروشان که چند روز قبل از عرضه قیمت های خود را افزایش می دهند و در روز کمپین دوباره قیمت ها را پایین می آورند. بسیاری از شما می‌پرسید که آیا خرید در 11.11 واقعاً مفید است یا خیر. اکثر کسب و کارها می توانند قیمت های خود را پایین تر از قبل از کمپین نگه دارند. با وجود این واقعیت که برخی از خرده فروشان از این استراتژی استفاده می کنند تا تخفیف ها بیشتر به نظر برسد. علاوه بر این، در دوره‌های خاص، تخفیف‌ها و کوپن‌های بسیار بیشتری نسبت به معمول در دسترس است، بنابراین قیمت نهایی اغلب کمتر است..

خواندنی:

Amazfit Band 7 vs Xiaomi Band 7: Which is best? Buy here now


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/04/double-eleven-sale-aliexpress/

توسط Lei Jun

Lei Jun