NITECORE p35i، موردانتظارترین چراغ قوه “سوپر” من در سال 2022 را کشف کنید اینجاست

من بازی های چراغ قوه زیادی انجام داده ام و در روزهای بعد بازی های چراغ قوه زیادی را شروع خواهم کرد. اگرچه هنوز یکی از آنها نبوده است، می توان گفت NITECORE p35i همان چیزی است که من بیش از همه انتظار دارم. شرکت‌های متعددی در چند سال گذشته نورافکن‌های لیزری سفید را معرفی کرده‌اند.

با نگاه کردن به جلوه نورافکن، کل عکس پس از نورپردازی روشن تر می شود.

پس از استفاده می توان از کابل شارژ پورت C به صورت جهانی استفاده کرد. نمایشگر اثر شارژ را با نمودار میله ای پویا نشان می دهد و یک چراغ نشانگر آبی در جایی که پورت C متصل است وجود دارد.

یک پوشش ضد آب منطبق به شکل پورت C ساخته شده است. از این جزئیات می توان دریافت که عملکرد آن قابل اعتماد است. به هر حال، اگرچه روکش های ضد آب بسیاری از چراغ قوه های موجود در بازار ضخیم هستند، اما فقط سطح را می پوشانند. در عین حال، این پورت C اتصال سوئیچ کنترل شده با سیم را نیز متوجه می شود.

ظاهر

لیزر سفید دارای 5 دنده، 410 لومن برای روشنایی شدید، 200 لومن برای روشنایی بالا، 130 لومن برای روشنایی متوسط، 65 لومن برای روشنایی کم و 25 لومن برای صرفه جویی در انرژی است.

در حالت هیبریدی، LEP و LED به طور همزمان روشن می شوند، 3 دنده، روشنایی بالا 3000 لومن، روشنایی متوسط ​​420 لومن و روشنایی کم 130 لومن.

فیلم سر لوله تجسم مراقبت دقیق این برند است. در اینجا می توانید ماژول منبع نور LEP و 6 مهره لامپ LED را مشاهده کنید. فناوری جدید LEP پرتو ایمن‌تر و دقیق‌تری را به ارمغان می‌آورد. فضای داخلی آن یک ماژول ساطع کننده لیزر سفید است و قسمت جلویی آن یک لنز کندانسور است که جلوه روشنایی مستقیم و دورتر را به ارمغان می آورد.

چراغ قوه Netcole p35i

6 مهره لامپ روشن می شود، دیوار را از فاصله نزدیک روشن می کند و یک منطقه بزرگ را روشن می کند.

قدم زدن در فضای باز در کوه ها اجتناب ناپذیر است و پس از مدتی ورود به آب به طور معمول کار می کند و عایق رطوبتی بسیار قابل اعتماد است.

خط پایین

نکته ای نیز در اینجا قابل ذکر است. سوئیچ کنترل شده با سیم RSW2i نیز اخیرا سوئیچ بی سیم کنترل شده با سیم RSW2i WL را راه اندازی کرده است.

می توان گفت در این لحظه شمشیر نوری را در دست دارد که تاریکی را در نوردیده است.

لیزر سفید به صورت زیر روشن می شود.

می‌خواهم یادآوری کنم که پس از “اولین مورد انتظار”، لیزر سفید NITECORE پس از چندین بار استفاده از انتظارات من فراتر رفته است. استفاده از فناوری پیشرفته و جلوه های قدرتمند باعث می شود که لیزرهای سفید که “فانتزی و کاربردی نیستند” اساساً با لیزرهای سفید که پیامدهای عملی دارند متفاوت باشند.

چراغ قوه Netcole p35i

به دلیل مدار جریان ثابت با راندمان بالا و ماژول کنترل دمای داخلی ATR، روشنایی پایدار و طولانی مدت است.

برخی از آنها تبلیغات را در یک طرف بازار متوقف کرده اند، در حالی که برخی دیگر فقط برای لحظه ای کوتاه از سرگرمی با نور و سایه وجود دارند. من از علت دقیق آن مطمئن نیستم. روغن تونگ ممکن است لیزر سفید را پیش‌بینی کند و در برخی شرایط نیز بسیار مفید است. برندهای مختلف برای راه اندازی آن عجله دارند تا شاید پیشاپیش با ترفندهایی بازار را تصاحب کنند.

بسته بندی چراغ قوه Netcole p35i

طراحی ویژگی NITECORE p35i

لیزر سفید 1650 متر. می توان گفت فراتر از میدان دید متعارف افراد است. در سناریوهای تاکتیکی، می توان از تلسکوپ برای دستیابی به چنین رصد و جستجو در فواصل دور استفاده کرد.

موقعیت دکمه کناری موقعیت تعویض دنده است و عملکرد آن نیز آسان است و صفحه نمایش OLED در زیر نور خورشید در طول روز به وضوح دیده می شود.

