OPPO K10 5G/OnePlus Ace Racing Edition ColorOS 13 Beta

آپدیت بتا OPPO K10 5G ColorOS 13

آپدیت بتا OPPO K10 5G ColorOS 13

این سیستم همچنین به مدت دو روز پس از ارتقا، اقدامات انطباق و بهینه‌سازی را در پس‌زمینه انجام می‌دهد که ممکن است باعث گرم شدن، یخ زدن و مصرف سریع گوشی شود. توصیه می شود که کاربران پس از 2 ساعت شارژ با صفحه نمایش خاموش، گوشی را ریستارت کنند یا اجازه دهند پس از یک دوره استفاده معمولی، خود به خود بازیابی شود.

منبع


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/02/15/oppo-k10-5g-oneplus-ace-racing-edition-coloros-13-beta-update/

توصیه می شود که کاربران قبل از ارتقا از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. پس از ارتقا به اندروید 13، برخی از برنامه های شخص ثالث ممکن است به طور معمول کار نکنند، بنابراین به کاربران توصیه می شود آن برنامه ها را به آخرین نسخه در فروشگاه برنامه به روز کنند.

لازم به ذکر است که این به روز رسانی ظرف سه روز پس از اعمال در دسترس خواهد بود. برای بررسی آپدیت روی Check for Updates کلیک کنید و در صورت موجود بودن گزینه Download را انتخاب کنید.

OPPO و OnePlus به‌تدریج به‌روزرسانی ColorOS 13 مبتنی بر Android 13 را برای دستگاه‌های واجد شرایط عرضه می‌کنند و دستگاه‌های بیشتری هر چند روز یک بار به‌روزرسانی بتا را دریافت می‌کنند. این بار، OPPO K10 5G و OnePlus Ace Racing Edition 5G جدیدترین دستگاه‌هایی هستند که به‌روزرسانی بتا را دریافت کرده‌اند.

اولین قدم این است که به تنظیمات دستگاه بروید. برای یافتن بخش «درباره دستگاه» به پایین بروید و روی نسخه رسمی ضربه بزنید. از آنجا روی نماد تنظیمات کلیک کنید و برنامه بتا را انتخاب کنید. اطلاعات مورد نیاز را پر کنید و روی «اعمال» ضربه بزنید تا برنامه رسمی بتا را امتحان کنید.

برای ارتقا به ColorOS 13، OPPO K10 5G کاربران باید اطمینان حاصل کنند که نسخه دستگاه آنها به نسخه اصلی A.15، A.16، A.17، A.18 ارتقا یافته است، در حالی که OnePlus Ace Racing Edition 5G کاربران باید مطمئن شوند که نسخه تلفن هوشمند آنها به نسخه پایه A.09 و بالاتر ارتقا یافته است.

برای شرکت در برنامه بتا