Qingping Temp & RH Monitor Lite

همچنین بخوانید: SoundPEATS Free 2 Classic Review: Earbuds باور نکردنی با قیمت 30 دلار


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/16/qingping-temp-rh-monitor-lite-review/

با توجه به دقت آن، به نظر می رسد همیشه در واریانس قابل قبول سایر سنسورهای دما باشد. بنابراین من هیچ شکایتی در این زمینه ندارم. همچنین بسیار خوب است که از یک نوع باتری آسان برای خرید استفاده می کند، بنابراین هیچ چیز شما را در این زمینه متوقف نمی کند. امکان نصب روی دیوار را دارد. بگذارید روی میز شما بنشیند یا حتی مستقیماً به یک سطح مغناطیسی بچسبد. بنابراین واقعاً می تواند تقریباً به همه جا برود و مانیتورهای E-Ink بسیار جلوتر از مانیتورهای LCD سنتی هستند. در دستگاه‌های شما وجود دارد که می‌خواهند خودنمایی کنند، نه پنهان. Qingping Temp & RH Monitor Lite در حال حاضر در دسترس است AliExpress فقط 9.89 دلار با کمترین قیمت روی دکمه کلیک کنید و همین الان سفارش دهید.

پشت لوازم جانبی دیواری متصل با چسب طراحی شده است. پس از پاره شدن فیلم محافظ، می توان آن را به دیوار یا هر مکانی که می خواهید وصل کرد. شما می توانید به طور مستقیم نیروی مغناطیسی Qingping Bluetooth Thermo-Hygromeconnect را وصل کنید که بسیار راحت و محکم است. اولش فکر کردم ریموت کنترله.

از آنجایی که یک نیروی مغناطیسی در پشت مانیتور Qingping Temp & RH Lite وجود دارد، می‌توانید آن را مستقیماً به اجسام آهنی نیز متصل کنید، اما نیروی مغناطیسی محدود است و گاهی اوقات به راحتی می‌افتد.

سنسور

دستگاهی که امروز در حال بررسی آن هستیم، مانیتور دمای Qingping و RH روشنه، مبتنی بر بلوتوث است و از برخی جهات غیر معمول نیست، اگرچه مانند اتاق حوا از نمایشگر E-Ink استفاده می کند. اگر با مانیتورهای E-Ink آشنا نیستید، خوانایی آن‌ها با کنتراست بیشتر، به ویژه در نور کم و زاویه دید بسیار بهبود یافته نسبت به نمایشگرهای LCD که احتمالاً بیشتر به آن‌ها عادت دارید، بهبود یافته‌اند. اگر به دنبال چیزی هستید که نه تنها با Mi Home خودکار شود، بلکه عالی به نظر برسد و شما را از جستجوی اطلاعات در تلفن خود نجات دهد، بیایید بررسی را شروع کنیم.

Qingping Temp & RH Monitor Lite از یک صفحه نمایش جوهری در جلو استفاده می کند، بنابراین لازم نیست نگران نامرئی بودن بازتاب ها باشید. تا زمانی که نور وجود داشته باشد، می توانید آن را به وضوح از هر زاویه ای ببینید. قسمت پشتی به دو قسمت تقسیم می شود: قسمت های بالایی و پایینی و برای تغییر صفحه نمایش فارنهایت و استفاده از سیوس یا تنظیم مجدد عملکرد استفاده می شود. در زیر یک براکت وجود دارد.

Qingping Temp & RH Monitor Lite دارای سنسورهای Sensirion با دقت بالا ساخته شده در سوئیس است و مانند سایر محصولات ساخت سوئیس دقیق است. سنسور صنعتی با سرعت بالا به سرعت به تغییرات دما و رطوبت واکنش نشان می دهد، با مقیاس دمایی 0.1 درجه سانتیگراد و مقیاس رطوبت 0.1%.

قابلیت اتصال

با MiHome می توان کنترل از راه دور تلفن همراه را تحقق بخشید. در عین حال، هنگام استفاده با سیری، می تواند دما و رطوبت خانه را کاملاً کنترل کند. در عین حال، Qingping Temp & RH Monitor Lite را می توان با برنامه Mijia برای مشاهده داده های تاریخی 30 روز استفاده کرد. دانه بندی داده روزانه 15 دقیقه یک بار است.

در AliExpress خرید کنید

در AliExpress خرید کنید

جعبه گشایی

این برنامه امکان سفارشی‌سازی‌های ظریف مختلف را فراهم می‌کند که با گزینه اصلی جابجایی بین Cº و Fº شروع می‌شود. این شرکت همچنین مانیتورهای کیفیت هوا را تولید می کند، بنابراین می توانید گزینه های دیگری را برای اندازه گیری آلاینده های هوا دریافت کنید. شما همچنین می توانید مقیاس درجه بندی را بر اساس استانداردهای چینی یا آمریکایی تنظیم کنید، اگرچه اینها هیچ ارتباطی با دستگاهی که امروز به آن نگاه می کنیم ندارند. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد ویجت ها را برای دسترسی سریع به مطالب خواندنی به صفحه Today اضافه کنید.

باتری

عمر طولانی باتری می تواند تا 8 ماه دوام بیاورد. می تواند مشکل تعویض باتری را کاهش دهد. یک باتری دکمه ای CR2430 در پشت گجت نصب شده است که می تواند عملکرد طولانی مدت دماسنج را به خوبی پشتیبانی کند.

حکم

پس از باز کردن بسته، می توانید Qingping Temp & RH Monitor Lite را مشاهده کنید. شکل گرد بسیار زیباست. علاوه بر دفترچه راهنما، یک برچسب دیواری نیز ارائه می شود.

طراحی و نمایش

براکت پایین را باز کرده و روی دسکتاپ استفاده کنید. فضای داخلی نیز محل قرارگیری باتری است. باتری از یک باتری دکمه ای CR2430 استفاده می کند. از این گذشته، صفحه نمایش جوهر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود، بنابراین این باتری دکمه ای نیز می تواند برای مدت طولانی بدون نگرانی در مورد مصرف انرژی استفاده شود.