Galaxy A52 تا Xiaomi 12T Pro


سلام شما،

این اولین پست من در r/Xiaomi است، بنابراین امیدوارم قوانین را رعایت کنم.

بنابراین در یک سال و نیم گذشته از Samsung Galaxy A52 5g استفاده کرده ام که به خوبی به من خدمت کرده است. تا اینکه با هل دادن به داخل استخر آسیب آب به دست آورد. از آن زمان، تلفن به من یک اخطار «هشدار: آب/گرد و غبار در درگاه شارژ» داده و از شارژ آن منع شده است. این فقط گاه به گاه می آید، اما من را آزار می دهد. همچنین گوشی به دلیل استفاده معمول کمی کندتر شده است. دوربین برای من بسیار خوب عمل می کند، اما من دوست دارم دوربین های بهتری داشته باشم، به خصوص در محیط های کم نور. (این برای من یک چیز بزرگ شده است).

الان داشتم به شیائومی 12 تی پرو نگاه می کردم. من یکی را در مرکز خرید محلی خود آزمایش کردم، به نظرم عالی بود! رنگ های روی دوربین به نظر من خیلی بهتر بود، اما به غیر از این، نمی توانم چیز بیشتری را آنجا تست کنم.

حالا من به دنبال راهنمایی شما هستم. آیا این ارتقاء مناسبی خواهد بود؟ چه چیزی منطقی است و چه معایبی دارد؟ آیا گزینه های بهتری در اطراف وجود خواهد داشت؟

فی: من در اروپا زندگی می کنم، بنابراین گوشی های عرضه شده در چین مدتی طول می کشد تا در اینجا منتشر شوند. من همچنین می توانم 12T Pro را با قیمت بسیار ارزان تهیه کنم.

پیشاپیش متشکرم


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/zy4qu8/galaxy_a52_to_xiaomi_12t_pro_need_help/

توسط Lei Jun

Lei Jun