Redmi 9AT گوشی بسیار بدی است

سلام!

من نمی توانم باور کنم که یک سازنده معتبر تلفن اجازه دهد چنین لغزشی برای آنها اتفاق بیفتد. می‌دانم که گوشی‌ها با دوربین‌ها، صفحه‌نمایش‌ها و همه چیز بسیار بد فروخته می‌شوند، اما اکثر آنها عملکرد اولیه خود را حفظ می‌کنند، شما می‌توانید تماس بگیرید و پیام ارسال کنید، من بیشتر وقتم را با عصبانیت و نشان دادن صفحه نمایش تلفنم به مردم می‌گذرانم. "اوه خدای من، ببین این تیکه آشغال چقدر کند است". من کاملاً معتقدم که اکنون گمشده سامسونگ اس 4 من در مقایسه با این گوشی مزخرف نیروگاهی است.

برای اضافه کردن به همه دردها، جی پی اس روی گوشی به هر دلیلی مرا در قاره لعنتی دیگری قرار می دهد، حدس می زنم به دلیل همه برنامه های پاک کننده شیائومی و همه مزخرفات دیگر آن را خفه می کند تا جایی که خود اندروید در حال خراب شدن است، نمی تواند کار کند. عمل.

من آدمی نیستم که از گوشی انتظار زیادی داشته باشم. من فقط از چند برنامه مانند توکن برای بانک و همه اینها استفاده می کنم، وایبر، واتساپ و شاید پیام رسان فیس بوک. این گوشی بسیار وحشتناک است که بارگذاری هر یک از این برنامه ها بیش از 20 ثانیه طول می کشد.

فکر می‌کردم مدت‌ها گذشته است که از Wildfire S 2.3.5 خود استفاده می‌کردم، شماره تلفن خود را فقط برای اینکه آن را مسدود کرده و کل ترکیب را در یک میلی‌ثانیه شماره‌گیری می‌کردم، تایپ می‌کردم، زیرا این زباله‌دان یک تلفن تا لبه با bloatware شیائومی پر شده بود. حتی گاهی اوقات پیش می آید که نمی توانم تلفنم را پاسخ دهم، زیرا در حین تماس یخ می زند.

من همه چیز را امتحان کردم، حتی تنظیم مجدد کارخانه و غیرفعال کردن بهینه سازی MIUI را در تنظیمات توسعه دهنده امتحان کردم. این گوشی فقط یک آتش سوزی زباله است و چیزی برای تغییر این واقعیت وجود ندارد.

من نمی‌دانم مدل‌های دیگر شیائومی چگونه هستند، اما می‌دانم که بعد از این لقمه، قطعاً متوجه نمی‌شوم. به سلامتی!

ارسال شده توسط /u/wildpantz
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/126jxom/redmi_9at_is_such_a_bad_phone/

چندین بار از طرف ارائه دهنده تلفنم با من تماس گرفته و در ازای تمدید قراردادم تلفنی به من پیشنهاد شده است. من تا الان سه گوشی گرفتم، IIRC هواوی پی اسمارت (به غیر از دوربین گوشی خیلی خوب) بود، A12 (تلفن خیلی خوبی نیست جز اینکه بی عیب و نقص کار می‌کند، دوربین بد صفحه نمایش بد است) و حالا Redmi 9AT گرفتم. من فکر کردم که این یک گوشی چینی است و تصور من از هواوی تا کنون این بود که برای مثال در مقایسه با سامسونگ، با همان $$$ بسیار بیشتر دریافت می‌کنید، بنابراین از امتحان شیائومی بسیار خوشحال شدم.