Motorola Moto G Power 2021 روی صفحه بوت گیر کرده است؟ این را امتحان کن

اگر Motorola Moto G Power (2021) شما در صفحه نمایش بوت گیر کرده یا وارد دایره بوت شده است، راه اندازی مجدد انرژی می تواند زنجیره را خراب کند. اساساً دستگاه را راه‌اندازی مجدد می‌کند، در هر صورت، از کلیدهای تجهیزات و ظرفیت هیولا برای راه‌اندازی آن استفاده می‌کند. شما می خواهید ترکیب کلیدها را مطابق با مدل و مدل خود کشف کنید. کاری که باید انجام دهید این است که دکمه Power + Volume Down یا Power + Volume UP را فشار دهید تا راه اندازی مجدد ایجاد شود.

برای حذف نصب چند بسته ساده و بازی ویدیویی از روی شکل، با این باور که مشکل را بازیابی می کند، حذف نصب کنید.
شما می توانید از حالت آزمایشی اساساً از طریق دکمه پاور فوری خارج شوید.
دقیقاً در حالت Safeguarded، در صورتی که Motorola Moto G Power (2021) شما به طور مداوم عمل کند، بدون شک برخی چیزها تقریباً از بسته های خارج شده خارج می شود. به هر حال، پذیرش کل در این حالت بسیار خوب است، به راحتی چیز دیگری وجود دارد که باید برای آن ظاهر شوید. روش‌های بازرسی همراهی را که در اینجا ذکر شده است دنبال کنید تا بتوانید مشکل را بازیابی کنید.

3: به روز رسانی برنامه نویسی یا خراب کردن [ Motorola Moto G Power stuck on the boot screen ]

می‌توانید از حالت بازیابی برای استفاده از تقویت‌کننده‌ها استفاده کنید کارت SD. می توانید از ابزارهای ADB ارائه شده برای رایانه شخصی خود و فاکتور اتصال تلفن هوشمند تله سل به آن برای اعمال “اعمال به روز رسانی از ADB” استفاده کنید. اگر می‌توانید تلفن هوشمند تله‌سل را به نحوی روشن کنید، می‌توانید از عنصر Item Updates از طریق Settings >> About Phone برای قرار دادن میان‌افزار جدید و هدیه آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که این کار می تواند باعث حذف تمام اطلاعات مشتری شود، بنابراین قبل از شروع آن مراقب باشید.

4: فروشگاه ریشه کن کنید

اگر به دنبال موتورولا Moto G Power 2021 هستید که روی صفحه بوت گیر کرده است، به نظر می رسد که این معمولی نیست اما اکنون دیگر دقیقاً جذاب نیست. هر چیزی از شامل هر ابزار دیگر یا کوهنوردی گرفته تا یک چارچوب عملیاتی بهتر یا شاید یک فریم ورک ثابت اندروید می تواند جرقه آن را ایجاد کند. کاری که این مشکل انجام می دهد این است که تا حد زیادی صفحه نمایش بوت را حفظ می کند تا شاید انتخابی برای رفتن فراتر از لوگوی OEM نداشته باشید.

معلوم می شود که کاوش برتری مانند شروع بوت لودر را منتقل می کند، ترکیدن رام های سفارشی، از جمله می تواند به حل مشکل کمک کند. می‌توانید از یک متخصص کمک کند، به عنوان مثال، یک حرفه‌ای از یک منطقه کمکی توصیه‌شده.

کلمات پایانی

در حال حاضر، شما باید هر دو دکمه Power + Volume Up یا Power + Volume Down را به طور جمعی فشار دهید و آن را برای 30 ثانیه نگه دارید.
به محض اینکه تلفن هوشمند تله سل به حالت بازیابی راه اندازی شد، هر یک از دکمه ها را رها کنید.
می‌خواهید «پاک کردن داده/بازنشانی خط مقدمه» را انتخاب کنید. در اینجا، شما می‌خواهید با دکمه‌های ولوم/کاهش صدا و برق، تحقیق کنید و ببینید که ممکن است از صفحه لمسی استفاده کنید.
پس از پیگیری، “بله – از شر همه داده های مشتری خلاص شوید” را انتخاب کنید و رابطه شروع می شود.
در نهایت، گزینه “Reboot shape now” را بزنید تا مشکل صفحه نمایش در هنگام بوت را برای شما بازیابی کند.

6: از یک متخصص کمک بگیرید

حالت محافظت شده برای موتورولا Moto G Power (2021) شما در یک مرحله کاملاً ساده، یک منطقه امن قابل بوت است که در آن هر ابزار و چرخه غیرقابل لمس متوقف می شود. از آنجایی که تلفن هوشمند تله‌سل عمدتاً یکی از تنظیمات نوع محسوب می‌شود، می‌توانید بررسی کنید که آیا یک ابزار غیرقابل لمس باعث شده که ابزار در دایره راه‌اندازی به دام افتاده باشد یا خیر. به این ترتیب می توانید سختی استفاده از عناوین ذکر شده در زیر را بازیابی کنید.

