Mobvoi TicWatch تایید شده است که Snapdragon W5+ Gen 1 SoC را پذیرفته است.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که TicWatch آینده سیستم عامل Wear OS را اجرا کند، با این حال، آخرین نسخه هنوز مخفی است. جزئیات متعددی وجود دارد که ساعت هوشمند جدید روی برد گم شده است. این شرکت هنوز در دسترس بودن و قیمت جهانی ساعت هوشمند را فاش نکرده است. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این برند قبل از عرضه رسمی مشخصات کامل خود را فاش کند. TicWatch با یک پردازنده جدید برای کسانی که به دنبال یک پوشیدنی محکم و مطمئن هستند که بتواند نیازهای روزمره و سایر نیازهای سلامت محور را برطرف کند، بسیار عالی خواهد بود.

همچنین بخوانید:

کوالکام اوایل این هفته جدیدترین چیپست Snapdragon W5+ Gen 1 خود را به همراه Vanilla W5 برای پوشیدنی ها معرفی کرد. این نسخه به روز شده تراشه Snapdragon W5 است. سازنده ساعت‌های هوشمند Mobvoi اکنون تأیید کرده است که Mobvoi TicWatch آینده‌اش آخرین SoC Snapdragon W5+ Gen 1 را یکپارچه خواهد کرد. پیش از این، اوپو ساعت 3 خود را با چیپست اسنپدراگون W5 معرفی کرد. Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 جدیدترین نوع از دو تراشه پیشرفته برای پوشیدنی ها است.

Mobvoi یکی از تولید کنندگان معتبر و رده بالا در حوزه ساعت های هوشمند است. به تازگی، این شرکت تیزر رسمی نسل بعدی TicWatch خود را منتشر کرده است تا گمانه زنی ها در مورد همین موضوع را تشدید کند. این جانشین سری TicWatch Pro خواهد بود زیرا می‌توانیم با توجه به طراحی قاب‌ها و شکل قاب حدس بزنیم.

Mobvoi TicWatch
Mobvoi Snapdragon W5+ Gen1


Mobvoi TicWatch
Qualcomm Snapdragon W5+ Gen1

ویژگی های لو رفته Mobvoi TicWatch

Mobvoi TicWatch C2+ goes official with more RAM and extra strap


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/07/23/mobvoi-ticwatch/

از نظر آخرین نسخه Qualcomm W5+ Gen 1، چندین پیشرفت را نسبت به توسعه قبلی به ارمغان می آورد. افزایش کارایی باتری احتمالاً مزیت اصلی چیپست جدیدتر است. بنابراین گفته می‌شود که آخرین TicWatch Mobvoi یک مدل با کارایی بالا با یک پردازنده کاربردی قدرتمند و یک پردازنده کمکی بسیار کم است. قرار است یک ترکیب ایده آل از طراحی و عملکرد باشد.

Mobvoi TicWatch
ساعت هوشمند Mobvoi با پردازنده جدید