EcoFlow RIVER 2 Max، Delta Pro و Delta Max Power Station 50% تخفیف در جمعه سیاه دریافت می کنند

EcoFlow RIVER 2 Max، EcoFlow، EcoFlow Delta Pro، EcoFlow Delta Max، نیروگاه قابل حمل

آخرین EcoFlow RIVER 2 Max و EcoFlow Delta Pro معروف با نیروگاه بسیار قدرتمند قابل حمل EcoFlow Delta Max، دریافت کنید تا 50 درصد تخفیف در این جمعه سیاه AliExpress رویداد فروش Super Friday از 24 نوامبر آغاز می شود و در 29 در AliExpress با تخفیف های شگفت انگیز در ژنراتورها و نیروگاه ها به پایان می رسد. با این حال، EcoFlow همچنین تخفیف های اضافی را از طریق کدهای تبلیغاتی با توجه به کشور ارائه می دهد. کشورهایی که شامل ایالات متحده آمریکا، فرانسه، اسپانیا، کره، برزیل و عربستان سعودی هستند. همچنین، ویژه سوپر جمعه 4 دلار آمریکا برای هر 30 دلار خرج شده (حداکثر 12 دلار آمریکا) تخفیف ارائه می کند. بنابراین، RIVER 2 Max با ظرفیت 500 وات، 512 وات ساعت و 160000 میلی آمپر ساعت تنها با قیمت 496 دلار آمریکا در دسترس خواهد بود.

دوچرخه الکترونیکی کوهستانی Shengmilo M60 500W قیمت 1253 دلاری شگفت انگیز است

وقتی بتوانید در این سوپر جمعه در اقلام گران قیمت صرفه جویی کنید، هیچ چیز بهتر نیست. این برند تا 50 درصد تخفیف برای نیروگاه های قابل حمل ارائه می دهد. EcoFlow RIVER 2 Max، Delta Pro، Delta 2، Delta Max و سایرین با بیش از 400 دلار صرفه جویی در دسترس خواهند بود. جمعه سیاه AliExpress. EcoFlow Delta Pro که در اصل 4000 دلار آمریکا ارزش داشت، تنها با 2645.05 دلار آمریکا به اضافه تخفیف های AliExpress بیشتر در دسترس خواهد بود. از این رو، می توانید بیش از 2000 دلار آمریکا در این معامله پس انداز کنید. به همین ترتیب، تمام نیروگاه ها صرفه جویی باورنکردنی را ارائه می دهند. همچنین باتری ها و پنل های خورشیدی با کاهش قیمت عالی وجود دارد.

برای صرفه جویی باورنکردنی در این سوپر جمعه اکنون به فروشگاه EcoFlow مراجعه کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/24/ecoflow-river-2-max-delta-pro/

یک نیروگاه قابل حمل می تواند برق پشتیبان را برای خانه ها، ماشین های RV و سفرهای کمپینگ تامین کند. با این حال، اینها به دلیل کیفیت برترشان گران هستند. اما EcoFlow RIVER 2 Max جدید و EcoFlow Delta Max محبوب با 50٪ تخفیف در قیمت خرده فروشی این جمعه فوق العاده به فروش می رسد. همچنین، نیروگاه‌های دیگری نیز با کاهش قیمت‌های عالی از این برند وجود دارند. برای صرفه جویی بیشتر، می توانید از کدهای تبلیغاتی با توجه به کشور خود استفاده کنید. برای بررسی کشورهای فهرست شده، می توانید تصویر بالا را کاوش کنید. فروش در 29 نوامبر PST به پایان می رسد. اقلامی را که قصد خرید آن را دارید در اسرع وقت به سبد خرید اضافه کنید تا موجودی را تضمین کنید. ممکن است تمام شود.

به روز رسانی های پرطرفدار: نیروگاه قابل حمل ALLPOWERS با 71 درصد کاهش قیمت که نمی توانید از دست بدهید

EcoFlow RIVER 2 Max، EcoFlow، EcoFlow Delta Pro، EcoFlow Delta Max، نیروگاه قابل حمل

تخفیف های ویژه جمعه سیاه EcoFlow RIVER 2 Max، Delta Pro و Delta Max