Reddit – در هر چیزی شیرجه بزنید

همچنین، idk اگر این یک مشکل جداگانه باشد یا خیر، اما وقتی هدفون بلوتوثم را مستقیماً به ساعت وصل می‌کنم، حتی اگر موسیقی از گوشی من پخش می‌شود، هیچ صدایی از هدفون پخش نمی‌شود، فقط گوشی من، فکر می‌کنم این به این دلیل است که فقط در صورتی از هدفون های متصل به ساعت استفاده می کند که خود ساعت در حال پخش موسیقی باشد، اما اگر قرار است از طریق تلفن، از طریق ساعت و خارج از هدفون پخش شود، لطفاً به من اطلاع دهید.


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/1358yk0/help_with_music_on_redmi_note_9_pro_and_xiaomi/

اگر کسی بتواند به من کمک کند تا مشکل را حل کنم، عالی است

“افزودن و حذف آهنگ ها و ایجاد لیست پخش در برنامه از طریق Device > Settings > Music.”

من به تازگی ساعت را خریده ام، و الان حدود یک سال است که گوشی خود را در اختیار دارم، و سعی می کنم پخش موسیقی ساعت ها کار کند، استفاده از آن برای کنترل گوشی به خوبی کار می کند، می توانم مکث/پخش، صدا را تغییر دهم. ، و با استفاده از ساعت به آهنگ های بعدی/قبلی تغییر دهید، و صدا از گوشی یا هدفون/ایربادهای متصل به تلفن پخش می شود، اما وقتی منبع موسیقی را از “تلفن” به “ساعت” در تنظیمات برنامه های موسیقی تغییر می دهم ( روی خود ساعت) می‌گوید “No music loaded” و دستورالعمل‌هایی برای اضافه کردن موسیقی که خوانده می‌شود را می‌دهد

بنابراین من به تنظیمات تلفنم رفتم و “Music” را جستجو کردم و برنامه موسیقی پیش فرض من را باز کرد (با همان آرم صورتی مایل به قرمز مانند برنامه موسیقی روی ساعت) و دو گزینه منبع موسیقی به من داد، موسیقی QQ و Mi. موسیقی، من هر دو را امتحان کرده‌ام اما به نظر می‌رسد هیچکدام با ساعت ارتباط برقرار نمی‌کنند، علاوه بر این، استفاده از Spotify را به برنامه موسیقی پیش‌فرض ترجیح می‌دهم زیرا نیمی از موارد موجود در آن به زبان چینی است.

بنابراین من برنامه Mi Fitness را باز کردم، دکمه دستگاه را در پایین فشار دادم و نتوانستم چیزی غیر از Mytuner مرتبط با موسیقی پیدا کنم.