LG Stylo 6 روی صفحه بوت گیر کرده است: این نحوه رفع این مشکل است

اگر سعی کردید LG Stylo 6 خود را کوچکتر کنید یا به یک سیستم عامل اندروید جدیدتر ارتقا دهید، اقدامات متقابلی وجود دارد که می توانید در صورتی که به روز رسانی بتا، تدریجی یا مهم باشد، انجام دهید.

در اینجا باید «Wipe Reserve Segment» را از خلاصه تصمیمات انتخاب کنید. اگر صفحه نمایش لمسی ندارید، می توانید از دکمه های افزایش/کاهش صدا در دکمه پاور برای انتخاب یکی از گزینه ها استفاده کنید.

تازه کردن کارت SD را می توان با استفاده از حالت Recuperation اعمال کرد. برای استفاده از «اعمال به‌روزرسانی از ADB»، تلفن تلفن را به رایانه شخصی متصل کنید و از ابزارهای ADB استفاده کنید که اکنون در آن معرفی شده‌اند. کامپیوتر. اگر بتوانید به هر طریقی تلفن را روشن کنید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات >> درباره تلفن تلفن و انتخاب گزینه «به‌روزرسانی‌های محصول»، میان‌افزار جدیدی وارد کنید. توجه داشته باشید که انجام این کار می تواند تمام اطلاعات مشتری را پاک کند، بنابراین با دقت قدم بردارید.

4: کش را پاک کنید

اینها چند راه برای بررسی ال جی استایلو 6 بود که روی صفحه بوت یا دایره بوت گیر کرده بود. اگر می‌خواهید به چیزی برسید، از افرادی که برای انجام آن آمادگی بهتری دارند کمک بخواهید.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/21/lg-stylo-6-stuck-on-boot-screen-this-is-how-to-fix-this/

برای ارتقای سیستم عامل خود، معمولاً می توانید نسخه های به روز شده را از وب سایت OEM یا منابع دیگر بیابید. اگر سعی کردید مشکل را به حداقل برسانید، باید به آخرین نسخه بروید.

اساساً با فشار دادن دکمه پاور، حالت آزمایشی به پایان می رسد.

یک راه‌اندازی مجدد را فشار دهید و روشن کنید، و دو دکمه را نزدیک به 30 ثانیه نگه دارید تا LG Stylo 6 شما پس از ردیابی ترکیب مناسب بسته شود. پس از یک مکث کوتاه، دکمه روشن/خاموش را فشار دهید تا تلفن مجددا راه اندازی شود، که باید کار کند. اگر نه، می‌توانید روش‌های مختلف بررسی ارائه شده در زیر را مرور کنید.

2: در حالت محافظت شده (ایمن) شروع کنید

بخش ذخیره راهی برای ذخیره داده ها بر روی تلفن برای استفاده در آینده است و تکنیک خاصی نیست. قبل از ریست کردن گوشی، ابتدا بخش رزرو را پاک کنید. این راهی است که باید در مورد آن پیش رفت.

در نهایت، “Reboot frame now” را انتخاب کنید تا مشکل گیر کرده در صفحه ابتدایی مشخص شود.

6: از یک متخصص کمک بگیرید.

یا کلیدهای Power + Volume Volume Up یا Power + Volume Down را همزمان به مدت 30 ثانیه فشار داده و نگه دارید.

وقتی PhonePhone وارد حالت ریکاوری شد، دو فشار را رها کنید.

در LG Stylo 6 شما، Protected Mode یک فضای امن قابل بوت است که در آن تمام پروژه ها و چرخه های خارجی به پایان می رسد. می‌توانید بررسی کنید که آیا برنامه‌نویسی خارجی مقصر این ابزار است که در حلقه راه‌اندازی قرار گرفته است، زیرا تلفن عملاً به تنظیمات پیش‌فرض خود بازگشته است. با استفاده از ابزارهای ثبت شده در زیر، می توانید سعی کنید موضوع را به این صورت تعیین کنید.

ابزار LG Stylo 6 خود را متعادل کنید.

پس از مشاهده لوگوی اندروید، کلیدها را تخلیه کنید تا به حالت ریکاوری راه اندازی شود.

سپس، “بله – حذف تمام اطلاعات مشتری” را برای شروع روش انتخاب کنید.

در نهایت، گزینه “Reboot frame now” را انتخاب کنید تا بررسی کنید که آیا حذف بخش فروشگاه تفاوتی ایجاد می کند یا خیر.

