Reddit – در هر چیزی شیرجه بزنید

به نظر شما امکان پذیر است یا یک علت گمشده است؟ من هیچ تجربه ای در مورد فلش رام یا هر چیز دیگری ندارم، ببخشید اگر سوال واضحی است یا نه.

قبلاً گوشی gf من بود، اما یک روز کمی آب خورد. خشکش کردیم و بعد از اینکه مطمئن شدیم آب داخلش نیست مدتی گذاشتیم تا خشک بشه و دوباره راه اندازی کردیم. به مدت یک هفته کار کرد تا اینکه یک روز خاموش شد و از آن به بعد در حالتی قرار گرفت که پس از فشار دادن دکمه پاور چراغ LED برای چند ثانیه چشمک می زند و متوقف می شود، هیچ چیزی روی صفحه نمایش داده نمی شود. آنلاین به نظر می رسید، چندین ترفند مانند اتصال آن به یک کامپیوتر بدون باتری، گذاشتن آن برای شارژ یک روز کامل برای دیدن و غیره.

بنابراین دلیل پست من در اینجا این است که من سعی می کنم اطلاعات یک Mi A2 قدیمی را بازیابی کنم که به نظر می رسد سخت است.

از آن زمان gf من تلفنش را عوض کرده است، اما او اغلب به من می گوید که از اینکه همه عکس های موجود در این گوشی را از دست داده است ناراحت است. بنابراین می‌خواستم آن را دوباره به کار ببرم. آن را به رایانه شخصی خود وصل کردم، درایورهای qualcom را نصب کردم و اکنون به صورت کوالکام hs-usb qdloader 9008اکثر انجمن ها در مورد نصب رام های جدید و همه صحبت می کنند، زیرا اکثر مردم می خواهند گوشی دوباره کار کند. در مورد من، تنها نگرانی من این است که سعی کنم به داده های موجود در آن دسترسی داشته باشم تا تصاویر را بازیابی کنم.

هی همه،

با تشکر از همه


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/12gee6b/mi_a2_probably_hard_brick_can_i_recover_data/