با خاموش کردن تلفن هوشمند از راه دور، حالت بازیابی را برای Motorola Moto G Power (2021) خود وارد کنید. از Power + Volume Down یا Power + Volume Up استفاده کنید و آن را فوراً 30 ثانیه حفظ کنید.
در حالی که لوگوی اندروید را می بینید، می توانید کلیدها را حمل کرده و به حالت ریکاوری راه اندازی کنید.
در اینجا، می‌خواهید «پاک کردن بسته فروشگاه» را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید. با این حال، یک بار دیگر صفحه نمایش لمسی در اینجا وجود ندارد، بنابراین باید از دکمه انرژی برای انتخاب یک انتخاب و گستردگی بالا/پایین برای دوره استفاده کنید.
در نهایت، گزینه «Reboot shape now» را انتخاب کنید و به این موضوع نگاهی بیندازید که آیا بسته نگهداری پاکسازی تمایز ایجاد کرده است یا اکنون دیگر وجود ندارد.

5: یک هارد ریست را انجام دهید [ Motorola Moto G Power (2021) Stuck on Boot Screen ]

اگر می‌خواهید به یک میان‌افزار سریع‌تر بروید، قطعاً می‌خواهید سیستم‌افزار ادامه‌دار را از وب‌سایت OEM یا منابع مختلف خود بارگیری کنید. به طور مشابه، در انتظاری که تلاش کرده‌اید به عقب برگردید، برای بازگرداندن سختی باید به نسخه باز در این فاکتور صعود کنید.

قبل از اینکه بتوانید گامی حیاتی بردارید و تلفن هوشمند تله‌سل را بازنشانی کنید (به روش‌شناسی بعدی مراجعه کنید)، برای پاکسازی قرارداد بسته نگهداری که طبیعتاً چارچوبی غیرمنطقی نیست، حرکتی انجام دهید. این راهی است که در آن شما می توانید آن را پیش ببرید.

دقیقاً زمانی که در حال انجام یک تنظیم مجدد سخت هستید، یک جفت فاکتور وجود دارد که باید بدانید. اول از همه، تمام اطلاعاتی که برای موتورولا Moto G Power (2021) شما جدا شده است را حذف و از بین می برد و به استثنای تهدید خاموشی که از برنامه بازیابی اطلاعات استفاده می کنید، ممکن است انتخابی برای بازیابی اطلاعات حذف شده نداشته باشید. دوم، به طور سنتی به عنوان یکی از تکنیک‌های پایدار برای بازیابی هر مشکل مربوط به بخش شی مورد توجه قرار می‌گیرد، ممکن است برای رفع مشکلات ناشی از تجهیزات به یک متخصص نیاز داشته باشید. این راهی است که در آن می توانید یک تنظیم مجدد سخت انجام دهید.

Motorola Moto G Power (2021) خود را خاموش کنید.

در حالی که ترکیب مناسب را در موتورولا Moto G Power (2021) خود دریافت می کنید، هر یک از دکمه ها را برای 30 ثانیه عجیب و غریب فشار دهید و نگه دارید تا تلفن هوشمند تله سل وجود نداشته باشد و خاموش شود. پس از چند دقیقه از دکمه انرژی برای راه اندازی مجدد تلفن هوشمند از راه دور استفاده کنید و این باید کار کند. اگر اکنون دیگر نیست، شما یک فروشگاه انگشتی از استراتژی های مطالعه مختلف دارید که در اینجا ثبت شده است تا در نظر بگیرید.

2: به حالت امن (محافظت شده) بوت شوید

بخشی از گجت‌ها باید به طور معقولی دچار مشکل بزرگی شوند، تلفن‌های آن‌ها یک دایره راه‌اندازی قابل پیش‌بینی را وارد می‌کنند که نشان می‌دهد تلفن هوشمند تله‌سل اغلب خود را راه‌اندازی مجدد می‌کند. بنابراین، در کل، چگونه ممکن است صادقانه هوشمندانه باشد که به شما اجازه می دهد پاسخ دهید؟ در ادامه نکات متعددی وجود دارد که می توانید انجام دهید.

1: یک Reboot اجباری را اجرا کنید [ Motorola Moto G Power 2021 stuck on boot screen ]

مهمتر از همه، دکمه انرژی را به محض نشان دادن خاموش کردن منو فشار دهید و دکمه «خاموش خاموش» را برای 2 یا 3 دقیقه نگه دارید. این منطقه ای است که ممکن است سریعاً «حالت آزمایشی» را وارد کنید، بنابراین شیر را روی «بله» یا «خوب» بزنید تا اصرار کنید.

اینها بخشی از تکنیک‌های مطالعه‌ای بودند که می‌توانید در مواردی که Motorola Moto G Power (2021) شما در صفحه نمایش بوت یا دایره بوت گیر افتاده است، استفاده کنید. بخشی از تکنیک‌هایی که در اینجا ضبط شده‌اند احتمالاً بسیار دقیق هستند، بنابراین در صورتی که از اجرای آن ناراحت هستید، از افرادی که می‌توانند آن را برای شما انجام دهند کمک بگیرید.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/22/motorola-moto-g-power-2021-stuck-on-boot-screen-try-this/

انتظار دارید که به یک سیستم عامل اندروید اضافی فعلی (ممکن است بتا، ثابت یا ارتقاء بزرگ) یا به عنوان جایگزینی که در نظر گرفته شده است، بالا بروید، کاملاً می خواهید اقدامات متقابلی را برای بازیابی Motorola Moto G Power 2021 خود که روی صفحه بوت گیر کرده است، اعمال کنید. .

توسط Lei Jun

Lei Jun