5. در صورتی که LG Stylo 6 شما در صفحه بوت گیر کرد، هارد ریست را اجرا کنید.

با این انتظار که مشکل را مشخص کند، سعی کنید تعدادی از بازی‌ها و برنامه‌هایی که اخیراً دانلود شده‌اند را از رایانه شخصی پاک کنید.

هنگام اجرای هارد ریست باید چند چیز را بدانید. اطلاعات مربوط به شما ال جی استایلو 6 از بین می رود و از بین می رود، و به جز اگر از یک برنامه بازیابی اطلاعات استفاده کنید، گزینه ای برای بازگرداندن آن نخواهید داشت. دوم، کمک تخصصی اغلب برای حل مسائل مربوط به قطعات محصول یا تجهیزات مورد نیاز است. برای انجام هارد ریست، باید دستگاه خود را خاموش کنید، باتری را بردارید و آن را تعویض کنید.

چندین چیز وجود دارد که می تواند به هنگام بررسی یک مشکل کمک کند، مانند باز کردن بوت لودر و فلش کردن رام های سفارشی. می‌توانید از یک فرد دارای گواهی، مانند یک متخصص از یک دفتر کمک مجاز، کمک بگیرید.

نهایی شدن

برای خاموش کردن ابزار، ابتدا دکمه «خاموش» را فشار داده و نگه دارید تا چند لحظه بتوانید منو را ببینید. در حال حاضر، مختصری برای ورود به “حالت محافظت شده” نمایش داده می شود. برای تأیید، «بله» یا «خیلی خوب» را انتخاب کنید.

انتخاب «پاک کردن اطلاعات/بازنشانی تأسیسات صنعتی» باید انتخاب شود. از آنجایی که صفحه لمسی غیرقابل دسترسی است، باید با استفاده از کلیدهای افزایش/کاهش صدا و روشن/خاموش کاوش کنید و انتخاب کنید.

چند ابزار ممکن است با یک مشکل تا حدودی منحصر به فرد مواجه شوند. تلفن های آنها در یک دایره بوت ثابت قرار می گیرند و خودشان راه اندازی مجدد می شوند. در آن صورت، چه ایده خوبی برای شما خواهد بود که در آن موقعیت چه کاری انجام دهید؟ در اینجا چند ایده در مورد آنچه می توانید انجام دهید وجود دارد.

1: در صورت گیرکردن LG Stylo روی صفحه بوت، یک راه اندازی مجدد نیرو انجام دهید.

اگر به LG Stylo 6 نگاه کنید که روی صفحه بوت گیر کرده است، معلوم می شود که این نه عادی است و نه خارق العاده. هر تغییری از جمله معرفی اپلیکیشن جدید، به روز رسانی سیستم عامل یا حتی سیستم عامل اندروید تدریجی می تواند باعث آن شود. این مشکل صفحه بوت را محدود می کند، بنابراین نمی توانید از لوگوی OEM بهتر عمل کنید.

با بستن LG Stylo 6، می توانید به حالت بهبودی برسید. ترکیب Force + Volume Volume یا Power + Volume Down را برای 30 ثانیه بدون توقف نگه دارید.

اگر قابلیت‌های LG Stylo 6 شما معمولاً در حالت محافظت شده است، مشکلی در برنامه‌های خارجی وجود دارد. با فرض اینکه همه چیز در این حالت خوب است، به طور قابل تاییدی چیزی متفاوت وجود دارد که باید مراقب آن باشید. سعی کنید رویه‌های تحقیق همراهی را که در اینجا ثبت شده‌اند، برای تعیین مشکل تلاش کنید.

3: LG Stylo 6 روی صفحه بوت گیر کرده است. به روز رسانی یا کوچک کردن برنامه نویسی

در صورتی که LG Stylo 6 شما روی صفحه بوت گیر کرده باشد یا وارد دایره بوت شده باشد، راه اندازی مجدد برق می تواند چرخه را بشکند. این ابزار را با موفقیت مجدداً راه اندازی می کند، اما با استفاده از کلیدهای تجهیزات و قدرت وحشتناک این کار را انجام می دهد. شما باید ترکیب حیاتی را برای مدل و مدل خاص خود انتخاب کنید. برای راه اندازی مجدد دکمه های پاور + افزایش صدا یا پاور + کاهش صدا.

توسط Lei Jun

Lei Jun