Mibro Watch GS به زودی با فروش اولیه به فروشگاه رسمی Mibro می رسد

پرطرفدار: New Zeblaze Swim Watch برای اولین بار 31.99 دلار قیمت اولیه پرنده


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/22/mibro-watch-gs-hits-official-mibro/

آخرین ساعت هوشمند Mibro بر روی ورزش تمرکز می کند و همینطور است Mibro Watch GS. دارای صفحه نمایش 1.4 اینچی AMOLED با نرخ رفرش 60 هرتز و صفحه های ساعت همیشه روشن است. با این حال، همچنین دارای یک چیپست معماری دو هسته ای با پردازنده گرافیکی 240 مگاهرتز برای گرافیک روان است. طراحی چشم نواز ورزشی با جلوی فلزی و بدنه ضدآب 5ATM آن را ممتاز کرده است. یک باتری 460 میلی آمپر ساعتی با حالت آماده به کار تا 100 روز در حالت ذخیره باتری وجود دارد. همچنین این ساعت هوشمند ورزشی به زودی با تخفیف زودهنگام عرضه خواهد شد. در حال حاضر، قیمت آن 79.79 دلار در AliExpress است. اما بعد از 1 نوامبر، تخفیف بیشتری وجود دارد.

پس از معرفی Mibro T1، ساعت هوشمند ورزشی تازه راه اندازی شده با AMOLED 1.43 اینچی 60 هرتزی عرضه می شود. Mibro Watch GS دارای GPS داخلی با BDS، Galileo، GLONASS و ناوبری 4 ماهواره ای است. همچنین، یک سنسور نوری ضربان قلب با نظارت بر اکسیژن خون و خواب وجود دارد. حالت های ورزشی مختلف و صفحه های ساعت برای سفارشی سازی وجود دارد. با برنامه Mibro Fit متصل می شود. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد، چیپست دو هسته ای با پردازنده گرافیکی 240 مگاهرتزی برای رابط کاربری و گرافیک روان است. انتظار می رود قیمت Mibro Watch GS با شروع فروش اولیه پرنده در AliExpress به پایین ترین حد خود برسد. بنابراین، نسبت قیمت به عملکرد بهتر از ردیاب های تناسب اندام گران قیمت با همان ویژگی ها است.

برگه مشخصات

پردازنده: پردازنده گرافیکی دو هسته ای 240 مگاهرتز
اندازه: 46.5mm x 11.8mm x 248mm
وزن: 56.5 گرم با بند ساعت 22 میلی متری
نمایش دادن: AMOLED 1.43 اینچی، نرخ رفرش 60 هرتز
بلوتوث: 5.0
مواد: فلز، سیلیکون مایع
ضدآب: 5ATM (50 متر)
برنامه: Mibro Fit
باتری: 460 میلی آمپر ساعت، 25 روز استفاده معمولی، حالت ذخیره باتری 100 روزه

در حال حاضر به‌جای قیمت فهرست‌شده، اعلان «به‌زودی» وجود دارد میبرو رسمی فروشگاه ساعت هوشمند در AliExpress. اما Mibro Watch GS به زودی در دسترس خواهد بود و قیمت اولیه پرنده ظاهر می شود. صفحه محصول یک خرده فروشی 139.98 دلار آمریکا و قیمت با تخفیف 79.79 دلار آمریکا را نشان می دهد. با این حال، قبل از فروش اولیه پرنده، فروشگاه تخفیف واقعی را نشان می دهد. بنابراین، هزینه می تواند حدود 55-65 دلار آمریکا باشد. برای دریافت بهترین قیمت باید تمامی کوپن های فروشگاه را جمع آوری کرده و فروشگاه را دنبال کنید.

خرید ساعت هوشمند Mibro GS در AliExpress

Mibro Watch GS، بررسی Mibro Watch GS، قیمت Mibro Watch GS، مشخصات Mibro Watch GS

نقد و بررسی Mibro Watch GS

Mibro Watch GS ، بررسی Mibro Watch GS ، قیمت Mibro Watch GS ، مشخصات Mibro Watch GS ، ساعت هوشمند ورزشی

قیمت و در دسترس بودن