Redmi Note 11 pro، سوالاتی در مورد اندازه، پردازنده ها و سیستم عامل: Xiaomi


من قصد دارم یکی از این تلفن‌ها را برای شریکم برای سالگردمان بخرم، در حال حاضر آنها صاحب یک هواوی پی 20 لایت هستند، بنابراین بدون در نظر گرفتن این، ارتقاء مناسبی خواهد بود. من قصد دارم مدل پایه 11 حرفه ای را برای رنگ شیب آبی فانتزی دریافت کنم، که بسیار مهم است، اما اگر ممکن است دستگاه های اندرویدی بهتری وجود داشته باشد، برای پیشنهادات باز است، زیرا من خودم یک کاربر اپل هستم و زیاد با بازار آشنا نیستم.

اکنون، من پس از تحقیقات کمی نگرانی دارم:

  1. اندازه شریک من دست های کوچک تری دارد و دوست دارد با یک دست روی صفحه نمایش 5.8 اینچی p20 تایپ کند. تصور می کنم نمایشگر 6.67 ممکن است ناراحت کننده باشد، اما پس از نگه داشتن آن در فروشگاه، تایپ کردن با یک دست همچنان به اندازه کافی راحت به نظر می رسید. آیا با نمایشگر بزرگ مشکل داشتید؟

  2. Processor Standard 11 Pro دارای MediaTek Helio G-96 است و من دیدم که مردم در اینجا درباره آن غر می زنند. من می‌دانم که افرادی که در subreddit‌های علاقه‌مند هستند، تمایل دارند که منفی‌ها را نامتناسب نشان دهند، بنابراین می‌خواهم توضیح دهم که آیا این یک معامله بزرگ است؟ در مورد عمر باتری و طول عمر. آنها اغلب بازی می کنند، اما نه به اندازه پابگ.

  3. سیستم عامل MIUI چگونه است؟ آیا به همان سرعتی که اغلب گوشی‌ها معمولاً باگ می‌کنند یا سریع‌تر می‌شود؟ و مهمتر از همه، دانلود apk چقدر ایمن است (فکر می کنم اسمش روت کردن است؟)

  4. طول عمر آیا حداقل 5 سال دوام می آورد؟ من مشاهده کرده‌ام که گوشی‌های اندرویدی بعد از مدتی به طرز افسرده‌کننده‌ای باگ می‌شوند، آیا این طبیعی است یا من آن را تصور می‌کردم؟ و چند وقت یکبار باتری نیاز به تعویض دارد؟ (زیر 80 درصد سلامتی)

  5. دوربین من در مورد فیلمبرداری بی‌نظیر خواندم. آیا برای استوری های اینستا، tiktoks و اینها خوب است؟ شخصی اشاره کرد که ممکن است به زودی از طریق نرم افزار رفع شود. می تواند اتفاق بیفتد؟

همین، گوشی به نسبت قیمتش روی کاغذ به طرز مشکوکی خوب به نظر می رسد، و امیدوارم اشتباه نکنم


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/xa15ps/redmi_note_11_pro_questions_about_size_processors/

توسط Lei Jun

Lei Jun