MINISFORUM مینی رایانه شخصی Uranus B550 PRO را با توسعه پردازنده گرافیکی اختصاصی راه اندازی کرد

علاوه بر این، این دستگاه همراه با یک کیف کوچک ارائه می‌شود که کاربران را قادر می‌سازد آن را حمل کنند و در هر زمان و هر مکان از آن برای عملیات‌های مختلف استفاده کنند. MINISFORUM از مشتریان خواسته است که مراقب عرضه رسمی B550 PRO باشند! زیرا این یک راه حل قدرتمند و نوآورانه است که هم نیازهای شخصی و هم حرفه ای را برآورده می کند.

MINISFORUM اخیراً جدیدترین نوآوری خود را با نام B550 PRO عرضه کرده است که نسخه ارتقا یافته مدل قبلی B550 است. این Mini PC برای ارائه یک تجربه محاسباتی پویا و قوی برای کاربران طراحی شده است. هنگامی که به منبع تغذیه SFX و کارت گرافیک مجزا متصل می‌شوید، B550 PRO می‌تواند بدون دردسر به یک دسکتاپ گیمینگ با اندازه کامل تبدیل شود و به قابلیت‌های چشمگیر آن تطبیق‌پذیری اضافه کند. همراه با چیپست AMD B550 و از CPU و APU سری Ryzen 5000 (تا پردازنده 5800X) پشتیبانی می کند! B550 PRO قادر است بدون زحمت کارهای اداری روزانه و بازی در مقیاس بزرگ را انجام دهد! آن را به گزینه ای ایده آل برای کاربرانی که به دنبال راه حل محاسباتی جامع هستند تبدیل می کند.

B550 PRO یک کامپیوتر کوچک است که عملکرد خوبی دارد. با ادغام منبع تغذیه SFX خود در کیس خارجی، اکنون تنها به یک منبع تغذیه برای کار کردن نیاز دارد و به طور موثر به یک دسکتاپ بازی با اندازه کامل تبدیل می شود. اما این همه ماجرا نیست – این دستگاه همچنین یک گزینه منبع تغذیه DC مستقل ارائه می دهد که استفاده از آن را راحت تر می کند. از نظر اتصال، B550 PRO نیز کم کار نیست. این دستگاه به طیف متنوعی از رابط های جانبی مانند 1 USB-C و 7 USB-A مجهز شده است! 1 HDMI، 1 DP، 1 پورت اترنت گیگابیتی و 1 جک میکروفون هدست. این رابط‌ها به راحتی می‌توانند نیازهای مختلف کاربران را برای تجهیزات جانبی برآورده کنند و در مجموع تجربه بهتری را به همراه داشته باشند.

منبع: MINISFORUM


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/04/23/minisforum-launches-uranus-b550-pro-mini-pc/

B550 PRO محصولی پیچیده و پیشرفته است که موفقیت پیشرو خود را به سطح بالاتری می برد. دستگاه جدید دارای سازگاری بهتر با CPU و پایداری مادربرد است! با تعداد بیشتری رابط USB و اسلات های توسعه موجود. علاوه بر این، ساختار کلی دستگاه برای طراحی کاربرپسندتر بهینه شده است و فرآیند نصب و استفاده را ساده می کند. ظاهر شیک و مدرن B550 PRO نه تنها قدرت آن را منتقل می کند، بلکه آن را چشم نواز می کند.

تطبیق پذیری این دستگاه به لطف ویژگی های مختلف آن واقعاً قابل توجه است. یکی از ویژگی‌های برجسته، اسلات PCIe 3.0 x16 است که امکان اتصال مستقیم کارت‌های گرافیک مجزای دسکتاپ را از طریق رابط PCIe 3.0 x16 روی شاسی و اسلات PCIe 3.0 x16 در داک الحاقی ارائه‌شده را امکان‌پذیر می‌سازد. این ویژگی این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا از قابلیت های گرافیکی قدرتمند در یک دستگاه قابل حمل بهره مند شوند. علاوه بر این، دستگاه دارای یک اسلات PCIe 3.0 x4 است که به ایستگاه اتصال اضافه شده است. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا با افزودن کارت توسعه SSD یا کارت شبکه، قابلیت‌های دستگاه را بیشتر گسترش دهند و دستگاه را حتی بیشتر تطبیق دهند. با این ویژگی ها، این دستگاه برای افرادی که به دنبال یک کامپیوتر قابل حمل همه کاره و قدرتمند هستند، انتخابی عالی است.