HOTO کیت ابزار چرخشی هوشمند 35 در 1 را در پلتفرم تامین مالی جمعی Kickstarter راه اندازی کرد

کیت ابزار چرخشی HOTO 35 در 1

HOTO تا به امروز 84 پتنت دریافت کرده است و محصولات طراحی و تولید شده توسط HOTO برنده 31 جایزه معتبر بین المللی طراحی مانند IDEA Design Awards، iF TOP 100 در آسیا، Red Dot Design Awards، Good Design Awards، iF Design Awards Device شده اند.

لوازم خانگی موجود در بازار امروزه بسیار استاندارد و از نظر کارایی و سبک مشابه هستند. سالهاست که مردم لوازم خانگی جدید و بدیع را ندیده اند. با این حال، پیشرفت فناوری و زنجیره تامین را در پشت تولید دستگاه فعال کرده است. با رشد و توسعه بازار و جامعه، تصویر با شرایط بهتر برای طراحی و توسعه دستگاه وارد یک پلتفرم بازار گسترده تر می شود.

ما تعریف می کنیم که چه چیزی برای زندگی مردم مهم است. لیدان، بنیانگذار HOTO گفت: ما به کاری که انجام می‌دهیم افتخار می‌کنیم و طراحی نیروی محرکه ما برای تولید محصولات بهتر است.

HOTO محصولات خود را برای بازار خانوادگی طراحی می کند، نه متخصصان صنعت ساختمان. استفاده از آخرین محصول آسان است، در عین حال به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند هر پروژه ای را مدیریت کند. علاوه بر این، HOTO اجازه می دهد تا برای چندین مورد استفاده شود، زیرا از طریق طراحی، رویکرد فنی، روش های استفاده و تجربه با محصولات مشابه موجود در بازار متفاوت است. در همان زمان، HOTO تغییرات غیر ضروری زیادی را در طراحی محصول برای کسانی که فقط برای کار به آن نیاز داشتند، ایجاد کرد. HOTO با استفاده از فناوری جدید برای تفسیر مجدد و به روز رسانی این عناصر، کیت ابزار چرخشی 35 در 1 را با حیاتی باورنکردنی زنده کرده است.

سرعت قابل تنظیم، شارژ آسان و راحت

شرکت لوازم خانگی HOTO محصول شاخص خود، کیت ابزار چرخشی 35 در 1 را در پلتفرم تامین مالی جمعی Kickstarter عرضه کرده است. این جعبه ابزار ابتکاری که برای تحقق رویاهای DIY شما طراحی شده است، شامل تمام ویژگی های ساخته شده توسط کاربر و 35 لوازم جانبی منحصر به فرد است. را کیت ابزار چرخشی HOTO 35 در 1 ابزاری کارآمد، قدرتمند، با کارایی بالا و همه کاره است که به سبکی منحصر به فرد و درجه یک طراحی شده است. HOTO یک دستگاه قدرتمند است که می تواند برای سنگ زنی، پرداخت، سوراخ کاری، سنباده کاری و غیره استفاده شود و می تواند در چندین پروژه به طور همزمان کار کند.

بنابراین، HOTO به توانایی خود در تعریف مجدد و تبدیل محصولات مبلمان خانگی از نظر طراحی، ویژگی های کاربر پسند، عملکرد، راحتی و دسترسی به کاربران و عملکرد کلی اعتقاد دارد. تیم تحقیق و توسعه در HOTO با داشتن ژن های طراحی قابل اعتماد و تجربه غنی، آماده حل این چالش همراه با اعضای Bosch، TTI، SATA و سایر شرکت های صنعت لوازم خانگی است.

ویژگی های HOTO ROTARY TOOL KIT

 • ? موتور قدرتمند: عملکرد واقعی برابر با قدرت موتور 8 ولت است.
 • عمر باتری طولانی: با یک بار شارژ کامل می تواند تا 50 دقیقه دوام بیاورد.
 • سبک و قابل حمل: 240 گرم فقط وزن دارد و به کاربران امکان می دهد آن را در حال حرکت ببرند.
 • شارژ سه گانه: به راحتی قابل دسترسی و شارژ است.
 • چند منظوره: مجهز به 35 نوع ابزار با کارایی بالا.
 • حافظه هوشمند: توانایی به خاطر سپردن خودکار تنظیمات قبلی در طول یک جلسه کاری قطع شده.
 • تنظیم 5 سرعته: پنج گزینه دنده برای استفاده در مواد مختلف.
 • چراغ LED: به شما کمک می کند تا با جزئیات کار کنید و در تاریکی کار کنید.
 • چراغ LED: عملکرد دستگاه و سطح باتری را نشان می دهد.
 • پوشش مغناطیسی گرد و غبار: به طور موثر گرد و غبار پرواز را در حین کار مسدود می کند.
 • جعبه لوازم جانبی Ach قابل جابجایی: امکان دسته بندی منظم و مرتب لوازم جانبی را فراهم می کند.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/30/hoto-35-in-1-rotary-tool-launched/

کیت ابزار چرخشی HOTO 35 در 1 با پنج سرعت دنده مختلف: 5000/10000/15000/20000/25000 دور در دقیقه، برای سناریوهای مختلف طراحی شده است و می تواند بر روی مواد مختلف استفاده شود. با استفاده از فناوری پیشرفته تنظیم حافظه دنده، جعبه ابزار به طور خودکار آخرین دنده مورد استفاده در جلسه برش را به خاطر می آورد و ذخیره می کند. علاوه بر این، دستگاه انرژی باتری را از طریق درگاه شارژ به گردش در می آورد که به کاربران امکان می دهد بین برنامه ها شارژ شوند تا به طور موثر عمر باتری را افزایش دهند.