Mi MIX Fold 2 – نازک، زیبا و برازنده

فولد 2 2 نوع را مخلوط کنید

فولد 2 طلا را مخلوط کنید


منبع: http://miot-global.com/news-and-actions/mi-mix-fold-2-thin-beautiful-and-graceful/

این مدل دوربین اصلی را با 3 ماژول دریافت کرده است: یک ماژول اصلی 50 مگاپیکسلی، یک ماژول زاویه باز 13 مگاپیکسلی و یک لنز تله فوتو 8 مگاپیکسلی. در مقایسه با سایر گوشی های پرچمدار شیائومی، Mi MIX Fold 2 بهترین دوربین را ندارد، اما عکس ها نیز با کیفیت هستند.

Mix Fold 2 یک پنل OLED 8 اینچی دریافت کرده که با یک شیشه محافظ نازک پوشیده شده است. همچنین شایان ذکر است که چین روی صفحه نمایش کمتر به چشم می خورد.

پردازنده پرچمدار Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 وظیفه عملکرد دستگاه را بر عهده دارد. Mix Fold 2 به باتری 4500 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است. 3 گزینه حافظه داخلی وجود دارد – 256 گیگابایت، 512 گیگابایت و 1 ترابایت و 12 گیگابایت رم.

Mi MIX Fold 2 یک چیز جدید جالب توجه بود.

بنابراین، برای سلفی ها و تماس های ویدیویی باید از گوشی هوشمند تا شده استفاده کرد.

Fold 2 باز شده را مخلوط کنید

Mix Fold 2 یک محصول جدید است که در آگوست امسال عرضه شده است. این مدل ادامه‌ای از خط فولد شیائومی است که در سال 2021 معرفی شد.

صفحه نمایش خارجی مدل 6.5 اینچی است. مدل تا شده دارای ابعادی مشابه گوشی های هوشمند معمولی است.

ضخامت گوشی هوشمند تا شده 11.2 میلی متر است و تنها 5.4 میلی متر باز شده است. بنابراین، استفاده از آن را فوق العاده راحت می کند، زیرا بسیاری از کاربران فکر می کنند طراحی حجیم آن ناخوشایند است.

گوشی هوشمند به طور قابل توجهی تغییر کرده است – ابعاد کاهش یافته و بدنه 35٪ نازک تر شده است. در مقایسه با سایر مدل‌های این بخش، میکس فولد 2 را می‌توان باریک‌ترین و سبک‌ترین گوشی هوشمند تاشو موجود در بازار نامید.

Mix Fold 2 view

این مدل اندروید 12 را با نسخه‌ای از MIUI Fold اجرا می‌کند که به‌طور خاص برای گوشی‌های هوشمند تاشو اقتباس شده است.

دوربین جلوی این مدل 20 مگاپیکسل است. با این حال، شایان ذکر است که دوربین جلو در ناحیه صفحه نمایش اضافی قرار دارد.