FiiO FH15 Hybrid Quad Driver IEM Earphones Breaks Contest


بهترین هدفون IEM تازه متولد شده از خانه، FiiO FH15، رقابت IEM را به اوج های جدید تنظیم می کند. هیچ محدودیتی برای مانیتورهای داخل گوشی برای حمل بارهای اضافی از درایورها وجود ندارد. و بسیاری از برندها، از جمله FiiO، تا آنجا که ممکن است با تویترها، ووفرها و چیپ‌ست‌های تقویت‌کننده به‌روزرسانی‌ها را اضافه می‌کنند. با این حال، علاقه‌مندان به شنیدن صدا به آن فرکانس صوتی عالی می‌خواهند. بنابراین، در اینجا جدیدترین FH15 با درایورهای چهارگانه، 1 داینامیک، 3 BA، و درایورهای اضافی Knowles BA برای سه گانه پیشرفته و میانه های متراکم تر آورده شده است. طبق گفته این برند، کاربران فرکانس بالاتری را برای تریبل و میانه های سنگین می خواستند. بنابراین، برند تقویت‌کننده HiFi و دستگاه‌های پخش‌کننده موسیقی، اسپیکرهای دینامیکی یا دیافراگم 10 میلی‌متری را به آن اضافه کرد.

ویژگی ها و بررسی FiiO FH15

بررسی FiiO FH15 برای مشخصات، حساسیت 112dB/[email protected] با امپدانس 16 [email protected] را نشان می‌دهد. محدوده فرکانس بالا 10Hz-40kHz. همچنین، فیش‌های قفل 3.5 میلی‌متری و 4.4 میلی‌متری برای تغییر در IEMهای FiiO FH15 وجود دارد. برای از بین بردن تلفات جریان، از سیم مسی تک کریستالی با روکش نقره با خلوص بالا با 152 سیم استفاده می کند. بنابراین، صدایی واقعی با دو درایور Knowles RAD BA تنظیم شده برای سه گانه و درایور Knowles ED BA برای آوازهای شاداب و میانی تولید می شود. همانطور که به نظر می رسد باور نکردنی است، ساختار آلیاژ آلومینیوم CNC آن را با طراحی بسیار راحت ثبت شده S.Turbo قفل می کند. این طرح S.Turbo برای پوشیدن راحت و تولید صدای بهتر با کیفیت طراحی شده است.

FiiO FH15، بررسی FiiO FH15، مشخصات FiiO FH15، قیمت FiiO FH15، ویژگی های FiiO FH15، FiiO FW5 TWS، FiiO IEM، FiiO IEM، بهترین هدفون های IEM، IEMs

علاوه بر این، اکنون سه جفت فیلتر تنظیم قابل تعویض برای باس تقویت‌شده، صدای متعادل، یا تریبل با وضوح بالا وجود دارد. گوش های جدید HS18 برای پوشیدن بسیار راحت وجود دارد. همچنین، این جدیدترین گوش‌ها سبک‌تر هستند و برای به حداقل رساندن افت فرکانس طراحی شده‌اند. بنابراین، تمام تجربه صدای عالی با پخش کننده های موسیقی DAC مانند FiiO M11 Plus، M17، یا 11S. قبل از اینکه این IEM ها را ببینیم، FiiO اولین سطح پرچمدار خود را راه اندازی کرد هدفون بلوتوث کاملاً یکپارچه LHDC، FW5. این هدفون های بی سیم دارای یک داینامیک، دو درایور BA، یک تراشه تقویت کننده DAC AK4332 و یک تراشه بلوتوث 5.2 پیشرفته QCC5141 هستند.

قیمت و در دسترس بودن

مانیتورهای داخلی جدید در 9 دسامبر توسط رویداد راه اندازی زمستان 2022 FiiO معرفی شدند. پس از ارائه FH15 IEM، این برند از پخش کننده موسیقی DAC آینده به نام FiiO M27 Pro خبر داد. با این حال، هیچ قیمت فروش اولیه یا تخفیف تبلیغاتی برای هدفون جدید IEM وجود ندارد. قیمت FiiO FH15 229.99 دلار آمریکا است و در AliExpress موجود است.

خرید ایرفون FiiO FH15 IEM در AliExpress

(منبع)

به روز رسانی های پرطرفدار: Amazfit GTS 3 قیمت 119.9 دلار آمریکا برای مدت زمان محدود است

Canon R10 بهترین دوربین ویدیویی YouTube 899 دلاری فوق العاده

قیمت ساعت Google Pixel 299 دلار آمریکا کریسمس مبارک


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/17/fiio-fh15-hybrid-quad-driver-iem/

توسط Lei Jun

Lei Jun