Redmi Note 8T من به دلایل نامعلومی دیوانه شد

بعد از اینکه بالاخره راهی برای خاموش کردن کامل آن پیدا کردم، وقتی دوباره آن را روشن کردم نشان داد "FASTBOOT" روی صفحه نمایش مجبور شدم استفاده از POWER/VOLUME UP و POWER/VOLUME DOWN را امتحان کنم، کار نکرد. پس از امتحان کردن POWER/VOLUME UP+DOWN، بوت شد اما روشن شد "حالت امن"، که من نمی دانم آن چیست. با این حال، پس از چند ثانیه شروع به انجام همان کارهای عجیب و غریب کرد.

من مطلقاً نمی دانم که آیا مشکل از باتری است، آیا ویروس است (که بعید به نظر می رسد) یا اینکه به نوعی هک شده ام. من واقعاً از کمکی برای یافتن اینکه چگونه تلفنم را آرام کنم یا حداقل ایده ای در مورد آنچه در حال رخ دادن است داشته باشم سپاسگزارم.

راستش من برای خرید یک گوشی جدید مشکلی ندارم، این گوشی آنقدرها هم قدیمی نیست (2 سال یا بیشتر) اما بزرگترین نگرانی من این است که نمی توانم هیچ ذخیره ای با گوگل انجام دهم و مطمئن هستم که می خواهم از دست دادن بسیاری از داده های مهم علاوه بر این، به نظر نمی‌رسد که نمی‌توانم به برخی از حساب‌های خود مانند اینستاگرام یا سایر برنامه‌ها متصل شوم، زیرا آنها به 2FA نیاز دارند که البته نیاز به استفاده از تلفن من دارد.

(توجه: من تا به حال مشکل مشابهی نداشتم، گوشی من تا دیروز کاملاً سالم بود. فکر می کردم ممکن است سرما باشد اما بیرون 3 درجه سانتی گراد بود که شروع به دیوانه شدن کرد و من آن را در برف دفن نکردم. یا هر چیزی شبیه آن، من از آن مانند هر روز استفاده می کردم.)

ارسال شده توسط /u/Ectoplasmouche
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10nd07v/my_redmi_note_8t_went_crazy_for_unknown_reasons/

من همچنین متوجه شدم که همه برنامه های من پس از چند بار بوت شدن از بین رفته اند و تلفن من همیشه برنامه ای به نام QMMI را راه اندازی می کند که نمی توانم دلیل آنلاین بودن آن را پیدا کنم.

دیروز تلفن من شروع به انجام کارهای تصادفی کرد، ابتدا صدا را همزمان بالا/پایین کرد، سپس سعی کردم عکس و فیلم بگیرم. حتی پس از خاموش کردن آن با استفاده از منو (چون استفاده از دکمه ها البته فقط یک اسکرین شات می گیرد)، به تنهایی شروع به روشن شدن و گرفتن فیلم کرد.

توسط Lei Jun

Lei Jun