بسته بندی

NITECORE p35i

این چراغ قوه همچنین از صفحه نمایش OLED استفاده می کند که به ندرت در بازار دیده می شود. دنده عقب، حالت جریان، مقدار لومن، برد و عمر باتری همه در اینجا بازگردانده می شوند. بنابراین، ما به راحتی می توانیم وضعیت چراغ قوه را در زمان واقعی درک کنیم. در پشت نمایشگر دکمه shift وجود دارد که تغییرات روشنایی در آن تنظیم می شود.

بررسی اجمالی

صفحه نمایش OLED بازخورد واضحی از وضعیت چراغ قوه می دهد. طراحی دو دکمه عملکرد را آسان می کند و ماژول کنترل دمای ATR ثبت شده داخلی استفاده پایدار طولانی مدت را تضمین می کند. …

بعد از جزئیات و نورپردازی ساده و سپس نگاهی به ظاهر، می توان گفت که چیدمان مهره های لامپ سر لوله بسیار علمی تخیلی است. مجموعه نیم دایره ای از 6 مهره لامپ می تواند پس از روشنایی، فضای روشن را تا حد امکان افزایش دهد.

دو وجه انتهایی در دو طرف بشکه وجود دارد که اطلاعات محصول و اطلاعات گواهینامه با علامت گذاری لیزری روی آنها تنظیم شده است.

با نگاه دقیق به دیوار داخلی، مانند آینه صاف و بازتابنده است و کنتاکت ها نیز روکش طلا دارند و دارای طراحی ساختاری برای جلوگیری از نصب اشتباه است.

از نظر ظاهری، این چراغ قوه NITECORE p35i از نظر طراحی فن آوری بیشتری دارد یا از فناوری پیشرفته تری استفاده می کند. به عنوان مثال، فناوری جدید LEP می تواند حدود 1650 متر بازیابی دقیق در مسافت های طولانی را به ارمغان بیاورد. همچنین می تواند نور افکن بزرگ 3000 لومن را از طریق 6 مهره لامپ LED دریافت کند.

بسته بندی با پوشش بالای مغناطیسی و لوازم جانبی در بسته های کوچک جداگانه در داخل قرار داده شده است، می توانید نیت برند را در بسته بندی مشاهده کنید.

البته این چراغ قوه دارای سختی سطح 3 درجه نظامی و عملکرد ضد آب کامل است، بدون توجه به باد و باران، بدون توجه به تغییر صحنه، فقط برای جارو کردن تاریکی.

چراغ قوه Netcole p35i

باید صدها نوع تجهیزات وجود داشته باشد که با NITECORE در تماس بوده اند p35i. تجربه من این است که تا زمانی که بسته بندی مشکی را می بینم، یا یک هیولای کوچک است (هیولا کوچک یک سری NITECORE است که به اختصار TM نامیده می شود.

از تجربه استفاده کنید

پد عایق حفاظت از سیستم مدار را در طول ذخیره سازی و حمل و نقل طولانی مدت به ارمغان می آورد. موقعیت های تماس با روکش طلا هستند. مقاومت در برابر خوردگی همچنین منجر به یک سیستم مدار با عملکرد بالا می شود.

پرتوها در فاصله نزدیک بسیار متمرکز هستند.

در همان زمان، از گروه نور LED 6X CREE XP-G3 استفاده می شود که با منبع نور LEP مطابقت دارد تا فوراً 3000 لومن نور روشن را منتشر کند. هر چیزی که می توانید ببینید بدون مانع است.

در مرحله بعد، به رکورد شلیک در شب نگاه کنید.

در این زمان، برد مربوط به 1650 متر، 900 متر و 640 متر است.

برد 200 متری 3000 لومن نیز در چراغ قوه های معمولی نادر است که با نورافکن با روشنایی بالا و عملکرد در مسافت های طولانی سازگار است.

چراغ قوه Netcole p35i

این انتهای پوشش دم است. دکمه برجسته با برآمدگی برای عملکرد کور مناسب است. این دکمه یک دکمه سوئیچ است و به راحتی در ترکیب با دکمه کناری قابل تنظیم است. کناره کنترلر رابط پورت C است و پوشش لاستیکی ضخیم اثر محافظتی ورود کامل آب را به ارمغان می آورد.

اتصال ضخیم است و طراحی گیره ثابت در محل اتصال قابل مشاهده است. می توان گفت که اتصال بسیار پایدار است و به طور تصادفی قطع نمی شود.

در دست می توان گفت سبک وزن نیست، اما عملکرد همچنان انعطاف پذیر است، موقعیت دکمه به صورت ارگونومیک طراحی شده است و نوک انگشتان می توانند به صورت لمسی قضاوت کنند و چراغ قوه را روشن کنند.

