PSA: دستگاه جدید شیائومی را با قیمت عرضه نخرید. در عوض این کار را انجام دهید!

من بارها در توییتر دیده ام که مردم از قیمت گذاری شیائومیس شکایت دارند. شیائومی سری 13 واقعاً این نکته را معتبر ساخته است. آنها سعی می کنند تلفن های خود را قیمت گذاری کنند تا با سایر مارک های برتر مانند اپل یا سامسونگ در اروپا همخوانی داشته باشند.

تنها گذاشتن این موضوع برای مردم برای درک استراتژی قیمت گذاری خود، اگرچه عجیب است، اما می توان با خرید نکردن تلفن به مدت 2 ماه مقابله کرد.

ارسال شده توسط /u/ZeXaLGames
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/11e6c07/psa_dont_buy_a_new_xiaomi_device_at_launch_price/

آنها این قیمت های دیوانه کننده را با درج چیز دیگری هنگام خرید تلفن انجام می دهند. به عنوان مثال، 12T Pro به شما کمک کرد "رایگان" Redmi pad هنگام پیش‌سفارش. به محض اینکه این پیشنهاد بالا آمد، قیمت به شدت کاهش یافت، مانند 11T Pro و ساعت شیائومی.

این همچنین باعث می‌شود که وقتی مردم بعداً گوشی‌هایشان را می‌خرند، آن‌ها را هم می‌خرند "یک معامله خوب دریافت کنید" از آنجایی که تلفن 1.300 یورویی اکنون با قیمت 900 یورو به فروش می رسد.

احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که 13 Pro به زودی به حدود 900 یورو کاهش یابد، (احتمالاً حتی اگر بیشتر صبر کنید) که در واقع قیمت معقولی برای یک پرچمدار در آن سطح است که می تواند به راحتی با S23 Ultras جهان رقابت کند.

کاری که باید انجام دهید این است که حدود 1-2 ماه صبر کنید تا قیمت گوشی کاهش یابد. شیائومی قیمت گوشی‌های خود را امروزه در حدود 40 درصد کاهش می‌دهد (به Xiaomi 12T Pro: 800 یورو بود، اکنون 560. 11T Pro: 650 بود، اکنون ~360 مشابه با سری پرچم‌دار خود)

شما برای اینها پرداخت می کنید "رایگان" موارد.

همین اتفاق در مورد 13 و 13 pro و آنها خواهد افتاد "رایگان" چاپگرهایی که با آنها دریافت می کنید