Mi hat2wait.io به مدیر سرویس Mi منتقل شد

Mi آن را راه اندازی کرده است پورتال خود برای رزرو آنلاین نوبت مرکز خدمات. مشتریان می توانند در هر زمانی که بخواهند یک قرار آنلاین رزرو کنند. این پورتال در دسترس است وب سایت رسمی Mi.


منبع: https://xiaomiadvices.com/mi-hate2wait-io/

نوبت خدمات کتاب mi hat2wait

شیائومی اعلام کرد که mi.hate2wait وب سایت قرار ملاقات مرکز خدمات به مدیر سرویس Mi صفحه hat2wait.io خدمات خود را به شرکت ها ارائه می دهد تا مشتریان خود را مدیریت کنند.

در زیر نگاهی اجمالی به mi.hate2wait.io قبل از خاموش شدن توسط شیائومی است.

شیائومی قرارداد پشتیبانی را با ارائه‌دهنده خدمات شخص ثالث hat2wait بسته است زیرا Mi متوجه شد که می‌تواند با راه‌اندازی پورتال خود در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کند.

نوبت خدمات کتاب mi hat2wait

شیائومی برای مدت طولانی از طریق ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث، قرارهای آنلاین را برای کاربران پوکو، شیائومی و ردمی فراهم کرده است. اما اکنون Mi به پیوند آنها با hat2wait در سال 2022 پایان داده است.

شیائومی از hat2 صبر کن خدماتی در گذشته برای اینکه به مشتریان خود امکان رزرو نوبت مرکز خدمات آنلاین را بدهد. اما آنها تصمیم گرفته اند استفاده از hat2wait را متوقف کنند و پورتال خدمات مشتری خود را راه اندازی کنند.

اگر سعی می کنید به لینک دسترسی پیدا کنید https//mi.hate2wait.io، یک خطا نشان می دهد زیرا سرویس ارائه شده در این پیوند دیگر در وب سایت موجود نیست.

قرار ملاقات مرکز خدمات hat2wait mi

توسط Lei Jun

Lei Jun