Hakii جدیدترین سبک جدید خود، The Hakii Mix را در نمایشگاه CES 2023 معرفی کرد.

HAKII یک برند مصرف کننده است که به دلیل تمرکز بر تجهیزات ورزشی هوشمند به سرعت محبوبیت پیدا کرده است. تیم HAKII مبتکر و آینده نگر است! متخصص در طراحی محصولاتی که سناریوهای مختلف ورزشی را برآورده می کنند! در نهایت یک تجربه سبک زندگی “هوشمند × ورزشی” منحصر به فرد برای جوانان ایجاد می کند. هدف HAKII پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای محصولات ورزشی است که هوش، تعامل اجتماعی و مد روز را در آینده در اولویت قرار می‌دهند.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/01/08/hakii-debuts-their-latest-new-style-the-hakii-mix-at-ces-2023/

Hakii Mix هدفون های پوشیدنی و گوش باز هستند که با در نظر گرفتن راحتی طراحی شده اند. با طراحی ارگونومیک و وزن سبک 90 گرمی، پوشیدن آنها برای مدت طولانی آسان است. عرق گیرهای الاستیک در اندازه های S/M عرضه می شوند و دارای گیره های مغناطیسی قابل تنظیم در هر دو طرف هستند که به آن ها اجازه می دهد به راحتی برای کاربران مختلف جا بیفتند. این هدفون همچنین دارای رتبه مقاومت در برابر آب IPX5 است.

از نظر کیفیت صدا، Hakii Mix به لطف صدای فراگیر استریو و فناوری هدایت هوا، صدایی با وضوح بالا را به مدت هشت ساعت ارائه می‌کند. آنها همچنین دارای درایورهای باس قدرتمند 22 میلی متری هستند که عملکرد چند فرکانس را بهبود می بخشد! به کاربران این امکان را می دهد تا از هر ضرب آهنگ با بیس چشمگیر لذت ببرند. فناوری ثبت شده abTube و ساختار حفره آکوستیک ویژه نیز به کیفیت کلی صدا کمک می کند و یک تجربه گوش دادن خصوصی ایجاد می کند. برای تماس های تلفنی، Hakii Mix دارای دو میکروفون و یک تراشه بلوتوث پیشرفته است که امکان مکالمات واضح با حداقل تاخیر را فراهم می کند.

درباره Hakii

Hakii که یک برند شناخته شده در صنعت الکترونیک است، در نمایشگاه CES 2023، تاثیرگذارترین نمایشگاه الکترونیکی جهان، حضور خواهد داشت. آنها در کنار نمایش محصولات محبوب خود، تجهیزات ورزشی هوشمند پیشرفته خود را نیز عرضه خواهند کرد. این شرکت امیدوار است از طریق ارتباط عمیق با مشتریان خود درگیر شود و ارتباط بلندمدتی با آنها ایجاد کند. هدف آنها این است که به افراد بیشتری اجازه دهند سبک زندگی ورزشی هوشمندتر، آزادتر و راحت تری را با محصولات خود تجربه کنند.