Nubia Neovision Glass (AR) قرار است در MWC 2023 در 28 فوریه رونمایی شود.

Nubia Neovision Glass AR

این رویداد قرار است در بارسلون اسپانیا برگزار شود و غرفه ZTE در سالن 3 Fira Gran Via واقع شده است. جزئیات بیشتر، از جمله مشخصات و اطلاعات در دسترس بودن/قیمت، در راه اندازی ارائه خواهد شد.

یک پست Weibo جزئیاتی در مورد رونمایی از این گوشی ارائه کرد شیشه نوبیا نوویژنو پوستر منتشر شده توسط Nubia نشان می دهد که این دستگاه چگونه خواهد بود. دارای دو سایه و محفظه در دو طرف بود که می‌توانست برد اصلی و سنسورها را پنهان کند.

به غیر از عینک AR، نوبیا تبلت جدید خود را نیز عرضه خواهد کرد Nubia Pad 3Dکه دارای جدیدترین فناوری های 5G و جلوه های سه بعدی بدون نیاز به عینک خاص است. ZTE مجموعه‌ای از محصولات را در رویداد MWC منتشر خواهد کرد، از جمله یک اکولوژی هوشمند 2.0 با سناریوی کامل ارتقا یافته «1+2+N» که هدف آن ایجاد یک اتصال چند صفحه‌ای یکپارچه و سناریوی یکپارچه‌سازی هوشمند برای زندگی هوشمند است.

در نهایت، راه اندازی ZTE Nubia Neovision Glass بسیار مورد انتظار است و جالب است که ببینیم این برند برای آخرین نوآوری تکنولوژیکی خود چه چیزی در نظر گرفته است.

نوبیایکی از برندهای فرعی ZTE، به خاطر سری گوشی های هوشمند بازی Redmagic خود شناخته شده است. با این حال، این برند اخیراً جدیدترین محصول خود، ZTE Nubia Neovision Glass را معرفی کرده است که قرار است در کنگره جهانی موبایل 2023 (MWC) در 28 فوریه معرفی شود.

منبع


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/02/17/nubia-neovision-glass-ar-set-to-debut-at-mwc-2023-on-feb-28/

با وجود این تیزر، Nubia هنوز جزئیات خاصی در مورد مشخصات عینک AR آینده فاش نکرده است.

را شیشه نوبیا نوویژن اولین عینک هوشمند AR این برند است و وعده می دهد که تلفیقی منحصر به فرد از مد و فناوری باشد که در زندگی روزمره، محل کار، در حین ورزش و سرگرمی، امکانات جدیدی را برای کاربران باز می کند.