Haylou GT5 در مقابل Haylou GT1 XR: کدام TWS را بخریم؟

haylou gt1 xr در مقابل gt5

در Haylou GT1 XR، باس قوی است. من عاشق گوش دادن به موسیقی پاپ و همچنین بازی با هر دو ایرباد بودم. برای وارد شدن به حالت درون بازی، سه بار روی گوش راست ضربه بزنید تا روشن شود حالت تأخیر بسیار کم، این حالت برای کسانی که از بازی لذت می برند شگفت انگیز است.

هدفون ها در هر دو مدل برای من مناسب بودند، هنگام استفاده از هدفون احساس ناراحتی نکردم. آنها احساس کردند راحت در همه مناسبت ها، به خصوص در حالی که کار کردن. پوشیدن آنها برای مدت طولانی و در طول تمرین بسیار راحت بود. کنترل‌های هر دو Haylou GT5 در مقابل GT1 XR بسیار مشابه هستند و تفاوت کلیدی قابل توجهی ندارند. اما، هدفون های Haylou GT1 XR دارای یک IPX5 درجه بندی آنها را ضد آب، ضد عرق و گرد و غبار می کند و در درجه اول آنها را در برابر جت های آب کوچک محافظت می کند. رتبه IP آن را به یک همراه عالی برای شما تبدیل می کند جلسات باشگاه چون این یک کلید است اولویت. بنابراین، من Haylou GT1 XR را به Haylou GT5 در این رده ترجیح می دهم.

کنترل های لمسی چگونه کار می کنند؟

هدفون ها دارای باتری با اندازه مشابه هستند 43 میلی آمپر ساعت در Haylou GT1 XR و 40 میلی آمپر ساعت در Haylou GT5. هدفون های Haylou GT1 XR می توانند تا 5 ساعت قدرت با حالت آماده به کار 36 ساعت در حالی که GT5 می تواند تا 4 ساعت برق با زمان آماده به کار 24 ساعت کیس Haylou GT5 دارای یک درگاه Type-C است، در حالی که GT1 XR دارای یک کابل میکرو USB به قاب خود است. اما، با تطبیق پذیری آسان شارژ بی سیم، من شخصا GT5 را به GT1 XR ترجیح می دهم. اگر شارژ برای شما مشکلی نیست، پس بهتر است به سراغ GT1 XR بروید.

اتصال این هدفون چگونه است؟

وقتی صحبت از میدها می شود، حضور آن به سختی قابل توجه است. من احساس می کنم این منطقه ای است که می توانست بهتر باشد. به طور کلی، کیفیت صدا در هر دو با توجه به قیمت پایین آنها عالی است. کیفیت تماس در Haylou GT5 در مقایسه با Haylou GT1 XR متوسط ​​است. قوطی Haylou GT1 XR کاستن را صدای زمینه زمانی که از آن برای برقراری تماس استفاده می کنید. در حالی که آن را آزمایش می کردم، می توانستم مشاهده کنم که صدایم از طرف دیگر واضح بود. من در تماس های تلفنی تجربه خوبی داشتم. بنابراین، Haylou GT1 XR بهترین هدفون با کیفیت تماس شگفت انگیز در مقایسه Haylou GT5 در مقابل GT1 XR است.

چقدر راحت هستند؟

هر دو ایرباد تناسب مناسبی را به همراه دارند و هر هدفون دارای یک است نوک سیلیکونی. یک چراغ LED کوچک در هر دو مدل وجود دارد که هنگام شارژ یا جفت شدن چشمک می زند. چیزی که ما بیشتر از همه دوست داریم این است که آنها همیشه سبک هستند و این باعث می شود احساس کنند راحت. هر دو هدفون Haylou GT5 و Haylou GT1 XR حدود 3.9 گرم وزن دارند.

کنترل‌های هر دو Haylou GT5 و GT1 XR یکسان هستند:

هدفون های Haylou GT5 تاکید خوبی بر باس دارند. آوازها واضح و جذاب هستند. اگر صدا را بلند نگه دارید، صدای اوج در هر دو مدل عالی به نظر نمی رسد – Haylou GT5 در مقابل Haylou GT1 XR. Haylou GT1 XR دارای تراشه کوالکام QCC3020. با تشکر از پیشرفته تراشه کوالکام، پشتیبانی می کند aptX و بلوتوث AACکدک به طور کلی صدای متعادلی را برای شما فراهم می کند. صدای سازها در پس زمینه طبیعی است. جدایی سازها از موسیقی نشان دهنده الف است تمایز روشن. حتی می توان گفت که کیفیت صدای باورنکردنی را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، فرکانس های پایین خیلی عالی نیستند.

صادقانه بگویم، این یک است بازی شیر یا خط کردن بین Haylou GT5 و GT1 XR همانطور که هر دو هدفون هستند به همان اندازه خوب. اما، شخصا، توصیه من به سمت این متمایل است هایلو GT5 همانطور که کیس شارژ از a نوع C اتصال و شارژ بی سیم. از آنجایی که اکثر دستگاه ها به اتصالات نوع C تمایل دارند، مدیریت کابل را برای من کمی آسان تر می کند. همچنین، در نگاهی به گذشته، در مقایسه با قیمت، چند دلار صرفه جویی می کند.

