Lindo Dual Camera Video Doorbell در KickStarter راه اندازی شد

زنگ ویدیو دوربین دوگانه لیندو

باتری زنگ ویدیو دوربین دوگانه لیندو

Lindo Dual Camera Video Doorbell یک دستگاه نوآورانه است که با طراحی دوربین دوگانه برای نظارت جامع عرضه می شود. در واقع، این یک ادغام 3 در 1 است که به عنوان یک زنگ در قدیمی، یک دوربین عمومی در فضای باز و یک دوربین ویژه رو به پایین به شما خدمت می کند. کاربران برای اطلاع از بسته ها و پیک ها تصویر کاملی از قسمت های پایینی را دریافت خواهند کرد. دارای دوربین های با وضوح 2K، FOV 160 درجه، مقاومت در برابر آب و هوا IP67 و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی است.

طراحی و ساخت

علاوه بر این، یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی در داخل آن وجود دارد لیندو زنگ ویدیو دوربین دوگانه برای تسهیل عملیات به طور مستقل. با هر بار شارژ، این نوید را به شما می دهد که با استفاده منظم تا 2 ماه استقامت داشته باشد.

امکانات

  • مواد درجه یک طراحی براق و جذاب را در شکل عمودی و ترکیب دو رنگ ایجاد می کند
  • مکانیزم دوربین دوگانه از رزولوشن 2K و FoV 160 درجه پشتیبانی می کند تا نظارت عالی بر درب ارائه دهد.
  • حسگرهای حرکتی دوگانه می توانند حضور انسان و هر حرکت دیگری را به سرعت تشخیص دهند تا از طریق اعلان تلفن به شما اطلاع دهند
  • ارتباط صوتی دو طرفه کامل دوطرفه به شما امکان می دهد قبل از باز کردن درب با افراد خارجی صحبت کنید و مسائل را حل کنید
  • باتری 5000 میلی‌آمپر ساعتی با هر بار شارژ تا 2 ماه استقامت انرژی ارائه می‌کند تا به شما کمک کند آگاه و حواس‌تان بماند.
  • درجه ضد آب IP67 عملکرد خوب را در برابر آب و هوای بارانی و گرد و غبار تضمین می کند

قیمت زنگ درب تصویری دوربین دوگانه لیندو

بعد از قیمت کوپن: 99 دلار برای قیمت پرنده فوق العاده زودرس

دوره تبلیغات: 2022/8/15-2022/9/30

برای خرید زنگ ویدیویی جدید دوربین دوگانه لیندو با قیمت پایین اینجا کلیک کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/22/lindo-dual-camera-video-doorbell-launched-on-kickstarter/

دوربین اصلی زنگ در یک لنز با رزولوشن 2K با پیشرفت‌های زیادی نسبت به مدل‌های قبلی است. این می تواند میدان دید 160 درجه (FoV) را پوشش دهد تا به شما امکان نظارت بر یک منطقه بزرگتر در مقابل خانه خود را بدهد. به همین ترتیب، دوربین دیگری رو به پایین نصب می کند تا از اسکن مناسب پایین و گوشه های درب شما پشتیبانی کند. هر دو تیرانداز اطمینان حاصل می کنند که هیچ نقطه کوری وجود ندارد.

حسگرها

به طور باورنکردنی، قبل از باز کردن در، امکان صحبت با افراد خارجی نیز وجود دارد. ارتباط صوتی دو طرفه کامل دوطرفه (با حذف نویز) به شما کمک می کند غریبه را ملاقات کنید و هدف بازدید از آنها را بدانید. همچنین می توانید از تحویل دهنده بخواهید که بسته را درب منزل بگذارد یا به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دهد.

زنگ ویدیویی دوربین دوگانه لیندو

دوربین فیلمبرداری زنگ در دوربین دوگانه لیندو

از نظر توسعه فیزیکی، زنگ درب تصویری محصولی با اندازه جمع و جور با طراحی زیبا و مونتاژ عمودی است. پنل جلویی دکمه زنگ را در وسط قرار می دهد در حالی که قسمت بالایی دارای یک دوربین جلو است. همچنین، می توانید متوجه شوید که یک تیرانداز دیگر رو به پایین است تا از صحنه های پایین عکس بگیرید. به طور کلی، دستگاه کوچک در ترکیب رنگ سیاه و سفید فوق العاده به نظر می رسد. از نظر فیزیکی، بدنه دارای استاندارد IP67 ضد آب دارای ابعاد 140x50x30.5 میلی متر و وزن 195 گرم است.

زنگ ویدیویی شامل حسگرهای دوگانه برای حرکت برای تشخیص حضور انسان یا هر حرکت دیگری نزدیک در است. با سنسورهای PIR و رادار، دستگاه اعلانی را بر روی تلفن شما ارسال می کند. از این رو، فوراً به شما اطلاع می دهد تا در برابر هر شخص غیرمجاز یا غریبه مظنون به شما هشدار دهد.

صدا دو طرفه

قیمت اصلی: 199.99 دلار