SCULPFUN S30 Pro Max را فقط با 698.99 یورو با کوپن خریداری کنید

حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max دستگاهی بسیار پیشرفته و پیچیده است که طیف وسیعی از ویژگی ها و قابلیت ها را ارائه می دهد. یکی از ویژگی های بارز این دستگاه سیستم کمکی هوا با کنترل خودکار آن است. سری S30 که به مادربرد 32 بیتی و پمپ هوای کنترلی مجهز شده است، می تواند به طور هوشمند سوئیچ کمکی هوا را در حین حکاکی از طریق دکمه نرم افزار LightBurn M8 کنترل کند. این باعث می شود که فرآیند حکاکی و برش بسیار تمیز باشد و به ویژه برای ساخت هدایای نفیس مناسب است.

همچنین مجهز به یک نازل فلزی پیشرفته با کمک هوا با فشار بالا است که می تواند 30 لیتر در دقیقه جریان هوای پرفشار زیر پمپ هوا ایجاد کند. این کار راندمان برش را تا حد زیادی بهبود می بخشد و سرعت برش بیش از 5 برابر سریعتر از آن بدون کمک هوا است. فوکوس لیزری سری S30 نیز بسیار نازک است و از فناوری شکل‌دهی لیزری بسیار نازک استفاده می‌کند. فوکوس لیزر به نازکی مو است و برای حکاکی یا برش بسیار قدرتمند است. S30 Pro Max 20W برای دنبال کردن حداکثر سرعت برش طراحی شده است و برای حرفه ای ها، مغازه ها یا کارخانه ها مناسب است.

معرفی حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max، راه حل نهایی برای تمام نیازهای حکاکی شما. این حکاکی با فناوری لیزری قدرتمند و ویژگی‌های پیشرفته‌اش، برای هر کسی که به دنبال ایجاد طرح‌های پیچیده بر روی مواد مختلف است، مناسب است. و اکنون، به لطف همکاری ما با Geekbuying، می توانید حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max را با کمترین قیمت موجود با کوپن تخفیف خریداری کنید. چه یک سرگرمی یا حرفه ای باشید، این حکاکی مطمئناً تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی ها و مزایای حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max به ادامه مطلب مراجعه کنید.

حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max همچنین دارای یک مادربرد 32 بیتی ارتقا یافته با کمک هوا است که از کنترل خودکار کمک هوا و ذخیره بلوتوث و عملکرد چاپ آفلاین کارت SD پشتیبانی می کند. آخرین مادربرد 32 بیتی تضمین می کند که دستگاه با آخرین فناوری به روز است. دقت برش دستگاه نیز به لطف محور X ریل خطی بسیار محکم و با دقت بالا بسیار بالاست. هنگام مقایسه جزئیات کوچک حکاکی، سری S30 دارای الگوی موجی است که در ماشین های حکاکی معمولی ظاهر می شود.

در پایان، حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max 20W یک سرمایه گذاری عالی برای کسانی است که می خواهند دنیای حکاکی لیزری را کشف کنند. با توان خروجی بالا و دقت دقیق! این دستگاه به راحتی می تواند طیف وسیعی از مواد از جمله چوب، چرم، اکریلیک و غیره را مدیریت کند. علاوه بر این، خرید از Geekbuying با 698.99 یورو با کوپن تخفیف و از انبار لهستان! تضمین می کند که بهترین ارزش را برای پول خود و زمان تحویل سریع دریافت می کنید. بنابراین، اگر به دنبال یک حکاکی لیزری قابل اعتماد و با کارایی بالا هستید! حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max 20W قطعاً ارزش بررسی دارد.

فریم حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max از آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا ساخته شده است! که می تواند تا 50 کیلوگرم وزن را بدون آسیب تحمل کند و بسیار بادوام است. قاب می تواند برای مدت طولانی استفاده کند و دقت بالایی را حفظ کند! تنها زمانی که دستگاه نیاز به ارتقا دارد نیاز به ارتقای آخرین لیزر دارد. این دستگاه همچنین دارای طیف وسیعی از طرح های ایمنی است! مانند یک پد فولادی سایز A4 ارائه شده که می تواند از میز در برابر آسیب لیزر محافظت کند و یک کلید برق چشم نواز روی دستگاه! که می تواند به سرعت در مواقع اضطراری خاموش شود. در نهایت، دستگاه با یک خط کش اندازه گیری زاویه راست عرضه می شود! که دارای خطوط مقیاس دقیق در محور X و Y است و یک خط کش اندازه گیری زاویه راست را تشکیل می دهد! که برای اندازه گیری سریع اندازه جسم حک شده راحت است.

کد کوپن: NNN3DGMSSP
از Geekbuying خرید کنید

کد کوپن: NNN3DGMSSP
از Geekbuying خرید کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/04/08/buy-sculpfun-s30-pro-max-laser-engraver-for-just-e698-99-with-discount-coupon/

حکاکی لیزری SCULPFUN S30 Pro Max همچنین دارای یک لنز قابل تعویض نوآورانه است که عمر مفید لیزر را تا حد زیادی بهبود می بخشد. این لنز بیش از 10 برابر بیشتر از سایر لیزرهای عمومی ماندگاری دارد. هنگامی که لنز آسیب دیده یا پس از استفاده طولانی مدت، لنز را می توان برای بازیابی قدرت برش تعویض کرد. ناحیه حکاکی سری S30 نیز با طراحی قابل ارتقا با محور XY قابل افزایش است. می توانید یک کیت توسعه محور Y خریداری کنید تا ناحیه حکاکی را تا 935×400 میلی متر افزایش دهید! یا یک کیت توسعه محور XY برای ارتقاء تا ناحیه حکاکی 935x905mm! که می تواند به شما کمک کند تا کارهای حکاکی یا برش در مناطق بزرگ را بهتر انجام دهید.