در نتیجه، برخی از لیزرهای سفید اسباب بازی هایی هستند که فقط باید به طور موقت استفاده شوند، بنابراین نمی توان آنها را به شدت تبلیغ کرد و به اندازه کافی بالغ نیستند تا به بازار عرضه شوند. NITECORE p35i یک برند شناخته شده تجهیزات روشنایی در چین و یک برند برتر داخلی است. مردم روغن تونگ همیشه از صبر لیزر سفید، تولید دقیق و پرداخت دقیق – NITECORE p35 شگفت زده می شدند.

برای حمل و نقل، P35i به یک آستین مجهز شده است. آستین آن از نایلون ضد خش ساخته شده و به شکل چراغ قوه است. پس از قرار دادن آن، فقط می چسبد و سفت می شود. پشت یک روش پلاگین دو گزینه ای از حلقه D و Velcro بزرگ است. اگر آن را حمل کنید، می توان گفت که بسیار راحت است. می توان کوله پشتی، کمربند و … را گذاشت.

برای بدنه سیلندر، همچنین از آلیاژ آلومینیوم Taichi ساخته شده است و با یک درمان سخت‌کننده سه سطحی درجه نظامی مقاوم در برابر سایش درمان می‌شود. لنزهای نوری با روکش دو طرفه ضد خش عملکرد نوری بالا را با دوام ترکیب می کنند.

پس از باز کردن، دنده، حالت جریان، مقدار لومن، برد و عمر باتری همه در یک نگاه در اینجا هستند.

نخ درپوش دم و تناسب رنگ بدنه بشکه نخ مستطیلی است و طرز کار آن خوب است. پیچ صاف است و پس از پیچ و سفت شدن محکم و پایدار است.

از آنجایی که سایر برندهای موجود در بازار عملکرد بالایی دارند، چراغ قوه ها اغلب بسیار بزرگ هستند. NITECORE همیشه با عملکرد فوق العاده بالا و اندازه نسبتا کوچک سازگار بوده است. به همین دلیل Little name Monster محصولی جدید با تکنولوژی مشکی است (P35i متعلق به سری P یعنی سری تاکتیکی دقیق است که در بسیاری از کشورها کاربرد فراوانی دارد. نورپردازی برای کارکنان پلیس نیز از P است. سلسله).

در ادامه، اجازه دهید نگاهی به جلوه نور افکن بیاندازیم.

بنابراین من پیشنهاد می کنم P35i را بچرخانید تا روغن تونگ را بگیرد، مخصوصاً روغن تونگ که با لیزر سفید بازی کرده است.
در واقع، عملکرد این فانوس از هر نظر با انتظارات ما برای دوستان با نیازهای خاص مطابقت دارد. همچنین اگر برای استفاده شخصی خریداری می کنید باید P35i باشد.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/31/netcole-p35i-super-flashlight/ظرفیت بزرگ 5000 میلی‌آمپر ساعت، حداکثر عمر باتری 60 ساعت را به ارمغان می‌آورد و زمانی که بسیار روشن است می‌تواند تا 45 دقیقه دوام بیاورد. پیکربندی آداپتور باتری همچنین باعث می شود که چراغ قوه در مورد باتری حساس نباشد.

از نظر لوازم جانبی، باتری های لیتیومی 21700 با ظرفیت فوق العاده، سوئیچ های کنترل از راه دور RSW2i که می توانند با انبارهای چوبی مطابقت داده شوند، محفظه های باتری های اضطراری cr123 و اورینگ های یدکی وجود دارد.

ظاهر کلی به شرح زیر است: سر بزرگ بشکه دوربرد. محل قرارگیری بدنه بشکه در انتهای عقب با ظرافت پیچ خورده است تا در هنگام نگه داشتن آن لغزنده نباشد و همچنین در تابستان می توان از آن به عنوان شیار تعریق استفاده کرد.

پس از شرح مختصری از عملکرد کلی، نگاهی دقیق به این چراغ قوه بیندازید.

از نظر سر بشکه نیز می توان طراحی نزدیک به 10 پره اتلاف حرارت را مشاهده کرد که در روشنایی بالا برای مدت طولانی قابل استفاده است. پره های خنک کننده و ماژول کنترل دما در داخل به چراغ قوه اجازه می دهد تا با بهترین شرایط کنار بیاید.

چراغ قوه Netcole p35i

نورافکن دارای 5 دنده، بسیار روشن 3000 لومن، روشنایی بالا 1000 لومن، روشنایی متوسط ​​300 لومن، روشنایی کم 70 لومن، دنده کم مصرف 10 لومن و حداکثر برد 200 متر است.

همچنین به دلیل این دوام است که من اغلب سر بشکه را مستقیماً پایین می گذارم، حتی اگر لنز خراشیده شود، مشکلی وجود ندارد. اگرچه بادوام است، اما هنگام استفاده از سر بشکه باید محافظت شود.