Haylou GT5 TWS را بخرید

رتبه بندی: [yasr_overall_rating]

قیمت: 28.99 دلار

خرید Haylou GT1 XR TWS

قیمت: 26.99 دلار


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/31/haylou-gt5-vs-haylou-gt1-xr-which-tws-to-buy/

برای روشن کردن هدفون

  1. اگر هدست در جعبه شارژ است، هدست را از جعبه خارج کنید و هدست به طور خودکار روشن می شود.
  2. اگر در حالت خاموشی، پانل لمسی هدفون را حدود 1.5 ثانیه به مدت طولانی فشار دهید و منتظر بمانید تا چراغ سفید اغلب برای 1 ثانیه روشن شود، سیستم با موفقیت روشن می شود.

برای خاموش کردن هدفون ها

  1. هدست را دوباره در جعبه شارژ قرار دهید و آن را به طور خودکار خاموش کنید.
  2. پانل تماس هدفون را حدود 4.5 ثانیه فشار دهید و 2 ثانیه صبر کنید تا چراغ قرمز روشن شود.

عملکرد هر دو مدل مشابه است:

  • برای پاسخ دادن یا پایان دادن به تماس ها دوبار کلیک کنید، برای رد تماس طولانی مدت یک ثانیه کلیک کنید.
  • برای پخش یا توقف موسیقی یک بار کلیک کنید.
  • برای پرش به آهنگ قبلی یا بعدی دوبار روی هدفون چپ یا راست کلیک کنید.
  • برای دستیار صوتی سه بار روی هدفون سمت چپ و برای روشن و خاموش کردن حالت بازی سه بار روی هدفون سمت راست کلیک کنید.

این هدفون چقدر می تواند دوام بیاورد؟

تفاوت قابل توجه بین Haylou GT5 و GT1 XR ویژگی تشخیص پوشیدن هوشمند در GT5 است.

Haylou هوشمندانه در زمان “اگر خراب نیست، آن را تعمیر نکنید” برای هدفون هایش. طراحی در هر دو مدل – Haylou GT5 vs Haylou GT1 XR تقریبا شبیه است دو نخود در یک غلافمهم نیست که چه تعداد ارتقاء وجود دارد، طراحی هدفون هایلو به همان شکل باقی می ماند. با یک کلاسیک بدن سیاه، هر دو نگاه می کنند مینیمالیستی در طراحی اگرچه بدنه پلاستیکی ABS ممکن است یک نقطه ضعف باشد، اما به ماندگاری هدفون کمک می کند سبک و فشرده – جمع و جور، وزن کردن دور و بر 3.9 گرم. هدفون ها در هر دو مدل کوچک با لبه ها و گوشه های گرد به نظر می رسند.

امروز در حال مقایسه هستیم دو تا از بهترین ها هدفون هایی که هایلو باید پیشنهاد – Haylou GT5 vs Haylou GT1 XR TWS. همه این تصور را دارند که ما باید برای به دست آوردن محصولات بهتر هزینه بیشتری بپردازیم، اما آنها تمایل دارند چند مورد را از دست بدهند. الماس های پنهان شده در غبار. اکثر مردم از هدفون های سیمی به هدفون های بی سیم رفته اند. آن ها هستند کوچک، آسان برای استفاده، و لیست ادامه دارد. وقتی به سراغ هدفون‌های بی‌سیم مقرون‌به‌صرفه می‌رویم، به خطر انداختن کیفیت صدا رایج است، اما در مورد هدفون‌های Haylou اینطور نیست. آیا بین Haylou GT5 در مقابل GT1 XR TWS اشتباه گرفته اید؟ در اینجا یک مقایسه دقیق وجود دارد تا به شما در تصمیم گیری برای خرید کمک کند.

کدوم طراحی بهتری داره؟

با بلوتوث 5.0 اتصال در هر دو مدل، بهتر است سرعت، دامنه، و مصرف با قدرت کمتر پس از پایان فرآیند جفت‌سازی اولیه، هدفون‌های هدفون به‌محض خارج شدن از کیس به‌طور خودکار متصل می‌شوند. به نظر من بسیار راحت است بدون اینکه مجبور باشید هر بار که از آن استفاده می کنید آن را به صورت دستی وصل کنید. را اتصال با هر دو هدفون عالی است

حکم

را هایلو GT5 مورد دارد 3 لامپ های ال ای دی در حالیکه Haylou GT1 XR مورد دارد 4 ال ای دی چراغ های نشانگر هر دو مورد هستند فشرده – جمع و جور با نشانگر شارژ باتری، و هدفون شما را ایمن نگه می‌دارد، اما اندازه و شکل قاب Haylou GT5 و Haylou GT1 XR کمی متفاوت است، که در آن قاب Haylou GT1 XR بیشتر به شکل قرص است و قاب Haylou GT5 در مقابل، متفاوت است. شبیه به کیس AirPods است، اما هر دو مکانیسم بسته شدن یکسانی با a دارند درب بالابر و اسکله های مغناطیسی. روش شارژ جایی است که Haylou GT5 با نوع C خود پیروز می شود شارژ بی سیم در حالی که Haylou GT1 XR دارای یک کیس شارژ میکرو USB بدون شارژ بی سیم است. ما شخصا شارژ بی سیم Haylou GT5 را به Haylou GT1 XR ترجیح می دهیم.

کدام یک کیفیت صدا را بهتر می کند؟

توسط Lei Jun

Lei Jun