Redmi Buds 3 Pro – جوانه چپ کار نمی کند

من همچنین متوجه شده‌ام که وقتی جوانه را داخل قاب قرار می‌دهم، به نظر نمی‌رسد که قاب، جوانه را تشخیص دهد (یعنی LED سفید وقتی جوانه سمت چپ را داخل قاب قرار می‌دهم روشن نمی‌شود)، همانطور که در این ویدیو.

آیا روشی مخفی برای رفع این مشکل وجود دارد، یا باید از ضمانت ضمانت عبور کنم؟ اصلاً چطور این کار را انجام دهم؟

بنابراین، من حدود 9 ماه پیش Xiaomi Redmi Buds 3 Pro را خریدم و به صورت هفتگی از آنها استفاده می کردم، آنها را شارژ نگه می داشتم و بدون هیچ گونه آسیب فیزیکی.

واقعاً خسته کننده است زیرا من به معنای واقعی کلمه هیچ کاری با آنها انجام ندادم. من فقط چند روز در هفته به موسیقی گوش می دهم و آنها را نگه می دارم سالم و سلامت.

پیشاپیش از هر روح مهربانی که نظر یا توصیه ای برای من دارد تشکر می کنم.

ارسال شده توسط /u/Ldmarus
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10qzkfb/redmi_buds_3_pro_left_bud_not_working/

من این موارد را امتحان کردم:

  • تمیز کردن تماس های کیس و جوانه چپ با الکل.
  • نگه داشتن جوانه سمت چپ در داخل کیس و وصل و شارژ شدن کیس برای یک روز کامل.
  • چندین بازنشانی کارخانه ای
  • به دنبال راه حل های آنلاین (هیچ چیزی پیدا نشد).
  • جیغ زدن.

این هفته به دلیل نامعلومی وقتی جوانه چپم را داخل کیس گذاشتم شروع به بوق زدن کرد. مانند بوق های بسیار بلند. من وقت نداشتم به آن فکر کنم، بنابراین جوانه ها را به حالت کارخانه بازنشانی کردم و به نظر می رسید که آن را خاموش کند. (توضیحات تکمیلی: جوانه سمت چپ فقط وقتی داخل قاب قرار می دادم بوق می زد و کیس را می بستم وگرنه عالی کار می کرد و تونستم باهاش ​​موزیک گوش کنم).

حالا جوانه چپ کار نمی کند. از طریق بلوتوث به دستگاه من وصل نمی شود (A POCO F3، در صورتی که مرتبط باشد) همانطور که در این تصویر.