GameSir X2 Pro-Xbox راه اندازی شد – یک کنترلر جدید بازی موبایل برای بازی Xbox Cloud

البته، GameSir X2 Pro-Xbox تنها یک تلاقی روی محفظه و بازی رایگان در فضای ابری نیست. در مقایسه با نسخه اصلی کنترلر، دو پیشرفت عمده قابل ذکر است. ابتدا، به جای دکمه‌های کلیک معمولی در پشت، دکمه‌های «LT» و «RT» اکنون مانند ماشه عمل می‌کنند و پد را برای بازی‌های مسابقه‌ای عالی می‌کنند. علاوه بر این، دو دکمه در زیر وجود دارد که می توانید آزادانه آن ها را به دلخواه خود تنظیم کنید.

بودجه شما آنقدر تنگ نیست که بتوانید چند صد زلوتی را برای یک کنسول جدید خرج کنید؟ آیا انحصاری های کنسول قابل حمل نینتندو متقاعد نشده اید؟ آیا می خواهید به راحتی با گوشی هوشمند خود بازی کنید؟ GameSir X2 Pro-Xbox به کمک می آید.

GameSir X2 Pro-Xbox اکنون برای فروش در دسترس است و در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می شود. Gamesir X2 Pro حتی بیشتر از نسخه قبلی خود وعده داده است و حتی بیشتر از آن توسط سازنده وعده داده شده است، که علاوه بر کنترلر جدید، یک ماه رایگان Xbox Game Pass Ultimate را اضافه کرده است، یک کتابخانه بازی غنی که شامل Xbox Live Gold، Game است. Pass، و EA Play و موارد دیگر مانند 300 بازی جدید و قدیمی تر. ارزش کل اشتراک ماهانه 14.99 یورو یا کاملا رایگان با خرید کنترلر Gamesir X2 Pro-Xbox است.

به دلایلی گوشی های هوشمند همه کاره ترین دستگاه های موجود در بازار هستند. ما می‌توانیم از آن‌ها برای مرور وب، خواندن کتاب‌های الکترونیکی، کارهای تجاری، ارسال نامه، ارتباطات و همچنین برای انجام بازی‌ها استفاده کنیم. سرسخت ترین علاقه مندان به بازی های ویدیویی موبایلی با یک کنترلر خارجی سوگند یاد می کنند که به آنها آزادی بیشتر، تجربه همه جانبه بهتر و شخصی سازی می دهد. Gamesir یک برند شناخته شده و جا افتاده در این زمینه است که بسیاری از گیمرهای اندرویدی به آن سوگند یاد می کنند. GameSir در حال همکاری با مایکروسافت برای انتشار یک کنترلر به نام GameSir X2-Pro-Xbox. گیم پد جدید با دکمه هوم ایکس باکس همراه است و بر روی سازگاری با XCloud تمرکز دارد. اولی با کمک فناوری بلوتوث کار می کند، در حالی که دومی از طریق رابط USB-C کار می کند.

اما این همه ماجرا نیست. آنها همچنین یک پیچ گوشتی و مجموعه ای از پیچ های 63 در 1 را اضافه کردند. همچنین می توانید از کد تبلیغاتی استفاده کنید GAMESIRX2PRO برای 8٪ تخفیف در حمل و نقل در صورت انتخاب انبار آلمانی. و برای ارسال از چین از کد استفاده کنید GAMEX2PRO10 برای حمل و نقل 10٪ تخفیف.

اعتراف می کنم که با وجود خرید سوئیچ چند سال پس از نمایش، به نوعی مرحله مهمی در توسعه بازی های موبایلی را از دست دادم. من بازی گوشی های هوشمند را با مجموعه ای محدود از عناوین و کنترل های لمسی آزاردهنده مرتبط کردم. امروز، هر دو مشکل حل شده است – فروشگاه Google Play عناوین جالبی را از ناشران بزرگ و کوچک که از رایانه‌های شخصی یا کنسول‌ها شناخته می‌شوند، ایجاد کرده است، و برای افرادی که اتصال شبکه خوبی دارند، گزینه‌ای برای بازی در فضای ابری وجود دارد.

رنگ‌هایی که گرافیک‌های وب‌سایت رسمی سازنده در آن نگهداری می‌شوند، شکی باقی نمی‌گذارند – این تجهیزاتی است که برای مشترکین Xbox Game Pass طراحی شده است و از گزینه بازی در فضای ابری استفاده می‌کند. البته خود سبز مهم نیست. GameSir X2 Pro-Xbox لوگوی کنسول مایکروسافت را در جلو و برکت رسمی غول ردموند را به عنوان یک لوازم جانبی “طراحی شده توسط Xbox” دریافت کرد. به لطف این همکاری، هنگام خرید این کنترلر، می توانید روی کدی حساب کنید که یک ماه Game Pass رایگان در نسخه Ultimate ارائه می دهد. خوب!

در مورد کنترلرها هم همینطور. امروزه پیدا کردن یک گیم پد خوب که مطابق با سبک ما باشد مشکلی نیست. صرف نظر از اینکه در مورد بازی با دکمه های کناره های صفحه صحبت می کنید یا روی یک پد کوچک و مجزا – همه می توانند روی یک دستگاه با کیفیت خوب حساب کنند. طرفداران اولین نوع بازی باید نگاهی به GameSir X2 Pro-Xbox بیاندازند – نسخه بهبودیافته این کنترلر که به بازی در اندروید اختصاص یافته است.

از GeekBuying خرید کنید از AliExpress خرید کنید خرید از وب سایت رسمی

علاوه بر دو دکمه، GameSir X2 Pro-Xbox دارای چندین گزینه دیگر برای تنظیم تجهیزات بر اساس نیازهای بازیکن است. اگر از طرفداران پیکربندی کلید از سوییچ فوق الذکر هستید، می توانید دکمه ها را عوض کنید و ترتیب X / Y / A / B را به Y / X / B / A یا هر چیزی که می خواهید تغییر دهید. علاوه بر این، آنالوگ ها کلاه های قابل تعویض در دو گزینه به دست آوردند – یک مرکز مقعر و یک مرکز محدب. برای به حداقل رساندن تاخیر، کنترلر GameSir X2 Pro-Xbox با استفاده از سوکت USB-C به گوشی هوشمند متصل می شود، اما همچنان می توانید دستگاه را به لطف ورودی سمت راست کنترلر شارژ کنید. مشروط بر اینکه با شارژ عبوری سازگار باشد. لیست رسمی در سایت به چنین دستگاه هایی اشاره می کند:

تلفن OLED را تغییر دهید؟

از GeekBuying خرید کنید از AliExpress خرید کنید خرید از وب سایت رسمی

ما همچنین کنترلر اندروید GameSir X2 Pro-Xbox را برای آزمایش در تحریریه دریافت کردیم، بنابراین می‌توانید در چند روز آینده بینشی دقیق از عملکرد آن و اینکه کدام بازی‌ها بهترین عملکرد را دارد، داشته باشید.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/03/gamesir-x2-pro-xbox-launched/

GameSir X2 Pro-Xbox