G.SKILL حافظه Trident Z5 Neo و Flare X5 DDR5 را برای AMD Ryzen 7000 معرفی کرد

فناوری AMD بدون مجوز است، بنابراین این شرکت حق امتیاز دریافت نخواهد کرد و نباید قیمت حافظه را بالا ببرد. با وجود این، این قیمتی است که برای اکثر کاربران مقرون به صرفه نخواهد بود، اما بقیه سازندگان نیز ماژول هایی را راه اندازی کرده اند که شروع به کار می کنند. با ظرفیت 32 گیگابایت، بنابراین صرفه جویی در هزینه حافظه بسیار دشوار خواهد بود، مشکلی جدی برای علاقه مندان یک Ryzen 5 7600X299 دلار قیمت دارد و 100٪ حافظه سازگار می خواهد.

ما از شراکت با G.SKILL برای ارائه فناوری AMD EXPO به علاقمندان، گیمرها و ساعت‌سازان در سراسر جهان هیجان‌زده هستیم.»

ما با G.SKILL Flare X5 حافظه ها، که در ظرفیت های موجود خواهد بود ظرفیت 32 و 64 گیگابایت با فرکانس های DDR5 در 5600 و 6000 مگاهرتز، و این واقعاً یک مشکل است زیرا ابتدایی ترین پیکربندی مستلزم هزینه بالایی است. این خاطرات با یک هیت سینک آلومینیومی محتاط به دست می آیند.

این خاطرات به فروش خواهند رسید 27 سپتامبر، روزی که پردازنده های AMD Ryzen 7000 و مادربردهای AMD X670 به فروش می رسند. جای تعجب نیست، قیمت آنها اعلام نشد، اما برای مرجع، امروز مقرون به صرفه ترین شرکت است ماژول های حافظه DDR5 در 5600 مگاهرتز با CL36 تأخیر و ظرفیت 32 گیگابایتی (2×16 گیگابایت) با قیمت پیشنهادی 287 یوروبنابراین می‌توانید از حداقل قیمتی که این مدل‌های جدید برای AMD بهینه‌سازی شده‌اند، ایده بگیرید.

G.SKILL نمی خواستم مهمانی مرتبط با راه اندازی را از دست بدهم AMD Ryzen 7000، و به همین دلیل اولین خود را اعلام کرد کیت حافظه DDR5 به طور خاص برای پلت فرم AM5 طراحی شده است: G.SKILL Trident Z5 Neo و Flare X5. که آنها به طور خاص برای پردازنده های AMD Ryzen 7000 طراحی شده اند، زیرا آنها این کار را انجام داده اند AMD EXPO فناوری، همتای Intel XMP که به شما امکان می دهد حداکثر عملکرد حافظه را تنظیم کنید یا با یک کلیک سیستم خود را اورکلاک کنید. به این ترتیب گزینه ای را در بایوس فعال می کنید و اکنون می توانید خیالتان راحت باشد که حافظه به صورت خودکار کار می کند. با حداکثر سرعت توصیه شده توسط سازنده

G.SKILL روی حداقل ظرفیت 32 گیگابایت برای Ryzen 7000 شرط بندی می کند

منبع


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/30/gskill-trident-z5-neo-flare-x5-ddr5/

فناوری AMD EXPO با باز کردن عملکرد بهتر حافظه با کلیک یک دکمه به کاربران آرامش خاطر را هنگام انتخاب حافظه می دهد.

موجود و قیمت G.SKILL Trident Z5 Neo و Flare X5