EK کاملا سفید خیره کننده EK-Nucleus AiO Lux D-RGB را راه اندازی کرد

EK-Nucleus AIO همچنین دارای لوله لاستیکی تقویت شده و آستین دار است که دارای آستین های مشبک نایلونی ظریف است. این لوله موقعیت اتصالات را بهبود بخشیده است و امکان نصب و تنظیم آسان را حتی در تنگ ترین فضاها فراهم می کند. خنک کننده AIO همچنین شامل پوشش های آلومینیومی برای هر اتصالات رزوه ای است که دوام فوق العاده را تضمین می کند.

می‌توانید محصولات EK-Nucleus AIO Lux D-RGB – White را از طریق فروشگاه اینترنتی EK سفارش دهید، و ارسال آن‌ها در اواسط ماه مه 2023 آغاز می‌شود. جدول قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی سازنده (MSRP) برای AIOها، از جمله مالیات بر ارزش افزوده را نشان می‌دهد. AIO ها بخشی از تلاش های EK برای جابجایی مرزها در راه حل های خنک کننده کامپیوتر هستند! ارائه بهترین عملکرد و زیبایی شناسی به مشتریان در سفر ساخت رایانه شخصی آنها.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد EK-Nucleus AIO صفحه پمپ قابل چرخش آن است. طراحی دایره ای به کاربران اجازه می دهد تا لوگوی نشان D-RGB را در هر جهتی، حتی پس از نصب کولر، تغییر جهت دهند. جهت آرم را می توان با افزایش 90 درجه چرخانده و کاربران را قادر می سازد تا بدون توجه به زاویه خنک کننده AIO به زیبایی تمیز و هم تراز دست یابند.

منبع: EKWB


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/04/15/ek-launches-stunning-all-white-ek-nucleus-aio-lux-d-rgb-for-pc-enthusiasts/

سری EK-Nucleus AIO Lux – White دو نسخه 240 میلی متری و 360 میلی متری را ارائه می دهد که برای پاسخگویی به مشتریانی که می خواهند رایانه های شخصی خود را با نور سفید RGB روشن کنند طراحی شده است. واحد پمپ AIO دارای LED D-RGB هم در فن ها و هم در واحد پمپ است که جلوه نورپردازی D-RGB فن مانند را در اطراف بالای پمپ ارائه می دهد. AIO ها همچنین دارای یک پوشش سفید رادیاتور هستند تا تمام طرف با فن ها چشمک بزند و خیره شود.

EK، ارائه‌دهنده مشهور راه‌حل‌های خنک‌کننده رایانه، افزودنی جدیدی را به مجموعه کولرهای CPU All-in-one (AIO) خود معرفی می‌کند. EK-Nucleus AIO Lux D-RGB، یک محصول برنده جوایز، اکنون در رنگ سفید موجود است و عملکرد، پیکربندی و توجه به جزئیات را به مشتریان ارائه می دهد. این خنک کننده AIO حلقه بسته هم با سوکت های قدیمی و هم با سوکت های آینده سازگار است و برای سیستم های مختلف کامپیوتری مناسب است. EK از روش‌های منحصربه‌فردی برای بهبود زیبایی AIO سفید استفاده کرده و در عین حال فرآیند نصب را نیز ساده‌تر کرده است.